este fix problema mea
Tichete
- Brandon Heat
- Closed
-
-
Nu stiu in ce era a OGame-ului am revenit, insa "pe vremea mea", thread-ul de genul ar fi fost inchis si se lasa si cu niste avertismente spam si nu mai comenta nimeni...


-
axE eu unul apreciez libertatea de acum, cu Mao era prea comunism!
Arhitectul OGame tu ai ce ai cu datele personale 😂 si cu banii altuia, daca asa a vrut omu'
-
GYLDA
Moved the thread from forum Forumurile de Discutii Universale to forum Arhiva diverse.