Retragere !

  • A venit momentul sa spun adio ogame. ;( Motivul este unul destul de simplu...m am cam plictisit+ca incep facultatea si nu o sa mai am asa mult timp liber.am inceput sa dau raiduri mai mult 'pt ca trebuie' si nu mai am pasiunea de la inceput,de aceea e mai bine sa ma dau la o parte.


    Ma retrag cat de cat multumit ca am facut ceva ca sa fie mai interesant universul 2,un top 2,un top3[unul in partea care nu trebuie],multe hofuri.Am fost in top 35 pe u2,u3 si top 25 pe u5 dar cel mai important este ca mi am facut amici si prieteni[virtual ce e drept] :P cu care o sa pastrez legatura.Multumiri aliantei Empire,o alianta cu baieti de treaba si ogameri foarte buni.[nu are rost sa dau nume se stiu ei ;)de departe cea mai buna alianta din ogamele romanesc]Contul facut de mine o sa il dau in alianta daca il vrea cineva sau il sterg ....


    Cam atat....poate o sa revin insa in alt context,in joc.Multa bafta all,ne mai auzim pe forum =)

    The post was edited 1 time, last by koko ().

  • te retragi degeaba dak nu faci un #top...:D..
    ....ar fi pacat, tocmai tu sa te retragi fara nimic..tre' sa-ti lasi amprenta cumva,...
    ...

  • Multa bafta si mult succes in RL CoCo. Presimt ca hotararea ta nu este definitiva si ca mai tarziu vei reveni. Imi pare nespus de rau ca pierdem din alianta un jucator foarte experimentat si talentat, imi pare rau ca nu vom mai putea comunica pe circulare, regret ca nu te voi mai vedea pe forum postand un HOF. Iti doresc cat mai multe impliniri si fericire departe de ogame si o viata minunata. Ne vedem pe mess! Bafta!!!

  • 1. Du-te cu domnul . :evil:




    2. Facultate = Timp liber !!! :D


    3. Daca revii cauta-ti un cont pe uni 5 sau pe uni 6 . :flamy:

  • Sincer imi pare rau de retragerea ta......tu mi-ai fost un prieten foarte bun si m-ai invatat foarte mult despre ogame si ce tine de acest joc ... Tu mi-ai fost alaturi la bine dar si la greu cand aveam probleme...Sper sa revi in Ogame...sincer eu te astept 1..2..3 ani chiar nu conteaza ca oricum imi place ogame si nu am sa ma las de el... Cu tot respectul The Black Dragon ;(