[TOP 2][Nn1][TOT: 6.363.067.000] the REAPER [Valhalla] vs. DOCfather [UGTF] (A: 880.233.000, D: 5.482.834.000)

  • Ce sa zic, poveste destul de scurta pentru aparator care a venit pe contul asta de cateva saptamani si deja a inceput sa ne sparga satelitii si sa ne racheteze apararile mie si catorva colegi. Au existat si atacuri la persoana 1 in conversatii cu amenintari din partea lui si trupei sale vesele ( adica tatal lor dracula care se ascunde si el in spatele contului mini, insa aici nu are tupeul sa vina ca pe Polaris unde are toata familia langa el ), care aia e baza pentru toti din grup, singuri sunteti 0. Am atacat pe activitate in jurul pranzului cand stiam ca aparatorul mai are delay-uri de cateva minute si se pare ca am prins portita cea buna. Sa fie pentru colegii care probabil rad in hohote de guralivul de mai jos acum ca i s-a dus toata aroganta dovedita.



    La 13-04-2023 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator the REAPER [Valhalla]

    ________________________________________________


    Vanator usor 308.334

    Vanator greu 133.760

    Crucisator 83.583

    Nava de razboi 40.765

    Interceptor 33.896

    Reaper 6.374

    Pathfinder 38.183

    Transportor mic 146.203

    _________________________________________


    Aparator DOCfather [UGTF]

    ________________________________________________


    Transportor mic 7.367

    Transportor mare 2.300

    Vanator usor 146.509

    Vanator greu 1.671

    Crucisator 31.117

    Nava de razboi 17.453

    Reciclator 60.375

    Proba de spionaj 95.797

    Bombardier 5.110

    Distrugator 6.087

    Interceptor 2.810

    Reaper 1.316

    Pathfinder 635

    Lansator de Rachete 505

    Scut Planetar Mic 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator the REAPER [Valhalla]

    ________________________________________________


    Vanator usor 237.493 ( -70.841 )

    Vanator greu 111.627 ( -22.133 )

    Crucisator 78.606 ( -4.977 )

    Nava de razboi 40.555 ( -210 )

    Interceptor 33.805 ( -91 )

    Reaper 6.374 ( -0 )

    Pathfinder 35.726 ( -2.457 )

    Transportor mic 112.527 ( -33.676 )

    _________________________________________


    Aparator DOCfather [UGTF]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    0 Metal, 43.394.919 Cristal si 80.022.184 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 880.233.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 5.482.834.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 2.626.087.654 metal si 1.396.968.447 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 123.417.103 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    2.626.087.654 Metal si 1.396.989.447 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 2.082.038.654

    Cristal: 1.135.175.366

    Deuteriu: 49.047.184

    Atacatorul a facut un profit de 3.266.261.204 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -3.312.542.000

    Cristal: -1.789.197.919

    Deuteriu: -504.511.184

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 5.606.251.103 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.1

  • poti sa stai deoparte de mine......pe oberon n-am mai jucat am si uitat de cand....nu e server pentru mine x2

    acest DOC e o persoana falsa...cineva care se ascunde in spatele numelor noastre.in fine......,inainte sa ataci persoana cuiva uita-te in propria gradina....am jucat ca si adversari,ai nota 2 stai jos!!


    PS:stiu sa joc si in echipa,stiu s-o fac si solo....pe cand tu fara echipa nu ai fost niciodata pe nicaieri de cand te stiu :))

    The post was edited 1 time, last by draqula ().

  • ...am jucat ca si adversari,ai nota 2 stai jos!!



    Esti vechi.. tu iei absenta azi, si maine sa vi cu parintii la ora.



    Cat despre atac... felicitari Reaper, era de asteptat..


    Totusi, este foarte posibila teoria Dracului din simplul fapt ca oricat de noob il stiu eu pe DOC, nu cred ca ar vorbii in halul in care a

    vorbit aparatorul dupa reciclare... rivalitatea e rivalitate dar pe langa modul usor in care a fost prins, nu imi amintesc sa ii stea in caracter limbajul

    de mediu rural...


    Si daca asta este adevarata, comunitatea noastra are o mare problema cu imprumutatul nickname-urilor.. si a avut o mereu.


    Aparator... No RU, si mai lasa-ne ca ai bazait de aproape ne-ai facut sa realizam ca esti si tu pe server


    PS:stiu sa joc si in echipa,stiu s-o fac si solo....pe cand tu fara echipa nu ai fost niciodata pe nicaieri de cand te stiu :))


    Ce-i drept el nu baga cum ar baga altii o eventuala indemnizatie de plicar trepadus in joc ca sa suplineasca lipsa unei echipe competente si a se putea afirma singur.. daca aia s-ar numii afirmare...


    *Anto -Avertisment pentru nerespectarea regulilor.Te rog sa ai grija cum vorbesti cu ceilalti utilizatori.

      




    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 1 time, last by Anto ().

  • Esti vechi.. tu iei absenta azi, si maine sa vi cu parintii la ora.



    faci parte din echipa lui e normalrofl

    ultima parte ce ai scris-o,cel prezent mai sus si nu numai sunt in top fata de mine la asa ceva......dar echipa praf macar sa fie unita la greu....


    PS:in spatele acestor cifre ,uneori plictisotoare ar trebui sa fie niste oameni.....zackey nu uita si tu cum ai vorbit cu anumite persoane,dar asa e...mereu se vad altii.....

    spor la joc ,si tind sa ma repet....nu mai faceti atac la persoane....poate adminii vor lua in cele din urma si masuri!

  • Salut, chiar ma bucur sa vad lacheti care imi copiaza numele si se dau drept mari jucatori! Reper in primu rand felicitari de atac si ma bucur sa vad ca anonimul respectiv a pierdut flota, in al doilea rand de cate ori am jucat noi impreuna, cate lansari am dat eu la sateliti si de cate ori am vorbit urat :). Da ala e numele meu dar nu sunt eu pe cont exact asta I-am explicat si lui Samurai care se pare ca a inteles :) felicitari inca odata si mai dai in el daca mai poti cat despre vorbirea in necunostinta de cauza ramane valabila.

  • Salut, chiar ma bucur sa vad lacheti care imi copiaza numele si se dau drept mari jucatori! Reper in primu rand felicitari de atac si ma bucur sa vad ca anonimul respectiv a pierdut flota, in al doilea rand de cate ori am jucat noi impreuna, cate lansari am dat eu la sateliti si de cate ori am vorbit urat :). Da ala e numele meu dar nu sunt eu pe cont exact asta I-am explicat si lui Samurai care se pare ca a inteles :) felicitari inca odata si mai dai in el daca mai poti cat despre vorbirea in necunostinta de cauza ramane valabila.

    Ciudat că ' reper ' e aceeași greșeala gramaticală pe care o făcea și inculpatul spart de mine dar o sa merg pe ideea lui zackey, nu cred că erai atât de noob încât să și înjuri ca animalul după ce ai fost spart... Mersi și mai urmează

    Domnule drac, o plăcere să te revăd

  • Nu ma pasionează nick-urile sau taberele voastre, nici nu va cunosc, dar doar ca idee, "Reper" îți face autocorectul. Așadar, felicitări pentru atac și păcat ca a lăsat ordy contul, o persoana care era chiar ok și dacă vede postarea, îl salut pe aceasta cale.

  • Va salut si eu - Reaper Felicitari , nam ideie cine a fost pe contul ala... da cred ca suferea rau de tot, a luat teroare de la noi pe ceva univers. De ne-a bombardat cu mesaje arogante, Mai aisteptam si alti carcotasi care se cred Zmei sa-i bagam in recuri .