tichete trimise nerezolvate

  • La mine a durat câteva zile sa pot ceda contul. Timp in care nu la mai vrut nimeni rotfl

    Prin urmare :thumbsup:

    Nu e nevoie sa deschizi ticket pentru cedarea contului. Este suficient sa generezi un cont de cedare cont din Lobby.


    Cedarea contului nu are voie sa aiba loc mai devreme de 15 zile de la ultima cedare- nu cred ca este cazul

  • Nu e nevoie sa deschizi ticket pentru cedarea contului. Este suficient sa generezi un cont de cedare cont din Lobby.


    Cedarea contului nu are voie sa aiba loc mai devreme de 15 zile de la ultima cedare- nu cred ca este cazul

    Am uitat sa precizez că nu am înțeles de unde se cedează. Prin 2018 nu mergea decât prin email. Așa că am făcut tichet,ca-s noob. Câteva zile mai târziu am primit și răspuns :thumbsup:

  • multumesc frumos ptr.neluarea masurilor ptr.atacuri abuzive.....la tichete vad ca raspund spanioli,se fac ca nu inteleg limba romana,,mai bine desfintati aceasta sectiune ,dar daca injuram un jucator din staf eram banat intr o ora pot da exemple ,dar m a abtin.Toate cele bune

  • multumesc frumos ptr.neluarea masurilor ptr.atacuri abuzive.....la tichete vad ca raspund spanioli,se fac ca nu inteleg limba romana,,mai bine desfintati aceasta sectiune ,dar daca injuram un jucator din staf eram banat intr o ora pot da exemple ,dar m a abtin.Toate cele bune

    Ma folosesc de aceasta ocazie sa va reamintesc ca aveti posibilitatea sa adaugati imagini la ticketele pe care le deschideti.

    Atunci cand deschideti tichet este bine sa dati toate informatiile pe care le considerati necesare .

    In cazul reclamatiilor pentru atacuri exagerate cel mai sigur este sa dati codul API al raportului de lupta .


    Este mai usor sa postezi pe forum si sa te plangi ca nu se rezolva problema ta , problema mea este ca ca nu gasesc unde este problema.



    Pentru a clarifica problema, va rog sa-mi permiteti sa vin cu un fragment din regulament: