• De ce Nusakan se misca de căcat dupa reset? Nu mai baga baietii destula materie sa tina serveru?

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Când ai probleme asemănătoare, încearcă pasul 2 prezentat în ghidul acesta: Instructiuni generale pentru remedierea problemelor in joc


    PS: folosește și tu un limbaj mai modest

    Buna seara valent , mersi de indicatii. Nu sunt doar eu, toti colegii au aceeasi problema. daca era un pc si pe toate serverele, intelegeam.

    EG: am trimis 25 flote de pe planete diferite pe un alt uni, in timp ce pe nukasan am reusit sa trimit decat 3 flote. nu mai zic de spinning wheel la fiecare data dupa ce vine resetul. Doresti un screen recording?

    Avem definitia in dex dar mai sunt si alti termeni ce i-as putea folosi, dar mi-e ca ma trezesc cu ban :D


    pasted-from-clipboard.png

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Cel mai simplu imi trimiteai un PM pe forum cu raportul de ping si eu il dadeam mai departe . Desi pentru mine - nu am flote in miscare, totul merge ok . De aceea am nevoie de raportul acela sa vada cei care se ocupa de servere ce probleme sunt.


    Nu te contrazic , chiar doresc sa rezolv problema .


    Cauzele pot fi diverse , hai macar sa confirmam/ anulam una din ipoteze.


    Rog pe toti de pe Nusakan sa raporteze aici daca au astfel de probleme.

  • O sa iti trimit un DM cu raportul de ping cand intampin problema. alinilie8   Sinnerman si voi aveati probleme nu?

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------