Echipa forum inexistenta

  • Plangerea mea se refera in aces caz la echipa forumului, care de cand s-a schimbat este practic inexistenta. Din pacate, in ultimul timp nici macar evenimentele nu mai sunt anuntate.

    Incet incet intra in moarte clinica si jocul asta.

    Macar echipa anterioara isi dadea mult mai mult interesul, dupa parerea mea.


    Halfop trezirea si fa ceva.

  • subscribe HalfOp

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Sa-l puna pe draq admin, ca vad ca oricum ii dau voie pe forum. Banul permanent dat de community managerul anterior nu cantareste nimic in ochii conducerii forumului

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Sa-l puna pe draq admin, ca vad ca oricum ii dau voie pe forum. Banul permanent dat de community managerul anterior nu cantareste nimic in ochii conducerii forumului

    stai sa-l sun si pe vali

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Plangerea mea se refera in aces caz la echipa forumului, care de cand s-a schimbat este practic inexistenta. Din pacate, in ultimul timp nici macar evenimentele nu mai sunt anuntate.

    Incet incet intra in moarte clinica si jocul asta.

    Macar echipa anterioara isi dadea mult mai mult interesul, dupa parerea mea.


    Halfop trezirea si fa ceva.

    Faptul ca noi refuzam sa ne balacarim pe forum cum se facea inainte, nu inseamna ca echipa este inexistenta. In viata fiecaruia exista perioade mai putin sau mai mult aglomerate care cer ca atentia sa fie si in alta parte nu doar in locul unde facem voluntariat. Ne cerem scuze pentru acele putine eventuri care au fost omise. Nu a fost ceva intentionat.


    Tommy banarile de orice fel, fie forum, fie joc se fac in baza a ceva fain numit dovezi. Stii ce sunt alea, nu? Nu se dau in baza amintirilor si a ceea ce a facut un alt user pe forum, user care nu poate fi legat de acesta specificat de tine. Ce anume probleme personale ai tu sau au avut altii cu respectivul, nu are nici o legatura si nu reprezinta nici o baza de banare. Iti multumim totusi pentru input-ul valoros ca de obicei.


    Va multumim.

    O zi faina tuturor.

    Topic inchis.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    30lywwh-zps1ae664d0.webp