vYxx out /for good.

• Punctele si resursele pe care le ai ,sa nu te bage în top20 pe serverul respectiv

Doar puncte, nu și resurse. Sunt multi care vând conturi în gy cu o planetă și miliarde de resurse gata să fie atacate în " ghost mode " . Deja e business de când treaba asta cu cimitirul

• Este contul lui in3xistent ,care a fost banat si debanat

Au fost erori pe org de genul au apărut conturi de 100 miliarde puncte ce au fost scoase

Contul despre care zici tu, a plecat de mult pe alta comunitate, nu a fost banat, doar vacanta

• Doar puncte, nu și resurse. Sunt multi care vând conturi în gy cu o planetă și miliarde de resurse gata să fie atacate în " ghost mode " . Deja e business de când treaba asta cu cimitirul

Cine stie, cunoaste.

Also, Madutza   GYLDA   valent   HalfOp am un ticket pe fluxul "Forum" de pe data de 16.10, cu o singura cerinta usoara si clara. Inca o data as vrea sa subliniez ca problema e la asteptarile noastre, ale jucatorilor.

• Cine stie, cunoaste.

Also, Madutza   GYLDA   valent   HalfOp am un ticket pe fluxul "Forum" de pe data de 16.10, cu o singura cerinta usoara si clara. Inca o data as vrea sa subliniez ca problema e la asteptarile noastre, ale jucatorilor.

Pai da, de ce sa te mint:) te aștept pe org ;)

• Cine stie, cunoaste.

In loc sa ridici aici topicul pentru acea cerinta, era mai simplu sa dai logout daca te-ai decis sa renunti inclusiv la contul de forum.

Tinand cont ca eu nu am sters niciodata un cont de forum in peste 10 ani, am intrebat si eu mai departe daca se poate sau nu. Cand o sa am un raspuns, o sa ai si tu raspuns la tichet.

Spor in RL.

If I cannot bend heaven, I will raise hell!

30lywwh-zps1ae664d0.webp

• Salutare,

prioritatile si/sau alegerile ni le facem singuri. Sunt sigur ca si timpul ori trecerea anilor au avut de spus un cuvant in alegerea facuta, dar, daca nu e cale de intoarcere, mult succes inafara OGame-ului.

Topic redeschis. Cat despre tichet, vom discuta acolo despre el :)

Numai bine,

HalfOp