vYxx out /for good.

  • Salutare,


    A fost in cea mai mare parte o placere sa joc aici. Insa am decis sa nu mai intru niciodata pe ogame.ro. Conturile ingame sunt puse pe stergere, pentru userul de board exista deasemenea o solicitare in acest sens.


    Cel mai probabil voi continua sa joc in alte comunitati, daca aveti numarul meu de telefon si chef sa jucam impreuna, buzz cand se deschide vreun server cu spec-uri ok.


    Va doresc tuturor distractie placuta in continuare!

  • Cand ma bucuram ca ai revenit :)) Mult succes Vyxx in RL .:beer: A fost o placere sa joc alaturi de tine si multumesc pentru toate lucrurile ce le-am invatat ....Pacat ca nivelul ogame a ajuns unde e acum si nu se intrevede vreo schimbare in bine pe viitor ,astfel se pierd jucatori valorosi

  • Insa am decis sa nu mai intru niciodata pe ogame.ro.

    Fiecare cum crede ca e mai bine pentru el.

    Conturile ingame sunt puse pe stergere

    Singura recomandare ca jucator ce iti pot face... 2 luni inactivitate si apoi te poti juca pe org U1... 8x eco viteza 1x.. activitate/aliante/strategie...

    Cel mai probabil voi continua sa joc in alte comunitati

    Cum am zis mai sus ... poti muta conturile acolo.Pe viitor sigur ogame.ro ajunge acolo.

    Va doresc tuturor distractie placuta in continuare!

    Am sa incerc dupa ce se adauga LF.



    Bafta in ce alegi... pacat ca ai jucat in echipa cu persoane ca Alexandra.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Nu inteleg, te rog elaboreaza putin. Cum pot muta contul?


    Also - cine e Alexandra? (Chiar nu ma prind, pm if anything)

  • Nu inteleg, te rog elaboreaza putin. Cum pot muta contul?

    Lasi conturile sa intre in inactivitate de 60 de zile cu materie pe ele ( iti vezi de altele 60 de zile).Dupa 60 de zile conturile sunt banate automat si mutate pe un univers de fuziune/cimitir de unde poti alege sa joci pe alte comunitati nu doar pe org (in funtie de puncte la cont si ce comunitate alegi se ofera si diferite servere de joc).


    Poti muta pe org U1 contul de pe xaly dupa 60 de zile ( ca exemplu).

    Also - cine e Alexandra?

    Mana intinsa/xaly.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • o sa mai citesc despre metoda asta de-a migra.

    Vezi sa ai materie cumparata (si 100 materie e suficienta) si nu gasita pe conturi... cu materia gasita doar se sterg conturile dupa ~30 de zile.


    Ne vedem pe org la anul. :)

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Bravo vYxx ai luat cea mai buna decizie, as face la fel dar mi sa luat de tot ogameul!

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:


  • Mult spor pana la proxima revenire!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze



  • Mult spor pana la proxima revenire!

    Multumesc pentru atentie, Motane. La ce te reveri cu ipocrizia?


    Deasemenea, nu inteleg cu ce te-am suparat? Pareai mai echilibrat, judecand dupa mesajele postate de tine de-a lungul vremii. Era doar functia?

    The post was edited 1 time, last by vYxx ().

  • Ideea era ca mai toti care ne-am anuntat retragerea definitiva™ ne-am dovedit ipocriti, mai devreme sau mai tarziu.

    Nu era un atac personal, sper sa nu fi fost inteles gresit.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Ideea era ca mai toti care ne-am anuntat retragerea definitiva™ ne-am dovedit ipocriti, mai devreme sau mai tarziu.

    Nu era un atac personal, sper sa nu fi fost inteles gresit.

    Well, m-am gandit sa ma ajut sa nu fiu ipocrit stergand nu doar contul din joc ci si userul de board.


    Tot ca sa nu-mi propun ținte absurde, am decis sa renunt la ogame.ro, nu la ogame.


    Spor cu judecãțile de valoare!


  • mergw VM cu materie cumparata 25000 sa nu se stearga contul ? multumesc de raspuns

    Daca esti prost de mic cand esti mare doar te joci

  • pasted-from-clipboard.png


    Este suficient. ai grija sa n-o cheltuiesti deoarece se consuma prima si abia apoi se consuma cea gasita in expeditii sau evenimente.

    Buna Valent,


    Ai cumva idee daca se mai doreste implementarea migrarii platite? Daca da, in viitorul apropiat sau ...nu? :)


    (Era vorba de un token care ar face acelasi lucru ca 2 luni de afk).

  • Punctele si resursele pe care le ai ,sa nu te bage în top20 pe serverul respectiv

    Pai tocmai ce a apărut un cont top 5 pe fidis și nu este primul.

    Ma gândeam ca dacă pleci pe alta comunitate, poti alege un server unde sa fi top1, vad ca se practica.

  • Pai tocmai ce a apărut un cont top 5 pe fidis și nu este primul.

    Ma gândeam ca dacă pleci pe alta comunitate, poti alege un server unde sa fi top1, vad ca se practica.

    Este contul lui in3xistent ,care a fost banat si debanat

    Au fost erori pe org de genul au apărut conturi de 100 miliarde puncte ce au fost scoase