[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Pe scurt, sunteti 3 împotriva unei comunități, și aici nu vin cu bălării ca vai ca îl pupa lumea în fund pe Ruth, inclusiv rivalii lui sunt împotriva voastră (sharky, squaker, și draqqqula și unbreakable ar fi de aceeași părere) aici nu mai vorbim de un atac, ci de niște insulte inutile

  • Nu au avut atata publicitate butii de cand este ogame.ro :)

    V-a incalecat "taximetristul" - cum ii ziceti voi, si plangeti ca bocitoarele platite - doar ca o faceti pe gratis.

    Nu stiu univers in ultimii ani incare sa nu fi ras toate flotele opozante, chiar daca erau foarte multi la un moment dat si a fost probabil un challenge.

    Doar ca, daca esti si but si agramat, spurcat la vorba, ai toate sansele sa ai IQ si EQ modest. Vorba aia, cine se aseamana.. latra impreuna :)


    Daca mai apuc pana se inchide topicul, as mai avea niste observatii punctuale de facut la niste postari anterioare.

    Sit back and relax intre timp.

  • Ba obosotule pe mine nu ma incaleca decat m.-.a, u poti sa ma iei de jos si sa mergi dupa statuie ca sa-ti dau un kil de cuie...hai mars ca sunteti obositi!🤣🤣🤣🤣




    GYLDA//Avertisment pentru insulta.

  • Iar tu ba asta...Merele jucator de ogame ruth fssss, ba care te lauzi ca i-ai inchis pe toti, nu pot sa ma abtin nu imi sta in fire sa bag alti jucatori in discutie, ba da prea furi curent rau si as vrea sa-ti aduci aminte de cate ori ti-a stins Alexxis lumina bai obositule si acum vi aici sa faci partu mare, vezi sa nu iasa cu stropi...🤣🤣🤣🤣

  • Vai,vai ...cum a ajuns Ogame.ro.

    Intru si eu dupa 6 anisiori pe forum si ..imi este scarba.Toate specimenele au ajuns sa joace Ogame si sa "vomite" pe forum ...Pacat!

    Se pare ca echipa de Mods e la plaja ... .

    HalfOp poate faci curatenie ?!?!?!

    crow23tek ne spune:

    Quote

    miner nu inseamna ca joci , miner inseamna ca esti un om fara viata si fara ocupatie dependent de niste clickuri , nu e nicio satisfactie sa intri de 2 ori pe zi pe joc si sa dai 2 clickuri mai bine bei o bere te uiti la ceva interesant...


    Quote

    27.02.2015 23:18:20 Valent Draqshorul 14.07.2042 23:18:20 Incalcare T&C

  • Ba obosotule pe mine nu ma incaleca decat m.-.a, u poti sa ma iei de jos si sa mergi dupa statuie ca sa-ti dau un kil de cuie...hai mars ca sunteti obositi!🤣🤣🤣🤣

    Fa-mi statuie si iti dau un kil sau doua de cuie. Ca sugestie, mergi in parc si da-te cu beton pe tine, lasa nasul si gurita aia spurcata libera ca sa intre cuiele usor. cam 5cm e grosimea la cui. Aduc eu servetele umede daca te ineci :)



    GYLDA//Avertisment pentru insulta.

  • Iar ptr ala cu sapunul cred ca ii e dor, nu l-a mai scapat de ceva timp pe jos, da cica-n taxi poti sa faci una mica legala pe bancheta din spate, daca iti e dor de perioada cand iti rupeau baietii partu...🤣🤣🤣🤣🤣




    GYLDA//Avertisment pentru postare dubla. In loc sa faci doua postari la mai putin de 24 de ore unul de altul desi stii ca regulile nu permit asta, mai bine scrii tot in prima postare. Daca vrei sa mai adaugi ceva, ai optiune de edit.

  • dute mah la cules ghebe, habar nu ai si te bagi si tu ca musca in cacat


    GYLDA//Avertisment pentru limbaj si spam.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • dute mah la cules ghebe, habar nu ai si te bagi si tu ca musca in cacat

    Evident ca e mai simplu sa debitezi platitudini, decat argumente reale. Cifrele nu minte, boss sclipicios. doar oamenii minte.


    Complet intamplator as vrea sa remarc pt toata lumea ca jocul asta e despre cifre. Nu despre drame si refulari.

  • Evident ca e mai simplu sa debitezi platitudini, decat argumente reale. Cifrele nu minte, boss sclipicios. doar oamenii minte.

    mah laste frate sa imi zici tu mie ca ruth nu a bagat bani, a umplut cu materie, eu de la incepuit faceam 13 expediti 20 din 24 si bag si bani aceleasi mine amandoi, si urca dintro data de 5x punctele ca mine lasate, daca nu sti,si cand apare 30% la materie, omu urca inca 10k puncte, tiam zis cat de profesionist ai fi in halu ala nu ai cum sa urci fara bani, mio tai jos daca el nu a bagat cel putin 700e,nu stiu eu prea multe de ogame, dar cu chesti de bani stiu, si Dracula bagase 300 eu 200, si era putin in fata mea, si daca nici Dracula nu stie sa joace dao in plm



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Din ce vad, domnul Hulk, ti flota aia cam degeaba pe acolo.. esti top2 flota, dar nu prea faci mare lucru cu ea.

    Eu zic ca mai putina vorbaraie si sa lasam frustrarile deo-parte... hai sa i dam pingele la nanitii aia si incheiem lucrarea pe aici toti..

  • mah laste frate sa imi zici tu mie ca ruth nu a bagat bani, a umplut cu materie, eu de la incepuit faceam 13 expediti 20 din 24 si bag si bani aceleasi mine amandoi, si urca dintro data de 5x punctele ca mine lasate, daca nu sti

    Mnoh, e mai simplu sa crezi orice aberatie te face sa te simti mai bine. E mai greu sa cauti sa pricepi ceva de la oamenii din jur.


    Uite a doua zi de expeditii, la mine. In cele 2 zile de expeditii, am avut profit 20% din valoarea contului (la momentul preluarii):



    #edit: inca am expeditii pe drum si mai dau cateva runde, poate revin cu update cand e gata.

  • ie normal, da sa apara unu care are de 5 ori cat tine in prima zis ce zici ? nu intelegi ca puneam ceasu sa sune sa ma trezesc cand venea flota din expediti sa le trimit iara, a fost zile cand eu am facut 24/24 la inceputu servarului si sa ma ia cu 5x ie inposibil, faci expediti 24/24 bagi 125 e si te ia de 5x punctele explicami asata,si dupaia se da mare jucator, cel putin Draqula baga frate bani da si stia sa joace cand avea timp,rut are timp si tot degeaba ie, are de 5x flota mai mare ca el si il fac sa vina daupa mine sa imi dea dupa flota, (el imi da dupa sateliti)

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 2 times, last by hulk69 ().

  • ie normal, da sa apara unu care are de 5 ori cat tine in prima zis ce zici ? nu intelegi ca puneam ceasu sa sune sa ma trezesc cand venea flota din expediti sa le trimit iara, a fost zile cand eu am facut 24/24 la inceputu servarului si sa ma ia cu 5x ie inposibil

    Atunci mergem la subiectul urmator: ce trimiti in expeditii? cat de des trimiti in acelasi sistem? (Chiar conteaza)

  • Cand era univ Capella, avea Voyajorul puncte cu vreo 10 mln peste top 2.. acolo ce mai zici? Lasa.. nu trebuie sa fim invidiosi pe oameni, fiecare stie ce face cu banul lui.. spor la joc tuturor. Cu respect, Adrian!

  • ie normal, da sa apara unu care are de 5 ori cat tine in prima zis ce zici ? nu intelegi ca puneam ceasu sa sune sa ma trezesc cand venea flota din expediti sa le trimit iara, a fost zile cand eu am facut 24/24 la inceputu servarului si sa ma ia cu 5x ie inposibil, faci expediti 24/24 bagi 125 e si te ia de 5x punctele explicami asata,si dupaia se da mare jucator, cel putin Draqula baga frate bani da si stia sa joace cand avea timp,rut are timp si tot degeaba ie, are de 5x flota mai mare ca el si il fac sa vina daupa mine sa imi dea dupa flota, (el imi da dupa sateliti)

    "e normal" sa ramai in urma, ca esti but. Nici nu selectasesi clasa in prima saptamana :)

  • Atunci mergem la subiectul urmator: ce trimiti in expeditii? cat de des trimiti in acelasi sistem? (Chiar conteaza)

    trimit maxim de transuri mici cat imi da simuladorul,expempu acum 10k tr mici 1 ph 1 reaper 1 sonda, (cea mai buna flota de expediti vorbita pe forumul SPANIOL)schimb tot timpul sistemul, fac expediti exp:1:100:16- 1:90:16,1:110:16 10 in sus 10 in jos in momentul cand nu mai primesc schimb planeta

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray: