[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Nu își bate nimeni capul cu minerii, noi ne certăm pe flote, atacuri, strategie ( vyxx ), chestii English... Pricepi ?

    Exact cum spuneam, retardism la un alt nivel, păcat de voi, sunteți printre oamenii din tara asta care ar trebui făcuți sapun


    Ps: cum va certați pe flote atacuri strategie când voi nu aveți habar de asa ceva? Și singuri care știu sunt chiar cei cu care va certați pe aici (vyxx, sharky, Ruth, squaker, etc, pt ca sunt mulți care s-au abținut de la acest topic)



    GYLDA//Atentionare pentru insulta.

  • Exact cum spuneam, retardism la un alt nivel, păcat de voi, sunteți printre oamenii din tara asta care ar trebui făcuți sapun

    Cum ai ajuns la concluzia asta ?

    Apropo, ai așteptat să te insulte cineva și acum daca n-am făcut-o ai dat tu startul. Asta spune ceva și despre tine cu toată mândria cu care te-ai chinuit sa dai un reply "civilizat" mai sus :-j

  • Cum ai ajuns la concluzia asta ?

    Apropo, ai așteptat să te insulte cineva și acum daca n-am făcut-o ai dat tu startul. Asta spune ceva și despre tine cu toată mândria cu care te-ai chinuit sa dai un reply "civilizat" mai sus :-j

    Faptul ca sunt rasist fata de anumite categorii de oameni (mai exact categoria de oameni cu o mare lipsa de inteligenta) nu este o jignire, poți sa spui ca sunt rasist, nu ma deranjează



    GYLDA//Nu este permisa postarea consecutiva de doua sau mai multe ori in mai putin de 24 de ore de catre acelasi utilizator al forumului.

    Avertisment pentru postare dubla.

  • Sa vada si alti ce faceti voi astia de va credeti civilizati si o rupeti p-aici ca va deranjeaza limbajul nostru si vai doamne ce needucati suntem noi si ce educati sunteti voi...mars ma d-aici sunteti niste anonimi si niste prefacuti!

  • uitati cu totii cresterea de 300kk pe zi a contului Vlad Tepes.


    Faptul ca sunt rasist fata de anumite categorii de oameni (mai exact categoria de oameni cu o mare lipsa de inteligenta) nu este o jignire, poți sa spui ca sunt rasist, nu ma deranjează

    Vezi că "rasist" cum te apelezi tu acum au fost și aia care te au ajutat sa te lauzi cu poporul, referitor la vorbele tale anterioare. Așa că mă gândesc mai bine daca sa îți mai dau atenție sau nu. In orice caz, data viitoare întrebă-ma înainte să îți dau voie sa vorbești.

    Vezi că ai dublu post

  • Vezi că "rasist" cum te apelezi tu acum au fost și aia care te au ajutat sa te lauzi cu poporul, referitor la vorbele tale anterioare. Așa că mă gândesc mai bine daca sa îți mai dau atenție sau nu. In orice caz, data viitoare întrebă-ma înainte să îți dau voie sa vorbești.

    Vezi că ai dublu post

    Tu nu ești în stare sa scrii, și crezi ca ai vreo putere sa îți dai acordul altora sa vorbească? Uite asa devii penibil, împreună cu Tepes, pe care nici măcar colegii de alianta nu îl mai suporta, ți a spus bine, te smiorcai prea mult, sunteți smecheri asa cum ziceți? Hai sa vedem următorul post cu un atac asupra lui Ruth sau oricărui alt player care a comentat aici și v a spus ca sunteți penibili (inclusiv atac la sateliți, ca nici asta nu va tine)

  • Tu nu ești în stare sa scrii, și crezi ca ai vreo putere sa îți dai acordul altora sa vorbească? Uite asa devii penibil, împreună cu Tepes, pe care nici măcar colegii de alianta nu îl mai suporta, ți a spus bine, te smiorcai prea mult, sunteți smecheri asa cum ziceți? Hai sa vedem următorul post cu un atac asupra lui Ruth sau oricărui alt player care a comentat aici și v a spus ca sunteți penibili (inclusiv atac la sateliți, ca nici asta nu va tine)

    Cred că tu te consideri foarte inteligent acum :)))))

  • Cred că tu te consideri foarte inteligent acum :)))))

    Nici pe departe, dimpotrivă, ma consider medium, în schimb diferența dintre mine și voi este ca cel puțin, de fiecare data când a fost un atac dat pe mine, am fost în stare sa accept soarta, indiferent de metoda în care am fost prins, fără prea mult tam tam, fără sa ma afișez pe forum indiferent de situație, dar voi aveți nevoie de reclama, ați primit reclama, felicitări, v-ați făcut de ras și da acum, asa cum a postat și Tepes, singuri care vor mai dori sa joace cu voi, vor fi aceeași cloaca de oameni penibili

  • Hai că deja incepi sa te lauzi! Știi despre mineri că toată lumea apelează la ei sa obțină un trade de pomană și acuma faci mișto de mine că eu nu am prieteni in joc. Shame on you!

    Apropo, daca tot ești medium, zi-ne și nouă când e următorul eveniment cu materie poate ajutam curioșii

  • Na bai lacheiilor, ca mi-a dat ruth msj in privat, si a zis sa nu mai fac referire la el cand ma cert cu voi, ca sunteti niste noobi si astea nu-s vb lui, a mai zis ca el nu ar vb niciodata ca-n mahala asa cum o faceti voi si ca sunteti d-astia care va dati bine pe langa el.🤣🤣🤣🤣🤣

  • Eu cred ca s a cam deviat putin discutia.. noroc cu lovitura lui ruth ca a dat drumul la un chat :)))

    APP, in caz ca n ati vazut postarea, caut cont sa nu o mai iau de la zero :))))

    GoodGame Ruth.

  • Stai liniștit, Ruth îmi este cât se poate de antipatic în joc, dar este un joc, nu are nimeni de aici nevoie sa se dea bine pe lângă el, în schimb, absolut toată lumea va repeta un singur lucru, acceptați înfrângerea, faptul ca ati pierdut niște amărâte de numere, și în loc sa urlați pe aici ca sunteți cei mai buni, arătați ne ca sunteti cei mai buni

    Reaper, dacă tot ai întrebat, în maxim 3 săptămâni va veni următorul eveniment, dacă tot erai curios

  • Esti fumat rau vere zau, zi si mie ce-ai tras!? Otrava de sobolani? Vezi ca nu-i bine arde neuronii.😉 Eu am recunoscut de cel putin trei ori pe acest topic ca am pierdut in fata lui si am pierdut pe mana mea, ma repet a enspea mia oara, eu am avut o singura obiectie si anume ca spargandu-ma pe mine insinua ca l-a spart defapt pe reapar care dupa cum zice ruth in primele posturi ar juca ascuns sub alt nume. Stati linistiti ca reapar nu joaca pe mercur va zic eu sigur ca m-am rugat de el o saptamana sa joace si nu vrea ptr ca are altceva mai bun de facut probabil, asa ca stati linistiti nu mai va autosatisfaceti cu gandul la el ca nu l-ati spart si nici nu o s-o faceti vreodata, ptr ca sunteti prea slabi...🤣🤣🤣🤣

  • Na bai lacheiilor, ca mi-a dat ruth msj in privat, si a zis sa nu mai fac referire la el cand ma cert cu voi, ca sunteti niste noobi si astea nu-s vb lui, a mai zis ca el nu ar vb niciodata ca-n mahala asa cum o faceti voi si ca sunteti d-astia care va dati bine pe langa el.🤣🤣🤣🤣🤣

    pe tine te cam intrece inteligenta :)))) aseara vorbeam cu Vixx de ala care ti-a dat tie mesaj dar se pare ca si-a schimbat numele azi si v-ati gandit voi sa mai faceti o scena pe aici :))) dupa cum ziceam ala era contul lui Reaper de la inceput de uni cand cauta bagare de seama cu mine sa il bag in aly si dupa ce l-am refuzat la cateva zile a bagat vmode. Saracul isi stia menirea aici roflroflrofl

  • Cand o sa apare vreun operator pe aicea sa vedeti ce liniste o sa fie ptr o lunga perioada de timp :)))rotfl



    GYLDA//Nu este permisa postarea consecutiva de doua sau mai multe ori in mai putin de 24 de ore de catre acelasi utilizator al forumului.

    Avertisment pentru postare dubla.

  • pe tine te cam intrece inteligenta :)))) aseara vorbeam cu Vixx de ala care ti-a dat tie mesaj dar se pare ca si-a schimbat numele azi si v-ati gandit voi sa mai faceti o scena pe aici :))) dupa cum ziceam ala era contul lui Reaper de la inceput de uni cand cauta bagare de seama cu mine sa il bag in aly si dupa ce l-am refuzat la cateva zile a bagat vmode. Saracul isi stia menirea aici roflroflrofl

    vere om mai obsedat ca tine n-am mai întâlnit... Cum plm faci ce faci și mă bagi pe mine in peisaje chiar atâtea vise erotice ai cu mine ? Lasă-mă dracu :))))



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si spam.

  • Cu tine am vorbit doar pe fidis boss, in caz că ai simptome de vreun Alzheimer ceva și ai nevoie de vyxx sa îți lege cuvinte sa poți gândi și tu, te invit sa îmi demonstrezi că ai vorbit cu mine pe mercur. Dependenta ta față de mine mă sperie enorm o sa mă retrag, mi-e frica de unde te poate duce mintea