[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Du-te ba nene la control, ca ai probleme grave rau, toai asta am zis si eu ca nu mi-ai prins flota de 4 ori cum zici u ci de doua ori, fix cate hituri ai pus iar odata atunci cand ma repet de bun ce esti n-ai reciclat si am ras cu colegii de alianta maxim de tine, ai atacat doar flota de expeditii. Acum ai inteles, daca tot nu intelegi intreaba-l pe amicul tau ce face traduceri din romana in romana, poate iti traduce el...🤣🤣🤣🤣🤣🤣



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

  • is curios de ce ati ras ; ca nu am recoltat eu sau ca iara pierdusei flota si te lasasem si in curu gol fara ress? rotfl

    or fi ras oameni ca te dai cel mai tare jucator dupa ogame.ro si esti prea degeaba





    GYLDA//Atentionare pentru spam.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • or fi ras oameni ca te dai cel mai tare jucator dupa ogame.ro si esti prea degeaba

    eu spre deosebire de voi nu caut atentie...daca aveam nevoie de asa ceva va postam toata alianta pe forum care i-am spart dar oamenii aia nu m-au deranjat cu nimica si nu au fost asa tare in gura ca voi :)))

  • in cazul in care nu stiati mie imi place sa ii postez doar pe jucatorii aia plini de ei dar care se incalta cu fesul din pacate sa se amuze lumea de perlele lor ca asa era in moarte clinica forumul asta si cu asta l-am adus la viata putin :))) is curios daca la urmatorul post tot la fel o sa plangeti:-??




    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla.Te rog sa ramai pe tema topicului, daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.

  • mah faci sa rad, ai stat o luna, cum ai facut primul atac lai postat rotflrotflrotfl

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Iar eti trist si iesi in fata...🤣🤣🤣

    Prietene eu pana acum cand ai inceput sa dai fasuri din tine pe forum, tot ce am vb cu tine am vb civilizat ba chiar daca iti aduci aminte te-am rugat odata sa-mi lasi un articol ca am nevoie de el si iti multumesc ca mi l-ai lasat, deci nici macar arogant n-am fost cu tine si nici nesimtit, asa ca nu te mai partaii p-aici zi ca atat ai putut si te mandresti cu asta. Eu sincer iti zic ma simt bine ca te lauzi cu faptul ca m-ai spart pe mine, ti-am mai zis eu nu ma consider un jucator bun ca tine, dar in circumstantele aste ma faci sa cred fi e ca eu sunt ff bun si asta este un premiu rafnit ptr tine, fie ca u esti foarte slab si atat poti sa prinzi flota doar la jucatori slabi ca mine, ptr ca p-aia buni din alianta nu ai reusit nici sa-i atingi si tinand cont ca hulk are flota intreaga de atata timp, tind sa cred plauzibila a doua varianta, adica ca esti ff slab...🤣🤣🤣🤣🤣

  • Hai pa, ca te-ai dat singur de gol si ai dovedit la toata lumea cat de slab esti. Atat am vrut sa reiasa mi-am atins scopul, am aratat nestiutorilor cine esti u de fapt, adica m-am jucat cu mintea ta de la bun inceput, iar din momentul asta atingandumi scopul nu am de ce sa ma mai cobor la nivelul tau.🤣🤣🤣🤣🤣🤣



    GYLDA//Primesti o atentionare pentru postare dubla.Te rog sa ramai pe tema topicului, daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.

  • se vede ca tu furi curent :))) am fost destul de clar ca imi place sa ii postez pe aia care sufera de ei si in nici un caz ca m-am laudat cu tine :))) poate daca erai si tu vreun jucator care s-a facut remarcat prin ceva inafara de a fi prin partea dreapta pe forum mai ziceam si eu..in privinta faptului in care tu zici tu ca te-ai jucat cu mintea mea " este grele"rofl tu nu esti in stare sa gandesti ptr tine dar sa te mai joci si cu mintile altorarofl acuma tragand o linie dupa toate discutiile astea se vede ca nu ati invatat nimica si tot la stadiul de incapabili ati ramas ca sa nu ma exprim altfelrofl



    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam.

  • Felicitari de atac !

    Refacere usoara Vlad!

    Sunt sigur ca vei revenii si va urma ceva frumos :thumbsup:


    Off topic: îmi aduc aminte ca pe vremea mea, erau ceva moderatori ce imparteau "amenzi" pentru off topic :lol:

    Intreb pentru un prieten care se oftica pentru acele "amenzi":doofy:

  • Multumesc Replika, nu-i problema de refacere la mine, va fii usoara cu siguranta, mai ales ca noi astia care nu stim sa facem exp, facem lejer 300kk chiar si in zilele proaste ptr unii, asa ca ne revedem la joc imediat ce imi mai gestionez putin prioritatile din RL, ca in final totul se rzuma la aia.😉

  • :bump:


    GYLDA//Atentionare pentru spam.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by hulk69 ().

  • ^Da Da, Bravo "Maretului Ruthl3ss Killer" ca a dat niste hit.uri in mare parte din ajutorul cardului (nu ma refer la hit.uri pe mine, ca nu sunt bun mai deloc la joc), ne fiind obosit sa farmeze, si avand timp liber putea sa stea dupa ori si cine.

    ^Treaba este ca "Meretul OGame.ului din Romania" se bucura si face misto bagandu.si banii produsi din 50/30/20 timp de doi ani de zile lucratoare, pe joc.

    ^Sau eu stiu? poate o fi bagat in Crypto, si ar avea pre.a multi.

    ^Jucatorii acestia "noobi" cum se exprimau multi la adresa lui Vlad, Hulk, Reaper, etc, Vlad si restul fiind jucatori de nota 10, dar care nu si.ar baga veniturile in jocuri de genul, sunt considerati "plangaciosi" sau eu stiu? ce le m.ai bese la Antrenorii/Priceputii astia, ca pe cand altii se jucau cu jucarii si cu picioarele prin nisip, altii stateau si dateau Atacuri la Secunda, nu? :gamer:

    ^Jucatorii F2P sunt mereu in dezavantaj in fata celor P2P, Vlad nu are nici ce.l mai bun ajutor, doar pe Hulk si astia lalti micuti.

    ^ Daca S.ar adauga un Server F2P, sub nici o forma de a cumpara DM (Dar nu s.ar intampla asta sub nici o forma, ca toti meritam sa avem o masa calda seara pe masa, nu?).

    ^Jucatorii Laudarosi si.ar coase singuri ciocul cu fire de matase, si spun asta din cauza ca stiu niste cunostinde din acest joc, care chiar stiu ce fac daca sunt toti in aceasi aianta, si in acelasi timp.

    ^Repet ca nu judec, Ruthl3ss este de 101,5 ori m.ai bun ca mine, si nu doar el, 80% din Jucatori sunt m.ai buni ca mine in tot (Vlad, Hulk, Reaper, si multi altii), dar stiu ce spun, ca mi sa fost dovedit. :newbie::thumbsup:

  • Si uite in sfarsit un comentariu decent dar cu niste acuze nefondate luandu-se dupa gura lumii dar este de inteles la el ca a si mentionat ca este incepator fata de restul care se dau mari jucatori:thumbup: acuma o sa va arat tuturor ceea ce am luat eu din expeditii de la inceputul universului si va las pe voi sa faceti calculele cate mii de euro am bagat eu si la sfarsitul socotelilor o sa va dati singuri palme si poate cu ocazia asta o sa va puneti un semn de intrebare unde ati gresit. Eu momentan am 32kk pcte dar daca construiam alta flota care nu necesita asa mult deut cumparat de la comeriant la niste rate exagerat de mari aveam poate peste 40kk pcte. Acuma o sa va las sa rumegati si deabea astept sa vad daca este careva asumat sa zica ca a gresit cand m-a acuzat ca am bagat nu stiu cate mii de euro doar ca sa ascunda faptul ca este un noob( incepator inseamna ptr aia care nu stiu) si nu are habar sa dezvolte un cont. dedesubt pun linkul unde are loc toata magia. Enjoy!


    Acesta este profitul facut din expeditii


    Si acesta este o parte din profitul facut din atacuri ptr ca nu au fost contorizate toate

  • Si uite in sfarsit un comentariu decent dar cu niste acuze nefondate luandu-se dupa gura lumii dar este de inteles la el ca a si mentionat ca este incepator fata de restul care se dau mari jucatori:thumbup: acuma o sa va arat tuturor ceea ce am luat eu din expeditii de la inceputul universului si va las pe voi sa faceti calculele cate mii de euro am bagat eu si la sfarsitul socotelilor o sa va dati singuri palme si poate cu ocazia asta o sa va puneti un semn de intrebare unde ati gresit. Eu momentan am 32kk pcte dar daca construiam alta flota care nu necesita asa mult deut cumparat de la comeriant la niste rate exagerat de mari aveam poate peste 40kk pcte. Acuma o sa va las sa rumegati si deabea astept sa vad daca este careva asumat sa zica ca a gresit cand m-a acuzat ca am bagat nu stiu cate mii de euro doar ca sa ascunda faptul ca este un noob( incepator inseamna ptr aia care nu stiu) si nu are habar sa dezvolte un cont. dedesubt pun linkul unde are loc toata magia. Enjoy!


    Acesta este profitul facut din expeditii


    Si acesta este o parte din profitul facut din atacuri ptr ca nu au fost contorizate toate

    asta ie problema rut, tu prea inganfat esti si ne batem cardanu de tine =)) stai linistit ca eu unu sunt mul mai slab ca Gusty, Bercelius care iai spart tu, dar imi place sami bat joc de tine ca mori rotflrotflrotfl, eu fara Reaper sunt ca fara un picior, eu sunt un jucator mediu,chestia ca ma plictisesc prea repede de joc daca sunt singur fara alianta sa dau atacuri(si lasane ca nu ai bagat bani, ca nu sunt de ieri faceam minele cercetarile si naniti instant si tu erai de 5 ori mai sus ca mine, poti prosti pe oricare care nu a bagat bani, dar pe mine nu,am mai jucat si contra lui Dracu care si el bagase cat mine si cu atacuri avea putin mai mare flota ca mine dar nu de 5 ori,si daca aveai hack nu puteai urca in halul ala, si alta chestie cand a fost 30% + materie ai urcat iara o gramada, pai pe cine prostesti tu rotfl)

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by hulk69 ().

  • ruth...parca ai zis mai sus intr-o postare ceva de xp......sa stii ca a fost regele ogame.ro.....pe unde te prindea te radea .....asa ca ,ciocul mic si joc de glezne

    Daca esti prost de mic cand esti mare doar te joci

  • ruth...parca ai zis mai sus intr-o postare ceva de xp......sa stii ca a fost regele ogame.ro.....pe unde te prindea te radea .....asa ca ,ciocul mic si joc de glezne

    a uitat!rotfl

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • îmi aduc aminte ca pe vremea mea, erau ceva moderatori ce imparteau "amenzi" pentru off topic

    Alti moderatori... alte vremuri...



    Treaba cu ruth e ca baga banii care ii baga in joc acolo unde trebuie... in expo (mai exact sloturi de expo... tinand cont ca a sters nr de expo trimise... si da conteaza si ce trimiti in expo in functie de eco la univers si ce puncte are nr1 la clasament).

    Eu unul nu am inteles niciodata de ce unii cred ca pot gestiona mai bine banii altora sau faptul ca nu sunt folositi de ei unde cred ca merita investiti.Sa nu uitam ca ogame.ro e inca in viata (nu pentru mult timp... urmatoarea fuziune ajungem pe org mai mult ca sigur) pentru ca mai sunt persoane care baga bani si astfel mai avem jocul asta pe ro tinut in viata.


    Felicitari de atac si ru la cine are nevoie.


    Edit:

    ruth...parca ai zis mai sus intr-o postare ceva de xp......sa stii ca a fost regele ogame.ro.....pe unde te prindea te radea .....asa ca ,ciocul mic si joc de glezne

    Lasa si pe XP ca pe unde juca si el nu o facea regulamentar... si stiu ce vorbesc (mai mult de atat nu conteaza).

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?