[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Asta se adreseaza lui ruth...

    • VladTepes12.08.2022 22:02:47 De ce mai consumi gazul daca sunt on?
    • Ruthl3ss Kill3r12.08.2022 22:04:21 incerc si eu
    • Uite bai tristule, am postat conversatia cu tine, sa vada lumea cat de mincinos esti, exact cum ma asteptam, mincinos si laudaros, probabil ca in viata reala esti ala de nu-l alegea nimeni in echipa ptr ca era afon si defapt afon esti si aici cu jocul, numa ca din dorinta de a arata ca sti si u ceva bagi bani ca sa compensezi antitalentul.
    • Daca erai mai bun ca mine nu bagai atatia bani, oricand o dau cu tine si te las praf in urma daca joci fara bani, dar nah asa sunt uni, nici la femei nu se descurca fara bani...🤣🤣🤣



    GYLDA//Avertisment pentru posthunt,spam si insulta.

  • Pai vad ca u il pupi p-ala.undeva intruna si nu esti atent la ce posteaza, el a zis ca nu a lansat aiurea pe mine de 8 ori in doua zile, cum ca eu as minti si v-am pus dovada sa vedeti cine minte, si prietene stai linistit ca am stat intentionat la panda pe o planeta noua sa nu-mi vada activitatea si sa lanseze aiurea sa piarda gaz, ptr ca am vazut ca obisnuieste full flet cu intere, asa ca se pare ca voi nu stiti jocul...🤣🤣🤣

    Nu prea are nimeni cum sa-ti traduca din românã in românã. Faptul ca la faza asta sunt de-acord cu ruth inseamna doar ca are dreptate (in opinia mea).


    Iar faptul ca voi chiar nu pricepeti elementul strategie n-o sa se repare niciodata, din simplul motiv ca ...parca va incapatanati sa nu pricepeti nimic.


    Sa pierd timpul sa va explic cum gasesti planeta noua a unuia care se vrea ninjalau? Probabil as face asta degeaba.


    Sa va explic care-i logica unui atac pe activitate? Au fost atatea exemple pe forum iar voi scrieti ce-ati scris mai sus. Sa subliniez faptul ca un atac nu e totuna cu 8 atacuri... iarasi ar fi inutil.


    Inca o data - bafta la blabla, ca de strategie nu e loc.

  • Antrenor de noobi, eu nu stiu de ce tot te bagi u ca chiloti-n p...a sau ca musca-n lapte mai pe romaneste, eu nu am comentat si nu m-a deranjat ca a postat hit pe mine, ba chiar am recunoscut ca am adormit si am si justificat de ce, iar despre cat de bun sunt eu, pe unde am jucat din 2010 incoace am ajuns mereu in top 5 iar cand m-am plictisit am cedat contul gratis, nu sunt fomist, joc foar de placere si cand imi permite timpul. Da ca sa-ti raspund, eu atat pot top5, ca sa-ti zic cele mai bune clasari locul 4, locul 3, inainte sa renunt, dar pe tine prietene nu te-am vazut pe nicaeri eu cel putin am fost prezent pe ultimele servere si am fost acolo, asa ca tineti-va parerile ptr voi, deoarece eu am comentat ptr ca prea marele vostru jucator insinua ca eu sunt defapt reapar si am vrut sa clarific ca omul ala nici macar nuai joaca ogame si chiar imi pare rau, ptr ca daca juca ruth era vm demult.


    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

  • Sa invatam sa folosim auto-correct pe limba lui Eminescu, daca lipsesc notiuni de gramatica elementare.

    stai linistit prietene ca eu nu am fost la scoala in romania, eu cand tu invatai sa scri si sa citesti eu invatam sa fac bani ,asa ca ciocu mic ca daca am nevoie de un sclav sa imi scrie in locul meu il cumpar, asa ca baga mare si invata limba romana ca sti sa scri si o sa muncesti la un analfabet ca mine :beer:



    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Stai linistit ca nu ma astept sa intelegi, ptr ca stiu ca contul asta de pe care te agiti u pe forum este tot al lui ruth, la fel ca si in joc ca nu se multumeste cat baga de pe card si joaca si de pe alte conturi, as ca hai sa incheiem ca sa nu-mi dau drumul la gura stim toti ff bine cum joaca ruth nu suntem pacalici stai linistit...

  • rotflrotflrotfl acuma imi pare rau ca nu ti-am zis ca vroiam sa atac un noob si a plecat atacul singur pe tine rotflrotfl poate daca mai insistati mult in prostie pe aicea o sa va si dovedesc unde am bagat eu aia 1000 e de care spuneti voi jucatorii de plus. dar pana atunci ma mai amuz de ce perle puteti scoate pe gura :))) uite daca vreti va propun ceva sa iesiti din vmode cu totii; va dau ragaz 2 saptamani sa refaceti flotele si sa va organizati sa ma spargeti.ce spuneti?:phatgrin:

  • Ba da nu stiu cum plm dau numai de profesori de limba romana, frate ai gresit forumul, aici este despre ogame, ptr limba romana apasa unu sau mergi la litere ca poate iti gasesti si u un post p-acolo, macar de femeie de serviciu. Si daca tot le ai cu limbile, da-mi si mie una acolo unde nua arde soarele...🤣🤣🤣🤣🤣🤣



    GYLDA//Avertisment pentru limbaj si posthunt.

  • rotflrotflrotfl acuma imi pare rau ca nu ti-am zis ca vroiam sa atac un noob si a plecat atacul singur pe tine rotflrotfl poate daca mai insistati mult in prostie pe aicea o sa va si dovedesc unde am bagat eu aia 1000 e de care spuneti voi jucatorii de plus. dar pana atunci ma mai amuz de ce perle puteti scoate pe gura :))) uite daca vreti va propun ceva sa iesiti din vmode cu totii; va dau ragaz 2 saptamani sa refaceti flotele si sa va organizati sa ma spargeti.ce spuneti?:phatgrin:

    fata mea lasate de vrajeli, sti bine ca aveai 5x mai multe puncte ca mine si nu ai facut nici un atac

    Ba da nu stiu cum plm dau numai de profesori de limba romana, frate ai gresit forumul, aici este despre ogame, ptr limba romana apasa unu sau mergi la litere ca poate iti gasesti si u un post p-acolo, macar de femeie de serviciu. Si daca tot le ai cu limbile, da-mi si mie una acolo unde nua arde soarele...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    se gaseste peste tot un destept care sa comenteze, nu au o chifla in stomac si iei comenteaza ca stiu sa scrie corect, astia sunt copiii aia care le dadeai palme peste cap sii ii luai bani, au stat sa invete limba romana, sunt forta numai in spatele calculatorului, ca daca dai fata in fata cu el sa face marou la spate




    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam,daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by hulk69 ().

  • Aoleu lesin🤣🤣🤣🤣, bai asta care te crezi dumnezeu, eu nu am intrat in vm din cauza ta, eu am intrat ptr ca nu mai am timp momentan sunt full la job prietene, o sa revin stai linistit ca nu te las asa😉 si asa cum am promis eu o sa fiu aici si atunci cand tu nu o sa mai fii, as ca antreneaza-te pana atunci ca presimt ca o sa-ti fi cam greu sa ma prinzi, asa ca nu-ti mai da asa multa importanta vm-ul meu nu are nici o legatura cu tine si ai vazut ca m-ai m-ai prins odata si nu am bagat vm🤣🤣🤣



    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam.

  • Aoleu lesin🤣🤣🤣🤣, bai asta care te crezi dumnezeu, eu nu am intrat in vm din cauza ta, eu am intrat ptr ca nu mai am timp momentan sunt full la job prietene, o sa revin stai linistit ca nu te las asa😉 si asa cum am promis eu o sa fiu aici si atunci cand tu nu o sa mai fii, as ca antreneaza-te pana atunci ca presimt ca o sa-ti fi cam greu sa ma prinzi, asa ca nu-ti mai da asa multa importanta vm-ul meu nu are nici o legatura cu tine si ai vazut ca m-ai m-ai prins odata si nu am bagat vm🤣🤣🤣

    corecteaza aici mai sus ca te-am mai prins de 2 ori inainte in decurs de 3 saptamani si toate au fost Topuri :))))))




    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla. Folosesti si functia edit la post ca nu te musca.

  • stai linistit prietene ca eu nu am fost la scoala in romania, eu cand tu invatai sa scri si sa citesti eu invatam sa fac bani ,asa ca ciocu mic ca daca am nevoie de un sclav sa imi scrie in locul meu il cumpar, asa ca baga mare si invata limba romana ca sti sa scri si o sa muncesti la un analfabet ca mine :beer:

    Sunt lucruri care se invata in cei 6-7 ani de acasa, presupun ca erai si atunci la munca in Tailanda. Acolo ai invatat meserie si acum practici cu spor pe unde poti. Viata e greu.. ce sa facem.

  • Aoleu lesin🤣🤣🤣🤣, bai asta care te crezi dumnezeu, eu nu am intrat in vm din cauza ta, eu am intrat ptr ca nu mai am timp momentan sunt full la job prietene, o sa revin stai linistit ca nu te las asa😉 si asa cum am promis eu o sa fiu aici si atunci cand tu nu o sa mai fii, as ca antreneaza-te pana atunci ca presimt ca o sa-ti fi cam greu sa ma prinzi, asa ca nu-ti mai da asa multa importanta vm-ul meu nu are nici o legatura cu tine si ai vazut ca m-ai m-ai prins odata si nu am bagat vm🤣🤣🤣

    Da man, esti full of.. ce sa facem. Nu ai idee cu cine te certi aici si nici sa contruiesti un cont. Deloc. Totusi, plangi ca o bocitoare ca ai fost atacat pe activitate cu mii de euro :)))




    GYLDA//Atentionare pentru spam si postare dubla.

  • "Aoleu lesin🤣🤣🤣🤣, bai asta care te crezi dumnezeu"


    Dumnezeu se scrie cu litera mare.

    Si da, este cel mai bun jucator de ogame din Ro.

    Probleme? :)




    GYLDA//Avertisment pentru postare dubla si spam. Folosesti si functia edit la post ca nu te musca.

  • Sunt lucruri care se invata in cei 6-7 ani de acasa, presupun ca erai si atunci la munca in Tailanda. Acolo ai invatat meserie si acum practici cu spor pe unde poti. Viata e greu.. ce sa facem.

    papusel poate sunt eu bata la romana, dar la matematica te pun in cur,(sti si tu ca cei cu matematica era ca ii ducea capul si cei ce invatau romana erau tocilari daca vrei sa o iei si prin spate) astia ca tine care se ia de lume ca nu sie sa scrie corect, este lume care nu este bagata in seama si vor si iei sa fie in centrul atentie rotflrotflrotfl:devil::devil::devil:



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Bai tristule, iar minti si iar ma enervezi, inafara de cele doaua atacuri can am adormit in ambele dati din cauza oboselii, o singura data ai mai dat ca miseii la flota de exp, iti aduci aminte acum? Este aia la care mi-ai prins doar transurile.de exp si la care de mare jucator ce esti ai uitat sa sincronizezi recurile si am reciclat eu iar cu ce am salvat din doc am refacut imediat toata flota sa nu pierd expeditiile, asa ca lasa minciunica🤥 si besi d-aici ca deja ti-am acordat mai mult timp decat trb.🤣🤣🤣



    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla. Foloseste PM-ul data viitoare.

  • Bai tristule, iar minti si iar ma enervezi, inafara de cele doaua atacuri can am adormit in ambele dati din cauza oboselii, o singura data ai mai dat ca miseii la flota de exp, iti aduci aminte acum? Este aia la care mi-ai prins doar transurile.de exp si la care de mare jucator ce esti ai uitat sa sincronizezi recurile si am reciclat eu iar cu ce am salvat din doc am refacut imediat toata flota sa nu pierd expeditiile, asa ca lasa minciunica🤥 si besi d-aici ca deja ti-am acordat mai mult timp decat trb.🤣🤣🤣

    atata munca iti macina memoriarofl am 2 topuri postate pe forum pe tine plus ala de care ziceai si tu ca te-am spart si nu am recoltat dar eu am fost multumit si cu alea 300kk ress chiar daca nu recoltasem rofl




    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla.

  • deci de cand joc eu ogame nu am mai vazut atata prostie stransa la un locroflroflrofl mai lipsea xp-ul si unbreak de pe aicea roflrofl

    eu am mai vazut dar la tine :devil::devil::devil:, te crezi prea buricul pamantului




    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray: