[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Squaker las-o frate in pielea goala ca nu tine, nu din cauza celor 1k transuri diferenta avea el punctaj de 5X peste mine, in cel mai bun caz putea sa fie dublu, am vrut sa tac dar ma provoci cu incercarea de a prostii lumea.

    Stim cum lucreaza ruth si alianta lui stai calm, stiu ca pe langa bani exp nonstop el se bazeaza si pe minerii lui, d-aia crestera a fost asa brusca, ptr ca niciodata nu joca singur, doar cu echipa in spate, care ii furnizeaza resurse ptr a sarii maxim in punctaj si a vinde contul la vreo gasca de unde sa imparta si ei un profit, nu i-am facut raport ptr program si nici nu-i fac ca stiu ca nu este atat de gasca si stie ca la 04.00 se reseteaza serverul si la acea ora are grija sa nu ruleze programul, dar sa te ridici pe spatele unei intregi echipe si sa prinzi un jucator care joaca doar pe resursele proprii, iar apoi se te lauzi p-aici ca ce bun esti u, asta este un lucru josnic demn de oameni mici. Asa ca eu ca sa inchei si cu tine, tin sa felicit echipa din spatele lui ruth si strategia adoptata de ei chiar si cu aceste discutii pe forum unde cauta reclama ptr a da contul. Bine aici nu pot sa ma abtin sa nu zic ca gasca care va lua contul va arunca banii pe fereastra, ca fara echipa in spate o sa cada ff repede, asa ca mai bine ii baga la pacanele...:bye:




    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla. In loc sa faci doua postari la mai putin de 24 de ore unul de altul desi stii ca regulile nu permit asta, mai bine scrii tot in prima postare. Daca vrei sa mai adaugi ceva, ai optiune de edit.

  • Abia asta e grav, fiind un joc singleplayer, nemernicii au găsit o varianta de a juca multiplayer, aaa stai, sau jocul e gândit sa fie multiplayer 🤔?

    In alta ordine de idei, ma repet, în calitate de jucător contra lui Ruth și echipa lui, sunt totuși contra părerilor celor 3 crai de la răsărit, unde nesimțirea a ajuns la un alt nivel

    Reaper pare a fi cel mai cerebral totuși, și am avut o discuție chiar plăcută în privat cu el, iar asta se vede din comentariile lui unde a păstrat o limita a decentei în vorbire

    Hulk care e un roman plecat în Spania (înțeleg și deficienta de a scrie corect după mulți ani plecați în străinătate, nimic de condamnat) aparent e mai la început, dornic sa învețe, și sa asculte părerea altora, contrar a ceea ce spune Tepes, sfaturile primite de la "inamicii de sânge" o sa îl ajute mult

    Tepes care e un polițist, și cam atât, de aici toată cultura lui generala (la pământ fiind, pt el săpunul îl duce cu gândul la pușcărie, nu a auzit de Germania, Hitler, evrei, holocaust, etc) tot ce știe este sa aibă un limbaj vulgar, ofticat pe viata ca statul nu poate sa ii ofere mai mulți bani sa fie și el un smecher în top ca ceilalți, mai trist este ca politia romana în loc sa rezolve adevărate probleme, joaca Ogame în timpul serviciului.

    Asa ca Tepes, îți strici complet cei doi prieteni pe care îi ai, va răzvrătiți împotriva unei întregi comunități inutil, și tot ce faceți e sa va asigurați ca nimeni vreodată nu va dori sa aibă nici o legătură cu acest trio fantastic

  • Nu inteleg, si nu voi intelege niciodata cum se poate ajunge la asa ceva de la un atac pe JOC. Scriu joc mai mare ca poate se intelege scopul ogame-ului. E un joc. E de distractie. Sau cel putin asa ar trebui sa fie.

    Sa se ajunga la atatea pagini de circ mi se pare ceva iesit din comun.


    Topic inchis.

    Si nu va faceti griji...iau de la pagina 1 cu sanctiunile necesare.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    30lywwh-zps1ae664d0.webp