Retragere :D


  • ..Dupa vorba lui c0smin dintr-un post anterior.." a inceput sezonul de retrageri"..Ce sa zic..Incepe scoala, sunt in ultimul an, cu bac si am intentia ca macar sa ajung pan la bac :P .. va trebui sa stric cel putin de 2 x mai mult timp pt invatat...pan acum invatam 0 ...si 0 x 2...=0 lol e tot 0 :D Dar merita incercat :P
    II multumesc tuturor din OGame si din forum pt compania placuta...in special lui Turby care m-ia facut conostinta cu OGame-ul, si lui Fulger, DeathAngel si Atreides2...care m-au ajutat la greu :D, si partenerilor din +av sigshop :D


    Desii unii (mama) catalogheaza Ogame-ul ca si un joc de prost gust care strica timpul..:P am avut multe de invatat...chiar si de la pusti cu 14 ani care dadeau dovada de o maturitate chiar mai mare dek multi alti jucatori...., am invatat lucruri care ajuta in RL ... si cel putin am invatat sa folosesc PhotoShopul :D


    Si am si un mesaj pt o persoana ...din partea cui am primit un mail in care ma acuza ca sunt las...pai ce sa zic dak la capatul paginii se afla."No, this email's not real, it's http://deadfake.com" nush cine e las.. Sa numim persoana "Mao" ..asa era semnat mesajul desi am dubii ca e de la el...si am 2 mesaje pt tine "mao"


    1.data viitoare inainte sa dai acuze nefondate si jignitoare...informeazate prima data si dupa aia lanseaza acuzele ;)
    2.Uite un al dolea MESAJ, dar mesajul nu se adreseaza lui Mao, se adreseqaza celui care a trimis mailul...;)
    (rog un Moderator..daq mesajul trebuie cenzurat sa cenzureze numai partea cu linkul :D)..si imi cer scuze fata de cei care n-au de a face cu acest mesaj :P


    Si acum back to RL...so Bye BYe

  • iti urez.. sa iei bacu.. sa ai un an bun la scoala.. si sa te intorci peste un an :P fericit.. si cu chef de sig-uri.. imi pare rau ca pleci.. :( .. la un momentdat ai fost cel pentru care am mai stat pe acest forum.. sper sa revii bafta in viatza reala.. cat si in cea virtuala daca poate mai intrii in ogame.. ca nu cred ca esti ocupat din minut in minut.. bft

  • hai ca pe forum mai intrii tu sa faci cate un sig:P


    si iti urez bafta in RL, si sper sa revii, bun venit in randul pensionarilor ogame


    Quote


    There's a monkey in the jungle

    Watching a vapour trail
    Caught up in the conflict
    Between his brain and his tail


    The post was edited 1 time, last by Cisterna ().

  • bafta in RL pretene :D las ca mai treci tu pe aici a ne faci cate un sig cand avem nevoie de ajutor :)
    vezi sa iei nota mare la bac :)) ca nu`i mare lucru

  • :(:(:(Imi pare Foarte rau ca te retragi:(:( ai fost un al II-lea"Frate" ptr mine in O-Game:).....Multumesc foarte mult pentru sig :)....Nu stiu ce sa mai zic:(.....Dar oricum cum ziceam mai sus:ai fost un al II-lea"Frate" ptr mine in O-Game:)
    Bafta In RL




    P.S: Pentru cei care au trimis mesajele alea as vrea sa stiti :)
    1.Eu sunt pe contul acela
    2.Sunteti analfabeti :)



    NU PLECA:(:(

    The post was edited 1 time, last by ArchAngeL ().

  • asta e , e sezonu de retrageri ... si eu m am cam plictisit de ogame , nu mai intru asa de des , poate k o sa ma retrag si eu , dar sper sa nu se intample :D , bafta in RL , mai vb noi pe mess ;) si mai faci tu cate un sig pe forum :D

  • bafta in RL si succes la bac, pe cand o sa il dai. Sper sa ne mai "vedem" pe forum, si cand te plictisesti sa mai (imi) faci cate un sig... :> tyetye


    p.s. daca ai id de mess poate mai vorbim.. :bye:



    The post was edited 1 time, last by NoBoDy ().

  • Quote

    Originally posted by aXe
    bai si eu dau bacul anul asta ... ar trebui sa ma las de ogame ?! ?(



    Nu, ar trebui sa inveti :)

    Puff Daddy te mai asteptam pe forum sa ne minunezi cu creatiile :)

  • Pacat ca te retragi...sper sa mai intrii din cand in cand pe board sa mai faci niste sign-uri...era frumos cel faceut pentru mine...pacat ca am gafat cu o conversatie pusa si am ramas fara dreptul de a mai avea semnatura pentru ceva timp :rolleyes:+ ca faceam echipa buna la zona spam :D :D :D
    Nu uita...e doar un joc...poti pleca si revenii oricand ;)

    The post was edited 1 time, last by Vlad ().