Forest Spirit

  • super tare ti-a iesit.. ;) 10/10/.. daca nu o lasai la 30 kb.. era super tare.. regulile sunt doar daca porti sig-ul.. deci putem sa punem si sig-uri de 400 200

  • Acuma eu l-am facut pentru forum ;;) oricum am psd pot sal modific cand vreau :D


    Eu l-am facut pt forum in caz cal vrea careva!

  • N-ai focal.Si sincer nici nu inteleg ce e acolo....Te sfatuiesc sa nu mai dai glow pe text,nu da bine.E foarte greu sa integrezi textul cu glow pe el.

  • Nenea nu ii glow pe text ii glow de la mostrul ala care zici ca iese din copac!


    Textul ii pus pe aproape Fill la 15%!


    Eu am combinat abstract cu mai multe stiluri nu doar unu!



    Fi mai atent!

  • merita un 10 ii faina combinatia de culori si cum se intrepatrund nuantele;)


  • Cred ca ai impresia ca vorbesti cu un incepator....Adica tu vrei sa spui ca un sig cu(,) copaci este abtract?! Daca aveai opacitatea scazuta,literele FO prindeau culoarea tulpinii copacului de pe fundal.La prima vedere,da impresia ca are glow....Daca ma insel,atunci spune-mi tu ce setari ai facut textului(sau nu ai facut?).

  • Quote

    Originally posted by Harlem



    Cred ca ai impresia ca vorbesti cu un incepator....Adica tu vrei sa spui ca un sig cu(,) copaci este abtract?! Daca aveai opacitatea scazuta,literele FO prindeau culoarea tulpinii copacului de pe fundal.La prima vedere,da impresia ca are glow....Daca ma insel,atunci spune-mi tu ce setari ai facut textului(sau nu ai facut?).



    Nu am zis ca vb cu un incepator!! Da cine o zis de opacitate scazut ???


    Am zis de Fill(Umplere) la 15%


    Si dupa aia am intrat in Rasterize tipe si Render --> LensFlare si ami-am ales la vrajeala un puncte de lumina!! De aia parca are glow!!



    PS Abstract: nu inseamna sa nu intelegi nimik din cei acolo inseamna sa nu intelegi totul! Si tu nu ai facuto! si am pus la un momentdat nishte c4d pe care nici nu cred ca le-ai obsevat!! In fine!


  • imagini ca si aceasta
    rar apar pe acest forum
    pacat ca nu apar mai multe imagini la fel de bine lucrate
    nota 10/10

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • Quote

    Originally posted by *Crus4d3r*


    am votato e .org


    Na ca tiam facut si reclama :P