[TOP 9][TOT: 1.052.939.000] Ombly [Ceata] vs. Sinnerman (A: 171.017.000, D: 881.922.000)

  • Bine te-am regasit forum. Dupa o pauza de 2 ani am fost tras din nou in cursa asta:). Desi, e frumoasa adrenalina aia dinainte de atac.

    Sa fie pentru baietii din CEATA si lui DOC care chiar daca era la serviciu si foarte ocupat tot a incercat sa ma ajute cu recoltarea, insa aparatorul a intrat inainte

    cu 13 minute de recoltarea lui DOC si se pare ca banii isi spun cuvantul din nou aici. Am recoltat mai putin cu ~6k recuri insa profitul tot este ok.

    Refacere usoara aparator


    On 11-05-2022 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Ombly [Ceata]

    ________________________________________________


    Light Fighter 33.743

    Heavy Fighter 9.772

    Battleship 4.103

    Battlecruiser 2.988

    Pathfinder 5.674

    Cruiser 15.446

    Small Cargo 49.587

    _________________________________________


    Defender Sinnerman

    ________________________________________________


    Small Cargo 12.190

    Large Cargo 13.679

    Light Fighter 19.197

    Heavy Fighter 5.048

    Cruiser 4.288

    Battleship 666

    Colony Ship 1

    Recycler 3.849

    Espionage Probe 50.693

    Bomber 930

    Destroyer 64

    Battlecruiser 958

    Reaper 31

    Pathfinder 2.559

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Ombly [Ceata]

    ________________________________________________


    Light Fighter 21.354 ( -12.389 )

    Heavy Fighter 7.837 ( -1.935 )

    Battleship 4.095 ( -8 )

    Battlecruiser 2.986 ( -2 )

    Pathfinder 5.379 ( -295 )

    Cruiser 14.758 ( -688 )

    Small Cargo 31.496 ( -18.091 )

    _________________________________________


    Defender Sinnerman

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________



    The attacker has won the battle!


    The attacker captured:

    92.632.059 Metal, 6.438.692 Crystal and 13.828.874 Deuterium


    The attacker lost a total of 171.017.000 units.

    The defender lost a total of 881.922.000 units.

    At these space coordinates now float 331.349.400 metal and 258.160.800 crystal.

    The attacker captured a total of 112.899.625 units.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    ________________________________________________


    Debris harvested by the attacker(s):

    210.966.000 Metal and 210.966.000 Crystal



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: 202.099.059

    Crystal: 151.652.692

    Deuterium: 10.062.874

    The attacker(s) made a profit of 363.814.625 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -543.382.059

    Crystal: -370.954.692

    Deuterium: -80.484.874

    The defender(s) lost a total of 994.821.625 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Auzisem de asta ca a urcat usor, usor flota pe xalynth sub aripa multora iar cu stilul de joc ( p2w ) + ceva hit-uri pe noobi a ajuns cu flota de neatins. Asadar, valoarea ti-o arati intr-un party balantat sa zic asa, cand ai adversari si flote cu care sa te bati. Mare jucator cum il lauda multi ( doar vyxx ) :)

    Sper sa apari si pe urmatorul univers, probabil voi reveni la joc

    Felicitari de atac si ru def

  • Am trimis si ticket, se pare ca mai uita omul, eu am postat direct la top10 si imediat dupa ce am dat submit mi-am dat seama ca trebuie la HOF postat. Imi cer scuze de neatentie. Am trimis si ticket in legatura cu asta.

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Salut Ombly, ma bucur sa te vad iar activ. Felicitari de lovitura!


    Refacere usoara, Sinn.

  • Felicitari Ombly de reusita!!ma bucur sa vad ca inca esti pe ele ca si in trecut!!sper sa te mai revedem pe aici!!la mai mari!aparator ru.

  • Hai ca am tot zis sa te felicit si pe forum dar timpul asta.... Felicitari inca o data pentru ca ai fost pe faza si ai speculat neatentia , ce a fost de discutat , am discutat in PM.



    Auzisem de asta ca a urcat usor, usor flota pe xalynth sub aripa multora iar cu stilul de joc ( p2w ) + ceva hit-uri pe noobi a ajuns cu flota de neatins. Asadar, valoarea ti-o arati intr-un party balantat sa zic asa, cand ai adversari si flote cu care sa te bati. Mare jucator cum il lauda multi ( doar vyxx


    Trebuia sa se gaseasca unu sa vorbeasca gura fara el.... Initial habar nu aveam cine esti (inafara faptului ca am vazut pe forum ca te tavalesc toti,in special draqula pe unde te-a prins pana bagai vmode)..dar apoi mi-am adus aminte ... Tu nu ai fost in stare sa ma prinzi cu tot cu relocarile tale , apoi ai fugit prin v-mode cand ai vazut ca nu se poate, iar dupa o perioada lunga de timp , ai iesit si imi ofereai flota cadou prin push ... Apoi ai facut push cu MostWanted si Brandon (primul fiind banat pentru asta iar Brandon scapand cum a mai scapat el cu alte conturi - zorro,exon,etc)... Hal e mare jucator ce esti dar ce pretentii sa am daca faci parte din grupul "$mecheria nr 1 " ... Cat despre mine, stai calm ca nu mi-am ridicat flota sub aripa nimanui ci pe spatele meu, hit-uri pe noobi asa e, tot universul a fost noob . Asa e, valoarea ti-o arati intr-un party balantat dar daca ai fi aruncat un ochi pe universul asta, ai vedea ca ce a spart ombly sunt nave din expeditii ( exceptand rec-urile care au fost facute cu o zi -doua inainte) , in rest, chiar nu am acordat importanta asa mare acestui cont sa il joc (zile in care nici productia nu o adun), sa cresc flota,sa atac,etc.. Dar sunt unii oameni care prefera intai sa se umfle in pene . Asa ca te rog sa te abtii de la comentarii la adresa mea ok? Bafta acolo unde joci tu !

  • Ma confunzi boss, fumeaza o tigara si reciteste cu cine vorbesti

    N-am jucat in viata mea cu asa zisul brandon sau mostwanted, din pacate nici contra ta

    Cat despre ultimul paragraf, zis bine, bafta unde joci

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

    The maximum number of attachments: 10
    Maximum File Size: 1 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, zip