Discutii - The time has come

  • Aici puteti discuta despre topicul The time has come


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Salutare,


    asa cum am mentionat si pe alte cai, as dori sa o fac si public: vreau sa va multumesc pentru tot timpul acordat acestei comunitati, fie ca a fost sub conducerea mea sau a celor dinainte. Au fost ani intregi in care supportul oferit a fost de apreciat, indiferent de situatiile prin care a trecut comunitatea.

    Va doresc tot binele in viitoarele proiecte si sper ca viata va va duce pe linia pe care vi-o doriti.


    Toate cele bune,

    HalfOp

  • Mult succes, Mao. Pe tine te stiu tare demult, am avut ocazia sa jucam impreuna acest joc inca de la deschidere. Mai devreme sau mai tarziu, acest moment de despartire vine si el.

    Celorlalti la fel bafta, o sa aveti timp destul sa va vedeti de viata acum.

  • Mao, Wildchild, mult spor,
    Motanule, ai timp să termini tura aia de Manager 2018 ce ai început-o de vreo 8000 de ore

    Tommy, Zackey, poate acuma aveți timp să luați bacul :)

    GGWP


    GYLDA//Avertisment pentru Trolling.

  • Mao, Wildchild, mult spor,
    Motanule, ai timp să termini tura aia de Manager 2018 ce ai început-o de vreo 8000 de ore

    Tommy, Zackey, poate acuma aveți timp să luați bacul :)

    GGWP

    Tu ai facut 15 ani de facultate degeaba.

    N-am avut nevoie sa iau bacul ca sa am o cariera, pentru ca nu-s basic, asa cum esti tu :)

    Nu uita: Te-am batut peste tot pe unde te-ai intrecut cu mine, si asta asa va ramane forever.

    Succes la urmatoarele 2 facultati. Poate nu mori de foame pana termini :lol:







    GYLDA//Avertisment pentru insulta.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”


  • Ia cu paine



    GYLDA//Avertisment pentru postare dubla.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Nu uita: Te-am batut peste tot pe unde te-ai intrecut cu mine, si asta asa va ramane forever.

    Word!

    Nu intram pe aici, dar mi-a sunat alarma de drac (Doamne iarta si pazeste!) in biserica...

    Oh wait, nu mai e biserica de mult, acum are si leduri. Rosii, desigur.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Blaa bla bla, blaa bla, bla bla

    E din ce in ce mai greu pe la camin, este!?
    V-au taiat portiile de mancare de cand cu refugiatii astia si vorbeste stomacul fara tine acum.. dar nu iti face griji ca dupa ce termini faculatea asta poti sa mai faci una… nu te trimite nimeni inapoi in beciul de provenienta..




    GYLDA//Avertisment pentru insulta.


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • V-au taiat portiile de mancare de cand cu refugiatii astia si vorbeste stomacul fara tine acum.. dar nu iti face griji ca dupa ce termini faculatea asta poti sa mai faci una… nu te trimite nimeni inapoi in beciul de provenienta..

    Da-mi Doamne maini inde-ajuns, sa-mi tin burta! rotfl



    GYLDA //Avertisment pentru Nerespectarea Regulamentului.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Bruh, tu esti ala care revine din an in an pe aici sa imi zica mie ca n-am luat bacu' - o fi oare pentru ca asta e singura ta victorie pe planeta asta?


    We mad? Eu am plecat de aici cu capu' sus si am ramas cu prieteni dupa ce mi-am adus contributia la aceasta comunitate. Tu ai plecat pe usa din spate, si am banuiala ca asa pleci de peste tot si in viata - in suturi.


    Iti dau un sfat: Oamenii sunt cea mai importanta resursa, iar asta nu inseamna sa te folosesti de ei.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Poor kid can't take the truth.

    Arata cu degetu unde te doare 😂

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”