[TOT: 208.620.000] Draqqula [RoStars] vs. the REAPER [MVP] (A: 0, D: 208.620.000)

  • Cu atacul asta ai aratat cat de bun si de meserias esti. Sa dai MD pe o luna unde stii sigur ca nu am fs-ul, doar din ambitia de a-mi arata " cine esti tu " de fapt, urmat de alte amenintari cum ca imi va sparge satelitii samd. Totul venind din frustrare ca nu esti in stare sa ma prinzi cu nimic jos. Daca erai un jucator bun pe cat de crezi aveai fairplay si nu actionai la astfel de faze, dar se pare ca ai vrut sa te faci stiut. Postez doarece eu detin un plus prin atacul asta, atacatorul a pierdut 285 RIPI o data cu luna mea care valora in jur de 300kk resurse.

    Ai vrut sa fii vedeta pe forum, poftim!

    edit: rog sa fie mutat la zona corespunzatoare


    O flotă dinspre XX:XX a ajuns la luna de pe planeta YY:YY . Un cutremur scutură satelitul natural. Luna începe să-și schimbe forma până când explodează în milioane de fragmente. Brusc, întreaga flotă inamică dispare de pe radarul tău. Ceva a mers teribil de rău pentru atacator.

    Șansa de distrugere a lunii: 100 % Șansa de distrugere RIP: 46 %



    La 05-03-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Draqqula [RoStars]

    ________________________________________________


    RIP 285

    _________________________________________


    Aparator the REAPER [MVP]

    ________________________________________________


    Lansator de Rachete 20.000

    Laser Usor 10.000

    Laser Greu 2.000

    Tun Gauss 1.500

    Tun Magnetic 1.500

    Turela cu Plasma 500

    Scut Planetar Mic 1

    Scut Planetar Mare 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Draqqula [RoStars]

    ________________________________________________


    RIP 285 ( -0 )

    _________________________________________


    Aparator the REAPER [MVP]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    0 Metal, 0 Cristal si 0 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 0 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 208.620.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 0 metal si 0 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 0 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 0%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 0

    Cristal: 0

    Deuteriu: 0

    Atacatorul(ii) au pierdut un total de 0 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -129.560.000

    Cristal: -61.060.000

    Deuteriu: -18.000.000

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 208.620.000 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

  • frustrarea ,cel putin din partea mea nu este,frustrat esti atunci cand ataci jucatori care nu au nici macar 10kkpct si stai cu lanxul pe ei sa ataci niste transportoare de expeditii,as putea sa-ti dau destule exemple ....cat despre ce amenintari vorbesti,daca vreau sa-ti dau o luna jos ti-o dau,chiar daca este vorba de 285 RIP

    frustrat esti atunci cand stai pe un cont activ 24/24 si 7/7 in 3 locuri bine cunoscute de tot universul,si te activezi la orice,la orice ora din zi si din noapte

    pacat ca universul nu este verificat,sau cel putin nu pot fi verificate scripturile...o duminica placuta :)))si incearca sa nu mai jelesti si sa nu te mai carecterizezi aruncand frustrarile tale pe altii

  • FB Maestre....nu prea ai timp de joc.....cred ca o sa vina vremea sa l bagi in vacanta.....bafta

    Daca esti prost de mic cand esti mare doar te joci

  • frustrarea ,cel putin din partea mea nu este,frustrat esti atunci cand ataci jucatori care nu au nici macar 10kkpct si stai cu lanxul pe ei sa ataci niste transportoare de expeditii,as putea sa-ti dau destule exemple ....cat despre ce amenintari vorbesti,daca vreau sa-ti dau o luna jos ti-o dau,chiar daca este vorba de 285 RIP

    frustrat esti atunci cand stai pe un cont activ 24/24 si 7/7 in 3 locuri bine cunoscute de tot universul,si te activezi la orice,la orice ora din zi si din noapte

    pacat ca universul nu este verificat,sau cel putin nu pot fi verificate scripturile...o duminica placuta :)))si incearca sa nu mai jelesti si sa nu te mai carecterizezi aruncand frustrarile tale pe altii

    Ai văzut că nu ești în stare să mă prinzi și te rogi macar sa iau ban sa nu te mai deranjez :))

    Vezi că acuzațiile de scripturi se fac prin ticket nu aici

    Cat din partea celorlalte ferme, va urez o tensiune mai scăzută

  • atat poti!

    ti-am spus si in privat,si te-ai ofticat...fara mizeriile ce iti tine contul activ si alarma de care dispui nu ai rezista 2 saptamani,si app....daca jucai de la inceputul univ. asa erai demult albastru atat tu cat si si alti 2 colegi...singurul care s-a dovedit dintre voi ca a jucat corect a fost andy,s-au este in continuare,fiecare dupa cum percepe.....tu stii numa sa vorbesti de altii,sa faci acuzatii altora,fara ca tu sa respectii ceea ce zici...nu cred ca exista om pe jocul asta ,inafara de tine si deja vu care aveti comportamet de 2 lei,cat despre boot si alarma sunt multi care folosesc,dar doar cativa stiu si cand sa puna stop :))

    ai plans luni de zile , plangi in continuare....

  • On : Felicitari de activitate !!!



    OFF :Draqula,,,iar vorbesti ca o curca....ai sistem tickete,,, nu mai fu)e postu aiurea cu balariile tale de om nff....

  • atat poti!

    ti-am spus si in privat,si te-ai ofticat...fara mizeriile ce iti tine contul activ si alarma de care dispui nu ai rezista 2 saptamani,si app....daca jucai de la inceputul univ. asa erai demult albastru atat tu cat si si alti 2 colegi...singurul care s-a dovedit dintre voi ca a jucat corect a fost andy,s-au este in continuare,fiecare dupa cum percepe.....tu stii numa sa vorbesti de altii,sa faci acuzatii altora,fara ca tu sa respectii ceea ce zici...nu cred ca exista om pe jocul asta ,inafara de tine si deja vu care aveti comportamet de 2 lei,cat despre boot si alarma sunt multi care folosesc,dar doar cativa stiu si cand sa puna stop :))

    ai plans luni de zile , plangi in continuare....

    draqula am vazut ca m-ai mentionat in commentul tau, ca as avea ,,comportament de 2 lei". Doresc si eu sa stiu de unde ai tras concluzia asta, atat timp cat nu ne-am jignit niciodata noi doi in mesaje sau joc. A fost odata o discutie sa-ti vand gaz si-am bagat rata mare pentru gaz, deoarece nu vand la nimeni in joc, asta ca sa te ,,lecuiesc" de o ,,alianta" intre mine si tine. Nu vand si nu am vandut nimanui gaz ! Nu ti-am farmat bubulina, nu te-am atacat nici pe tine, nici pe Reaper, Joc ca si miner, nimic altceva... Astept un raspuns competent.


    Cat despre lovitura... nu-i vad rostul pentru a fi postata ! O balacareala facuta in joc si pe forum. Nu stiu daca ati jucat pe universurile vechi, dar de asa ceva nu-mi amintesc . Daca-asi fi admin v-asi bana permanent pe amandoi ! E un joc aici unde butonati !!!

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

    The post was edited 1 time, last by DejaVu ().

  • draqula am vazut ca m-ai mentionat in commentul tau, ca as avea ,,comportament de 2 lei". Doresc si eu sa stiu de unde ai tras concluzia asta, atat timp cat nu ne-am jignit niciodata noi doi in mesaje sau joc. A fost odata o discutie sa-ti vand gaz si-am bagat rata mare pentru gaz, deoarece nu vand la nimeni in joc, asta ca sa te ,,lecuiesc" de o ,,alianta" intre mine si tine. Nu vand si nu am vandut nimanui gaz ! Nu ti-am farmat bubulina, nu te-am atacat nici pe tine, nici pe Reaper, Joc ca si miner, nimic altceva... Astept un raspuns competent.


    Cat despre lovitura... nu-i vad rostul pentru a fi postata ! O balacareala facuta in joc si pe forum. Nu stiu daca ati jucat pe universurile vechi, dar de asa ceva nu-mi amintesc . Daca-asi fi admin v-asi bana permanent pe amandoi ! E un joc aici unde butonati !!!

    Altu care se impiedica de bubulina^^

    Habar nu am cine esti pe joc..dar nu sunt a nimanui de pe acest joc..e un domn care m-a inmatriculat in viata reala si doar lui ii apartin !!

    Da nu atac..nu deranjez pe nimeni care nu musca:thumbsup: dar imi ajut colegii cu flota ce o agonisec cu sudoare muncii ..asta presupune sa fii o alianta si logic ca am cei mai buni colegi !! Alexxys e vinovat ca m-au infiat si invatat tainele acestui joc frumos^^

    Hienele vor musca dupa acest mesaj dar nu ma ating rautatile acestor " specimene "

    Spor la joc si bubulina e greu de prins ..cel mult resturi puteti prinde!!

  • Mutat


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu