My last sig

  • Quote

    Originally posted by *Crus4d3r*




    nenea harlem aici marimea maxim adminsa pe forum este 400 cu 150 sau 500 - 100 deci nu are cum :D


    Atunci pot sa spun ca regulile va tin pe loc.Se poate lasa si link-uri,nu cred ca le este sila sa dea un click in plus. :P


    Si ca sa nu fiu offtopic...In legatura cu ultimul sig a lui Alex...pot sa sugerez o combinatie de 3-4 font-uri hi tech.Un wireframe ar prinde bine sig-ului.

  • Quote

    Originally posted by +av AleX
    inca o incercare..


    c&C



    Scuze pentru double post.Dar vreau sa vad si eu PSD-ul de la lucrearea asta.Seama izbitor de mult cu a mea.Lucrarea mea:


  • ce noroc ca l-am pastrat in calculator.. huh... te rog.. spune-mi cum fac ca sa il pun aici.. nu stiu..:( pe photobucket am incercat si nu merge :((

    The post was edited 1 time, last by *AleX* ().

  • Totul mi se pare bine pana la Layer 7,unde faci ceva.....adica imi dai impresia ca ascunzi ceva.Cred ca ai sters layere acolo.Si cred ca acel "ceva" era important.In fine,nu vreau sa ma cert.Sunt 50% sanse sa fie ripping.Nu vreau sa mai continui discutia,nu cumva sa o transform intr-un schimb acidulat de replici.

  • harlem te rog sa ma crezi nu e ripping.. iti promit ca nu am sters nimic. .sau modificat.. cum am inceput si pana am terminat psd=ul.. este acolo.. te rog sa me crezi.. multumesc


    p.s. : .. mai datzi c&c.. nu este grau sa spui vreo 20-30 cuvinte :)



    ultimul.. warcraft refacut cu topaz.. ms harlem :)


    The post was edited 2 times, last by *AleX* ().

  • ai inceput sa te perfectionezi Alex :D
    bravo .. tineo tot asa ;)



    signul asta nu pare rip ...
    am vazut stockul ... stersatura aia nu e stersatura ...

  • multumesc.. pentru urari.. etc..:hug:


    ultimul meu sig... :


    cred ca este cel mai bun text al meu..