Adio 's amigos

  • toate au un inceput si un sfarsit , primu meu topic , post, etc ... pe board.ogame.ro si ultimu .
    - vreau sa le multumesc celor cu care am fost in alianta ca m-au suportat si celor ce care i-am atacat pe la inceutu serverului 4 cand aveam mai mult timp , celor pe care i-am enervat si celor pe care nu am apucat sa-i atac , enervez , ignor ...
    -sper ca cel care v-a primii contu sa se descurce si sa il administreze mai bine ca mine , pacat ca de cateva luni doar mine si fs fac :( iar acu cand incepuse razboiul cand era distractia mai mare plec ... dar decat sa fiu doar la numar in alianta si sa nu pot face nimic ... las pe altu sa dovedeasca de ce e BG instare sper sa fie totul OK ( multa bafta BG aveti nevoie si sper sa reusiti ce nu a putut N.B.Z. innainte ) .



    si nu in ultimu rand vreau sa-i salut si sa-i felicit si pe colegii de pe univ5 unde cred ca v-or ramane singuri pe server daca continua asa .


    - La Revedere Ogame.ro cu tot ce inseamna Jucatori si Operatori .

    The post was edited 1 time, last by tanoBG ().

  • bine ca te lasi matrixe :D... mai ai si alte lucruri de facut , sper sa ramana contu de pe 4 si 5 pe maini bune .


  • Salutari, tano !
    Enjoy life si ai grija sa nu dai peste CHUB-Chubs !!!


  • nu te-am cunosctu dar oricum iti urez mult succes in rl si have fun! ;)


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl