La revedere Ogame

  • Imi pare rau sa zic prietenilor mei asta dar am decis sa renunt la ogame. Cel putin pentru o perioada de cateva luni, ani ... nu voi mai pune mana pe nici o navutaa care in trecut facea paguba prin univers.
    Vreau si eu sa-mi iau o vacantza la mare de cateva zile, saptamani nici eu nu stiu exact cat, dupa care voi avea cateva problema de rezolvat cu caminul pentru facultate. Deci timpul pe care as putea sa-l petrec pe ogame s-a miscosorat destul de mult...
    Vreau sa multumesc tuturora celor care au fost alaturi de mine si m-au ajutat pe parcursul intregului joc.
    Oitza lasa ca ramane sa iti dau manele pe mess:)) upz m-am scapat nu trebuie sa zic la toata lumea ca toata ziua imi ceri manele :)) nu o sa ma uiti nu ? :))
    Pe mafiotii mei din .BG. nu ii voi uita. Sper sa nu ma dezamageasca si sa castige acest razboi, din dragoste pt mine :))
    Voyager sper sa ai grija de bijuteriile mele si sa-i conduci pe baietii mei spre o victorie mareatza:D
    Bone se pare ca ai avut dreptate cand ai decis sa renunti :D sper sa ne vedem la o bere... ca tu esti si mai betivan ca mine
    King ms pt primirea care mi-ai facut-o pe ogame-ul romanesc. Mi-a facut placere sa joc alaturi de tine
    Lista poate continua inca foarte mult de aici incolo dar nu vreau sa va plictisesc. Cei care mi-au fost alaturi si cu care am corespondat se stiu si nu trebuie neaparat sa fie enuntati aici.



    Cat timp am petrecut pe ogame-ul romanesc m-am distrat foarte mult...pentru ca eu asta am vazut in joc o distractie ... si am reusit sa imi fac destui prieteni cu care sper sa mai tin legatura si pe mess si poate cine stie chiar sa ne vedem la o bere , doua , trei cat mai multe:X


    Nu uitati ogame-ul e doar un joc... nu trebuie sa va influenteze caracterul in nici un fel. Incercati sa tratati totul ca pe o distractie pentru ca asta este.
    Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si poate cine stie ne vom revedea in viitor desi poate ca in momentul de fata este cam imposibil acest lucru.

    The post was edited 3 times, last by TigerD ().

  • mda...naspa treaba...pacat ca renunti...sper sa mai revi...esti un jucator..cat de cat bun;).....am glumit...esti bun.....

  • pff eu te inteleg perfect ... ai grija de tine oricum mai exista mesu , facem sex virtual pw web daca nu pe ogame :))) lols :)
    bafta :*


    ps: e baiat bun(din mai multe puncte de vedere :D) chiar daca-l cunosc d putin timp :P

  • Pacat ca te retragi:( sa nu uiti ca esti si mi-ai ramas dator cu ceva :evil:...in fine Have Fun in RL :D

    The post was edited 1 time, last by Vlad ().

  • asta e dude... totzi plecam odata.. ma bucur pt tine ca ai scapat... un pik mai devreme :P


    bafta in RL shi ne mai auzim :P

  • Doamne....cea mai buna veste pe ziua de azi!!!! Azi ma imbat de fericire:))))...nu mai ma spioneaza in disperare...si imi rupe flota:D


    Kidding.....have fun...si...stii tu...f...i placut :))))...pup:D

  • tigere ce ne facem noi fara tine; pacat k renunti ; o sa-i rupem pe astia din Neb special pentru tine; bafta in continuare prietene;

  • nasol frate ca te retragi - abia gasisem si eu pe cineva cu care radeam noaptea - sper ca ne vedem cand ajungi la facultate
    vedem noi atunci cate beri bem. Uite ce efort am facut pe tine 8)

  • de bucurie :))))))))))) =)))) promit ca beau o bere in cinstea retragerii tale ...

  • hai valea dute la futomodelel tale:))) las ca nu o sa duci lipsa de ogame numa de ***** sa nu duci lipsa si alcool:))


    cya pe mess:P si GL in RL


    Quote


    There's a monkey in the jungle

    Watching a vapour trail
    Caught up in the conflict
    Between his brain and his tail



  • Oare cat timp o sa stai departe de Ogame ?
    Iti dau maxim 2 luni. Primul calculator pe care o sa pui mana cand te instalezi - Ogame o sa scrie pe el :D
    Vacanta placuta !

  • Quote

    Originally posted by TigerD
    Bone se pare ca ai avut dreptate cand ai decis sa renunti :D sper sa ne vedem la o bere... ca tu esti si mai betivan ca mine


    gura pacatosului adevar graieste......


    itzi doresc mult noroc in Rl chiar daca nu am avut placerea sa vorbesc cu tine deloc pana acum....cu siguranta o sa revii u;)....

  • se pare ca din ce in ce mai multi jucatori buni se retrag!:( asta e...nu putem juca la nesfarsit!mult succes in rl tiger!


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • mdeah....noob...si tu pleci?:-/....
    sa ai succes in RL...si sa mai treci pe la noi... ;(...
    sa nu ne uiti :gimme5:..