BUG Recompense

  • Eu am blocate licitatiile de ieri:

    Participă la o licitație

    Licitează pentru un articol la Licitație


    Vorbim de 2 servere:taurus si antares,aceeasi misiune,si nu este ultima cum am mai citit..este prima misiune de la recompense...

  • Ceva si mai amuzat... migrand in ziua a 5-a, fiind la foarte putine puncte de stagiul 7.. am reusit sa pierd toate punctele si sa trebuiasca sa iau evenimentul cu recompense de la capat pe noul server..

    Si ca sa fiu sincer, stagiul 7 ma interesa cel mai mult din evenimentul asta.. restul, (inafara de stagiul 6) nu fac mare diferenta la nivelul contului

    Iar timp de a finaliza nu mai exista, bineinteles..


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Ceva si mai amuzat... migrand in ziua a 5-a, fiind la foarte putine puncte de stagiul 7.. am reusit sa pierd toate punctele si sa trebuiasca sa iau evenimentul cu recompense de la capat pe noul server..

    Si ca sa fiu sincer, stagiul 7 ma interesa cel mai mult din evenimentul asta.. restul, (inafara de stagiul 6) nu fac mare diferenta la nivelul contului

    Iar timp de a finaliza nu mai exista, bineinteles..

    Da...am facut primul stagiu de 2x... cred ca puteam face si stagiul 2 de 2x (poate chiar si mai mult tinand cont ca am terminat si stagiul 7 acum in ziua 5).

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?