Valori incorecte pentru recompense

  • Salut,


    Din cate am inteles, sunt aceleasi recompense pentru toate universurile, deci nu cred ca au fost calibrate in regula.


    Se poate verifica?


    Multumesc,

    K'hara


    ወደ እውነታው ይንቁ! በዚህ በተረገመ ዓለም ውስጥ እንደታሰበው በጭራሽ ምንም ነገር አይኖርም ፡፡ በሕይወትዎ ረዘም ላለ ጊዜ በእውነቱ ውስጥ በእውነቱ ውስጥ ያሉት ብቸኛ ነገሮች ህመም ብቻ እንደሆኑ የበለጠ ይገነዘባሉ ፡፡ መከራ እና ከንቱነት። ያዳምጡ ፣ በዚህ ዓለም ውስጥ በየትኛውም ቦታ ቢመለከቱ ፣ ብርሃን ባለበት ቦታ ሁሉ ፣ ሁልጊዜም ጥላዎች ይኖራሉ። የአሸናፊዎች ፅንሰ-ሀሳብ እስካለ ድረስ ድል አድራጊዎቹም ይኖራሉ ፡፡ ሰላምን ለማስጠበቅ የመፈለግ ራስ ወዳድ ዓላማ ጦርነት ይጀምራል ፡፡ ፍቅርን ለመጠበቅ ጥላቻ ይወለዳል ፡፡ ሊነጣጠሉ የማይችሉ የኒውክሰስ የምክንያት ግንኙነቶች አሉ

  • Salutare!


    Ce mi se pare ciudat ... poti alege intre 3.000.000 Metal, 2.000.000 Metal si 1.000.000 Metal in prima zi ca recompensa.


    Cumva este 3kk metal, 2kk cristal sau 1kk deuteriu?

    Cine ar alege 1.000.000 Metal in loc de 3.000.000 Metal?

  • majoritatea jucatorilor au sub 2k puncte pe Japetus. Insa, poti lua 3k puncte din prima recompensa :)))

  • Salutare,


    Valorile sunt corecte.

    A fost decis ca recompensele sa fie aceleasi inclusiv pentru universurile noi.

    e o prostie, practic pe Japetus s-au amanat atacurile o buna perioada de timp :)) azi ai 2k pcte, maine 13k

  • e o prostie, practic pe Japetus s-au amanat atacurile o buna perioada de timp :)) azi ai 2k pcte, maine 13k

    Iar pe U1, lui Alex o sa ii fie mai greu sa atace acum ca toata lumea o sa aiba 500 de lasere grele.


    Intr-o alta ordine de idei, gandindu-ma ca este o greseala si ca se va da reset, am ales recompensa cu 1m metal.. :D


    ወደ እውነታው ይንቁ! በዚህ በተረገመ ዓለም ውስጥ እንደታሰበው በጭራሽ ምንም ነገር አይኖርም ፡፡ በሕይወትዎ ረዘም ላለ ጊዜ በእውነቱ ውስጥ በእውነቱ ውስጥ ያሉት ብቸኛ ነገሮች ህመም ብቻ እንደሆኑ የበለጠ ይገነዘባሉ ፡፡ መከራ እና ከንቱነት። ያዳምጡ ፣ በዚህ ዓለም ውስጥ በየትኛውም ቦታ ቢመለከቱ ፣ ብርሃን ባለበት ቦታ ሁሉ ፣ ሁልጊዜም ጥላዎች ይኖራሉ። የአሸናፊዎች ፅንሰ-ሀሳብ እስካለ ድረስ ድል አድራጊዎቹም ይኖራሉ ፡፡ ሰላምን ለማስጠበቅ የመፈለግ ራስ ወዳድ ዓላማ ጦርነት ይጀምራል ፡፡ ፍቅርን ለመጠበቅ ጥላቻ ይወለዳል ፡፡ ሊነጣጠሉ የማይችሉ የኒውክሰስ የምክንያት ግንኙነቶች አሉ