Cedez cont Hyperion

  • Contul clasa explorator.

    O mic flota din expeditii.

    Article in numar de 359.....printre care si 2 clase ( general si explorador ).

    Minele care produc decent......

    Contul este in alianta...

    Cred ca este un cont ptr cineva care sa nu ia universul acesta de la zero si sa-i dea placerea de a costrui poate un alt sistem decat cel gandit de mine.....

  • Scuze ca postez aici dar nu am gasit in alta parte unde sa-mi spun necazul :) de cind au bagat robotul ala de siguranta cica te pune sa tot tragi peste robot toate alea pina la multi ani, zice ca te logheaza automat si no mai face.

    si se pare ca nu mai imi recunoaste mailul sau parola, gresit nu are cum sa fie scrise ptru-ca goagal scrie automat, ptru ca sunt salvate pe comp, cum reusesc sa reintru ca sa nu mi se stearga definitiv ??


    -Warn !

    Scuzele nu ne incalzesc cu nimic…mai ales cand stiai ca nu nu posteaza aici ( si nici nu te ai obosit sa intrebi )

    Exista sectiunea de ‘ Ajutor si intrebari’ pe care o gasesti in meniul ‘Forum’ ce se afla deasupra paginii.


    -zackey

    La toti ni greu, dar nu la toti la fel.... parca mie m-i mai usor ca la altii :yea:

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Scuze ca postez aici dar nu am gasit in alta parte unde sa-mi spun necazul :) de cind au bagat robotul ala de siguranta cica te pune sa tot tragi peste robot toate alea pina la multi ani, zice ca te logheaza automat si no mai face.

    si se pare ca nu mai imi recunoaste mailul sau parola, gresit nu are cum sa fie scrise ptru-ca goagal scrie automat, ptru ca sunt salvate pe comp, cum reusesc sa reintru ca sa nu mi se stearga definitiv ??

    Mi-au dat drumul intrun final dar mau facut sa-mi schimb parola, Vacanta placuta :)


    - Warn x2!!


    Pe langa locul gresit, ai mai facut si dubla postare. Este interzis sa postezi 2 comentarii consecutive.

    Citeste regulamentul forumului inainte sa mai postezi deoarece te apropii de primul ban in 1 ora de activitate.


    -zackey

    La toti ni greu, dar nu la toti la fel.... parca mie m-i mai usor ca la altii :yea:

    The post was edited 4 times, last by zackey ().