• In ce conditii se sterg conturile de joc?

    Ma rog, in ce conditii extra, in afara de cele din regulamentul jocului, care au fost respectate si totusi m-am trezit cu contul de pe Pegassus sters..?

    Intradevar nu mai intrasem de mult timp pe joc, multe luni, dar aveam materie cumparata pe cont si nu era prima data cand nu mai intrasem cu lunile...

    Contul ala a fost rank 1 mult timp pe Pegassus innainte de fuziunea care l-a ruinat, am investit mult timp si multi bani in el, nu conteaza ca a stat poate ani in vacanta, era al meu si faceam ce voiam cu el! Imi explica cineva de ce s-a sters? :cursing:

  • Contul nu este al tau niciodata Hellboy...contul este al Gameforge.Si eu am avut aceasi situatie ca si tine doar ca un cont mai slab...am dat totul uitarii :))

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • Am patit si eu odata si explicatia a fost ca materia cumparata o cheltuisem, iar materia gasita ce o mai aveam nu are importanta. Nu poti tine un cont in vacanta inactiv cu materie gasita.

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • In ce conditii se sterg conturile de joc?

    Ma rog, in ce conditii extra, in afara de cele din regulamentul jocului, care au fost respectate si totusi m-am trezit cu contul de pe Pegassus sters..?

    Intradevar nu mai intrasem de mult timp pe joc, multe luni, dar aveam materie cumparata pe cont si nu era prima data cand nu mai intrasem cu lunile...

    Contul ala a fost rank 1 mult timp pe Pegassus innainte de fuziunea care l-a ruinat, am investit mult timp si multi bani in el, nu conteaza ca a stat poate ani in vacanta, era al meu si faceam ce voiam cu el! Imi explica cineva de ce s-a sters? :cursing:

    Daca tot ai precizat ca nu ai mai intrat de mult pe joc de ce nu verifici forumul legat de actualizari sau informatii inainte sa arunci cu pietre?

    Contul tau a fost mutat pe un univers cimitir unde conturile inactive de peste 60 de zile ajung acolo.Tinand cont ca ei (GF) o lalaie si se chinuie cu o versiune 8.0 (de parca o sa devina tratament la cancer) de ceva timp tind sa cred ca mai ai de asteptat ceva pana o sa iti poti muta contul de pe universul cimitir.Acesta a fost dezactivat din lobby (d-aia nu iti apare contul in cimitir prin lobby) pana termina de facut "upgrade" la versiunea 8.0 peste tot.

    Poti sa citesti asta pe forum...

    Versiunea 8.0.0 pl-1

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?