CAUT UN CONT

  • Hyperion este server nou (doar o luna de când s-a deschis), poti începe acolo dacă nu ai găsit cont.

    Nu vreau sa fiu "rău", dar mai "munciți", nu căutați conturi gata făcute pe munca și stresul altora, pt ca nu ai același interes pt cont și foarte repede îl faci "praf"

    stiu ce zici, dar ie foarte tarziu sa incepi un cont, si sunt foarte multi care elimina contul , parerea mea ie ca mai bine il dai la cineva care vrea sa il continue decat sati elimini munca ta, adevarul ca te oftici cand tu incerci sa urci un cont si vine altul si ia unul gata facut (asa ie romanul, invidios )

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • hulk69 cauta un DEX si lasa-ne !

    ti-asi da ban pt 3 luni sa mai rasfoiesti o carte ! ...

    joaca dar, nu ne obliga sa citim aberatiile pe care le scrii, multumim ! :)



    -Avertisment verbal

    Flame/Off topic


    -zackey

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

    The post was edited 3 times, last by zackey ().

  • dejavu

    nu toata lumea a crescut in romania sa scrie bine agramat,daca nuti convine nu citi, nam stiut ca iei ban si daca nu sti sa scri agramat ce drq numa in romania se poate intampla asa, numa aici gasesti asa speci

    Si cu cititul carti eu am plecat in Spania sa fac bani nu sa stau sa pierd timpu citind carti, ca la urma urmi eu sunt cel care plateste pe cel care stie carte sa munceasca pentru mine ;)

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 4 times, last by hulk69 ().

  • ,,,nu stiu cine va pus pe voi admini, dar voi ca admini ar trebui ...


    DejaVu NU face parte din echipa "adminilor" de pe OGame.RO.


    Echipa jocului, cat si a forumului o poti gasii aici:

    https://board.ro.ogame.gameforge.com/wcf/index.php?team/



    Cat despre mistocari... pentru orice abatere incepand cu acest avertisment voi incepe sa impart cartonase !:ban:


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • nu toata lumea a crescut in romania sa scrie bine agramat

    E ok, esti mai agramat decat majoritatea de aici, nu te-ngrijora.


    Avand in vedere ca scopul postarii era sa-si gaseasca cont si a gasit cont, oprim spamu'?


    zackey

    The post was edited 1 time, last by vYxx ().

  • mersi vYxx, se poate inchide

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Asteptam o confirmare, orice :))


    :closed:


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu