CAUT UN CONT

  • MAM LASAT DE OGAME CAM DE VREO 7,8 ANI , SI MAM GANDIT SA INCEP DIN NOU, DAR IMI ESTE FOARTE GREU SA URC, DACA CINEVA ARE DE GAND SA SE LASE SI VREA SA LASE CONTUL IN MAINI BUNE,POATE CONTA PE MINE,

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • ti-aș da eu un cont pe hiperion, dar nu mai știu unde-ți las codul în privat. că am mai pierdut un cont din neatenție. contul e loc 27 la clasament general

    "Drumul spre fericire presupune trei secrete: hotărâre, efort și timp." -
    Dalai Lama

  • tiam trimis mesaj in privat poti sa raspunzi acolo

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • contul ie bartimaeus ?

    -Avertisment verbal

    zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 2 times, last by hulk69 ().

  • vezi ca tia mai trimis un mesaj


    -Avertisment verbal

    zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 2 times, last by hulk69 ().

  • hulk69 ... postarea a 2 comentarii consecutive in mai putin de 24H nu este permisa, ai butonul de edit pentru a modifica mesajele anterioare.


    Fiind prima abatere (desii ai postat 3 comentarii consecutive), vei primii 2 avertismente verbale.

    (mentionez ca facand un cumul de 7 avertismente verbale, vei primii warn)


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 2 times, last by zackey ().

  • imi pare rau zackey dar nu inteleg la ce vrei sa te referi ori cum o sa sterg mesajele

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • si inca ceva aclareazama si pe mine,ce ai vazut tu abuz verbal zimi si mie care a fost abuzul verbal, ca nu mai inteleg nimic




    -Warn !

    Postare dubla, iar


    zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Ma refer la faptul ca ai postat 3 mesaje insiruite ( unul dupa celalat )

    Daca tu esti ultimul care a comentat intr-o postare, nu este permis sa comentezi din nou ... trebuie sa fie mancar inca o persoana care a comentat dupa tine...


    In exemplul de fata, ai pus 3 comentarii unul dupa celalalt, in loc sa scrii totul intr-un singur mesaj.

    In cazul in care mai ai de adaugat ceva, dar nu a mai comentat nimeni ca sa mai poti lasa si tu inca un mesaj, esti obligat prin regulament sa editezi postarea anterioara pentru a adauga ce mai ai de spus.


    Primele 5 comentarii ale acestui post sunt asa:

    1. Tu

    2. Barba Neagra

    3. Tu

    4. Tu

    5. Tu


    Comentariile 4 si 5 nu aveau ce cauta aici, trebuia sa editezi comentariul numarul 3 pentru a mai adauga alte idei :thumbsup:




    Ahh... iar comentariile nu le poti sterge, le poti doar edita


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • nu stiu ce sa zic dar chear nu imi aprea mie cum zici tu asa ceva ,5 mesaje unu dupa altul cu TU, o fi fost vreo eroare, adevaru ca am scris mesaje unu dupa altul dar nu cu TU

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • am inteles ce ai zis dar problema ie, ca am trimis mesajele la diferenta de 8 ore, nici asa nu se poate ? in fine nu o sa se mai intample, o sa am grija




    -Warn !

    Chiar nu pot crede faptul ca tu nu ai inteles ce am scris mai sus


    zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by zackey ().


  • Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 2 times, last by zackey ().

  • adevaru ca am scris mesaje unu dupa altul dar nu cu TU

    Low IQ detected...

    MAM LASAT DE OGAME CAM DE VREO 7,8 ANI , SI MAM GANDIT SA INCEP DIN NOU

    Lasa asa... nu e nevoie.



    -Avertisment verbal

    Flame/trolling


    -zackey

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

    The post was edited 3 times, last by zackey ().

  • Lasa asa... nu e nevoie.

    tu esti dastia care nu te baga lumea in seama si te bagi singur =))

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Hyperion este server nou (doar o luna de când s-a deschis), poti începe acolo dacă nu ai găsit cont.

    Nu vreau sa fiu "rău", dar mai "munciți", nu căutați conturi gata făcute pe munca și stresul altora, pt ca nu ai același interes pt cont și foarte repede îl faci "praf"

  • de acord cu tine Don_Crys....cati din cei care au cautat conturi pe forum, le mai au in prezent active sau macar la nivelul la care au intrat in posesia lor???? eu, personal cunosc cativa jucatori care au preluat astfel de conturi cu promisiuni ca le vor dezvolta in continuare si la putin timp dupa aceea, conturile s-au facut praf(ba, ca au uitat de flote, ba ca nu sunt echilibrate cum trebuie, tot felul de motivatii puerile, pentru a justifica pierderea navelor sau a resurselor)....poate hulk69 are intentii bune, timpul va demonstra.....nu as fi postat aici, dar sunt intr-o situatie asemanatoare....inchid doua conturi personale si au existat deja diversi jucatori care s-au oferit sa le preia, dar cum niciodata nu am facut asa ceva, mi-am atras antipatii, de parca conturile dezvoltate de mine de la zero asa cum imi place mie si aduse in top au fost pregatite pentru ei.....