Bugs - versiunea 7.6.0

  • Salutare,


    Odata cu implementarea noilor chestii, au aparut cateva bug-uri. Unele misiuni nu se finalizeaza, in ciuda faptului ca provocarea a fost indeplinita. Voi enumera mai jos ce am gasit nefuctional pana acum, cu rugamintea sa completati (politicos) lista.


    1: Misiunea "Țintã uşoarã - ataca un jucator inactiv - nu se finalizeaza si nudeblocheaza recompensa in ciuda faptului ca un inactiv a fost atacat.

    #edit: dupa mai multe incercari, s-a concretizat si misiunea asta.


    2: Misiunea "Meşterul colecționar - recolteaza un camp de ramasite - nu se finalizeaza si nu deblocheaza recompensa dupa reciclarea unui camp.

    #edit: din a 4a incercare a mers, s-a finalizat.


    3: Avem pe server non-acs (Ganimed) misiunea "O mânã de ajutor" - aparare sal timp de 2h.


    Va las pe voi sa continuati.

    The post was edited 2 times, last by vYxx ().

  • Avem pe server non-acs (Ganimed) misiunea "O mânã de ajutor" - aparare sal timp de 2h.

    ROFL.Urmeaza cheama un comerciant? ... sau probabil sa vinzi ceva la piata.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • In anunt scrie ca evenimentul tine 14 zile, in joc scrie ca sunt 12.

    Daca tine 12 zile, nu poti atinge rang 5 fara sa iei echipa de comanda din premiile rangului 1... Si esti cam obligat sa faci toate challenge'urile.. Nasol moment. Screenshot_20201203_232304.jpg


    Edit: 'evenument' :D


    Asta cu universul non-acs chiar e buna :))

  • https://prnt.sc/vvmbn8

    am folosit si am costruit la "phalanxa": de m-am spart si nimic

    Merge si aceea, trebuie sa gasesi o flota cu lanxul, nu doar sa scanezi random adrese fara miscare. Eu am rezolvat spionand un vecin si scanand imediat dupa :)