[Top 4] [TOT: 58.184.331.000] Se7en [NoSkillz] & Namelless [NoSkillz] & d-_-b [NoSkillz] vs. CROWLEY (A: 9.937.772.000, D: 48.246.559.000)

  • Pe scurt, ne spui că ai avut la dispoziție 9, 10 secunde să ridici flota, dar nu ai reușit. Eu fac asta în 6 secunde, de pe telefon. La fel ca mulți alții.


    Nu știu ce ai încercat tu cu flota, dar ceva nu se leagă, pentru că în 9, 10 secunde, dacă nu reușești să dai 8 clickuri să trimiți o flotă.. E destul de grav.

    Ori, nu erau chiar atâtea secunde pe cât le spui tu. :D

    Ai flota ...?...Undee....?Esti cel mai mare jucator .Vb de parca tu l-ai inventat ogame ....imi bat gura de pomana inainte sa scrii citeste daca tot vrei sa raspunzi am ridicat flota cu 2 secunde sa intre atacul am primit mesaj flota a fost trimisa cu succes apoi pana mi-a iesit de acolo a iesit cu tot cu atacul am vazut doar spionajele dar flota mea era in aer deja de aici bug-ul cu duplicarea flotei tu viteateazule lasai te rog pe cei care au fost in atac sa isi spuna parerea a ta e inutila, jucator de carton ...esti cel mai guraliv dintre toti si nu ai participat la atac ....dar ne explici tuturor ce s-a intamplat si cu o foarte mare aroganta apuca-te fati flota undeva ai grija de ea ataca si alti jucatori nu pirati si vezi dupa ...e ultimul comentariu pe care il mai scriu Pace voua !Admini vor vedea timpii si ne vor lamuri momentan se verifica bafta unde aveti nevoie.


        :evil:<Having to talk destroys the symphony of silence>:evil:

  • Ai flota ...?...Undee....?Esti cel mai mare jucator .Vb de parca tu l-ai inventat ogame ....imi bat gura de pomana inainte sa scrii citeste daca tot vrei sa raspunzi am ridicat flota cu 2 secunde sa intre atacul am primit mesaj flota a fost trimisa cu succes apoi pana mi-a iesit de acolo a iesit cu tot cu atacul am vazut doar spionajele dar flota mea era in aer deja de aici bug-ul cu duplicarea flotei tu viteateazule lasai te rog pe cei care au fost in atac sa isi spuna parerea a ta e inutila, jucator de carton ...esti cel mai guraliv dintre toti si nu ai participat la atac ....dar ne explici tuturor ce s-a intamplat si cu o foarte mare aroganta apuca-te fati flota undeva ai grija de ea ataca si alti jucatori nu pirati si vezi dupa ...e ultimul comentariu pe care il mai scriu Pace voua !Admini vor vedea timpii si ne vor lamuri momentan se verifica bafta unde aveti nevoie.

    Acum vreo 15 ani, eram încă pe acolo. Nu-ți bați gura de pomană, pentru că nu te duce deloc bibilica. De la începutul postării te bați cu pumnii în piept, că erau 10 secunde între flotă și atac, apoi 2, apoi 9, nici tu nu știi, băiețel.


    Apoi, vorbesc din cunoștință de cauză, pentru că am pățit și eu și mulți alții! Capisci, duduie ?

    P.S. Ai evoluat de la starea în care nu vedeai atacurile ce-ți distrugeau flota ? rotflrofl


    Am flotă, chiar una foarte bine făcută, nu asta a ta, mediocră. Pardon, aveai și tu. Nu vei mai avea, hihihi! În încheiere, îți urez veșnicul dă-ți două palme! P.S. Un moderator sexy să-mi dea meritatul warn. Vă pup!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Felicitari acid & co. Pentru lovitura.

    Am mai vazut aceasta situatie acum multi ani pe uni1. Atunci flota aparatorului a fost stearsa. Cred ca 99% se va intampla si aici acelasi lucru.

    Crowley , Chiar daca ramai cu flota dupa aceasta lovitura , tot nu iti mai dau prea mult timp. La cum ii cunosc pe Acid si inexisted , curand ajungi din nou in recurile lor !

    Bafta tuturor si sa asteptam decizia adminilor !

  • keep-calm-admin.jpg


    Cat despre Gusty, cand vine vorba de pierderea flotei, stie mai bine decat oricine altcineva ce spune!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Evenimentele sunt in stadiul de verificare. Revenim cu detalii cand avem o decizie finala asupra hitului.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”