CONT STERS

  • stau prost cu sanatatea si m-am cam retras din joc dar daca o sa am timp si stare voi face o balada; baieti nu mai puneti la suflet nedreptatile si marlaniile care se fac incercati sa fiti mai obiectivi si jucati pur si simplu ca daca o alianta e unita si activa trece peste toate chestiile astea si castiga serverul; in concluzie spor la joc..

    Pai pt ca suntem uniti am renuntat aproape toti. Nu e fair sa iei 40-45% dintr un foc intr un uni care este inca la inceput.

    Pierzi timp, ore nedormite pt ca e un joc care te tine in priza si apoi vine cineva iti fura munca. Si mai zic inca o data, nu a fost bug-using...

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • Pana la urma intrebarea mea ar fi, se lasa jocul asa, cu pushuri regulamentare pe fata?baietii astia au atacat toti o planeta de a lui ruth cu 20 de miliarde resurse si 4 miliarde flota. Scriu aici ca sa vada si jucatorii care nu-s aici pe univers. Este doar o intrebare, nu ma puneti sa fac ticket:D

    HF all

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Conteaza daca am atacat eu sau nu? sau daca a prins ceva flash sau nu?

    Nu conteaza iti zic eu, plus ca nu pentru tine era intrebarea, tot push pe fata este....

    Nu te inteleg deloc, ai facut ce acum o luna ziceai ca nu o sa faci vreodata si acum sari :censored: ca nu e push, fi si tu cinstit omule, macar zi ca ai vrut sa arati ca poti bate sistemul prin regulile lui si gata.

    Oricum nu pentru tine era intrebarea, presupun ca stii asta.


    - Atentionare verbala, puteai spune ''de partea dorsala'', de exemplu.

    Mao

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

    The post was edited 1 time, last by Mao ().

  • nu a fost nici un push man si eu nu stiu ce zici tu ca nu as fi facut eu vreodata...atata timp cat eu nu am beneficiat de nimica nu vad cu ce am gresit eu :-??si in ziua de azi nu se mai poate vorbi de push,asta e un termen invechit la fel ca si regulamentul.In ziua de azi ce numesti tu push se chiama PIATA si orice tranzactie ai face acolo este legala. Iar daca tu te referi ca eu mi-am distrus planeta cu tot ce aveam pe ea eu nu aveam de unde sti cine si cum ataca.Regulamentul zice clar ca o planeta distrusa poate fi atacata de oricine si de n ori fara sa fie considerat atac exagerat sau alt exemplu cum orice df din galaxie poate fi recoltat de oricine fara sa fie considerat push chiar daca acea persoana face parte din alianta ta si tu iei debrisul ;) astea sunt chestii de care m-am lovit pe parcursul anilor si au fost declarate legale de domnii admini de pe org.cum ziceam,planeta aia putea fi atacata de oricine mai ales k erau atatea persoane in jurul ei,acuma ca altii au fost mai norocosi asta e bafta lor si ghinionul altora.8)

  • Ai facut asta exact dupa ce a ajuns Acid cu tine in sistem , iar resursele au fost cu dedicatie pentru NOSKILL.

    Baietii au luat resurse la 6 minute si toate atacurile au fost anticipate.

    Hai sa ... (continua tu) ca iti permite regulamentul una sau alta, recunoaste ca ai fost frustrat si ai facut ce ai vrut cu flota si resurele - respectiv le-ai lasat sub nasul colegilor tai, spunandu-le dinainte unde sa vina si ce sa faca.

    Felicitari pentru jocul de dinainte, iar pentru prezent ce vrei tu !


    :beer:

  • Pana la urma intrebarea mea ar fi, se lasa jocul asa, cu pushuri regulamentare pe fata?baietii astia au atacat toti o planeta de a lui ruth cu 20 de miliarde resurse si 4 miliarde flota. Scriu aici ca sa vada si jucatorii care nu-s aici pe univers. Este doar o intrebare, nu ma puneti sa fac ticket:D

    HF all

    Stai linistit ca asa s-a intamplat si pe Xalynth cu Vyxx/Nimeni altu/Sinnerman si Hell...Nimeni altu a spart flota in a lui Vyxx iar Vyxx a impartit resursele catre Sinnerman si Hell si totul a fost legal ca doar Vyxx facea meetinguri pe la nush cati ursuleti prin Bucuresti ...asa ca nu o sa se intample nimic nici aici cum nici acolo nu sa intamplat nimic.

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • /Stai linistit ca asa s-a intamplat si pe Xalynth cu Vyxx/Nimeni altu/Sinnerman si Hell...Nimeni altu a spart flota in a lui Vyxx iar Vyxx a impartit resursele catre Sinnerman si Hell si totul a fost legal ca doar Vyxx facea meetinguri pe la nush cati ursuleti prin Bucuresti ...asa ca nu o sa se intample nimic nici aici cum nici acolo nu sa intamplat nimic.

    Bah mincinos sinistru... termina ma :). Visezi noaptea flote pierdute si te-ndeamna tristetea sa umpli cu minciuni paharul gol? Adultu lu' peste prajit =)). Realitatea nu are nimic de-a face cu ce ai descris tu acolo si incep sa fiu si eu satul de sfertodocti care completeaza realitatea cu minciuni, motivati de tristetea de-a fi pierdut flote.


    Esti impotent in ogame si-ti ramane doar sa arunti cu mincini? Iti doresc prieteni ca tine si-o coloana vertebrala, mediocrule!



    #edit: organizam intalniri tocmai ca sa aduc jucatori laolalta, sa se cunoasca, sa faca schimb de idei, samd. Ca-mi pasa. Si raspunsul tau, adult stapan pe propria viata, e sa vii cu minciuni de felu asta pentru ca am jucat ogame mai bine ca tine. As zice ca e trist, aproape vai de posterioru tau, adultule :).


    Reusesti sa iesi din cosmarul "sunt un jucator sub-mediocru pentru ca vyxx e prieten cu adminii!"?

    The post was edited 2 times, last by vYxx ().

  • Stai linistit ca asa s-a intamplat si pe Xalynth cu Vyxx/Nimeni altu/Sinnerman si Hell...Nimeni altu a spart flota in a lui Vyxx iar Vyxx a impartit resursele catre Sinnerman si Hell si totul a fost legal

    Dar ce onoare .... Pacat ca spui doar aberatii si vorbesti doar sa te afli in treaba .... Te rog sa te abtii de a ma baga pe mine in prostiile tale .... Intereseaza-te inainte de situatia de fapt si cand o sa ai dovezi , atunci sa ma acuzi ok? Are rost sa discutam de seria de push-uri pe care tu le faceai? Fostul cont a lu kinder care era on , da ninja si dupa 10 min e spart de tine?:)) Nu mai zicem de altele ca nu e locul si nici momentul.. ..

  • Vezi ca ai uitat sa faci ceva pe la butoanele alea si te tot logheaza non-stop cu toate ca esti in vmod :lol::stick:

    I rest my case :nono:

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

  • ??? Deci dacă am vm. Nu mai am voie sa întru ??. Asa am sa fac. Nu mai întru decât atunci când știu ca scot vm.


    Spor la împins, va mai las sa faceți flota din resursele alea faine. Băgați tare baietiiiiii. Vin și eu imediat. Mai stau după colt la pândă ??

  • ??? Deci dacă am vm. Nu mai am voie sa întru ??. Asa am sa fac. Nu mai întru decât atunci când știu ca scot vm.


    Spor la împins, va mai las sa faceți flota din resursele alea faine. Băgați tare baietiiiiii. Vin și eu imediat. Mai stau după colt la pândă ??

    Cum sa nu ai voie, ai voie orice :)) Hotul neprins e negustor cinstit !

    Cand scoti vmod sa-mi vinzi niste gaz :P

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

  • cum se potriveste tulane balada la unii de la voi din ali pe deimos online 25/24

    Un singur jucator e online foarte mult timp, si asta se vede si la licitatie si in clasament, a ajuns locul 1.

    Mai uita-te si la puncte si la joc si poti s ate uiti si pe forum, apari la cateva atacuri de-ale lui :))

  • ai dreptate dar poate imi explici o faza ...16.47 spionaj pe luna ....17 .11 imi ajunge flota ....17.11:55sec sunt atacat ..........de4 ori la rand in aceeasi maniera dar la ore diferite si zile diferite ..... atacurile pe luni ,spionaj cu probe care nu au cum sa vada miscarea flotei ...in lanx nu avea cum sa ma vada doar daca .... programe interzise

    prima data am zis ca e coincidenta

    second a inceput sa-mi dea banuieli

    deci nu cumva aveti ceva boti ?sau ceva programe interzise?

    e prea ciudat nu crezi cosmine ?

    esti jucator cu state vechi ,cat te-ai chinuit sa-mi prinzi flota? si-mi spui ca gabri ko joaca corect?


    I'M NOT PERFECT but I'M LIMITED EDITION

  • ha ha; nu taica pur si simplu e activ si l-ai suparat cu atitudinea ta... si cum intra cum te arde... nu se oboseste sa te mai vaneze ca e nr.1 si are cu ce ataca.. cum sunt putini care mai joaca se distreaza cu tine cand iesi din vacanta; mai uita-te pe forum ca ataca cam tot ce misca... si eu inca nu am postat decat atacurile cu cr mai mare de 100kk ca altfel ar trebui sa postez zilnic....

  • Inafara de acuza pe alti ca nu joaca cinstit mai sti si alceva.

    Din cate am citit pe aici nu sti decat sa acuzi...... si de cand sti tu cine e demn de joc sau nu...???

    Vorba unui jucator de aici ""Ti-am zis, din gura sau din tastatura e foarte usor. Mai greu e cu practica."""

    Macar ai si tu talent la ceva....bla bla bla.

    Abia asteapta gabri-ko sa iesi din vm.

    :lol:

    The post was edited 2 times, last by Aragon ().