CONT STERS

  • Deci pana la urma nu o sa se faca nimic in legatura cu push-ul legal care l-au facut bajetii zilele trecute ?

    Adica sa dat roll back la un cont care a dat o lovitura valabila dar din cauza unui bugg al jocului a fost pana la urma nevalabila si nu faceti nimic in legatura cu faptul ca ruth a lasat miliarde de resurse colegilor ?!?!?!?!

    Si astia din Noskill parca era vorba ca o sa stergeti toti conturile...nu s-a sters decat al lui Ruth si parca Dejavu (daca nu ma insel) ...deci cum o ardeti pana la urma ?

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • Sa presupunem ca Ruth ar vrea sa se intoarca la joc si o va face pe un cont de top 1, oare se vor mentine sanctiunile luate pe contul anterior?Sau a trecut direct la upgade ...?Jocul asta devinde din ce in ce mai neinteresant pe zii ce trece ....


        :evil:<Having to talk destroys the symphony of silence>:evil:

  • Treaba e ca flota lui si la inca 30% din alianta voastra au ajuns pompate indirect in top1 si 2 a-ti ramas 4 jucatori activi in toata alianta ....iar acum dupa toate astea sa iei contul aluia pe motiv ca ce ai vrut sa arati adminilor ca poti sa ii furi ...nu stiu ce sa zic nu ar fii ok ...ai stricat 1 server intreg ca nu ai acceptat sa inapoiezi ce ai luat in urma unui bug si aici ma refer strict la Ciucas ca de acolo a plecat tot ..


        :evil:<Having to talk destroys the symphony of silence>:evil:

  • Nu m-ar mira sa aud ca Ruth e pe primul loc si joaca linistit pe FIDIS>

    Single a schimbat numele in Izotope imediat dupa mizeria asta cu PUSH ul mascat si permis, iar programul lui Izotope e identic cu cel al lui Ruth - poate sunt siamezi. :))


    R.U. FIDIS ! Un univers cu carecterici, si cu oameni fara caracter.


    :cursing::thumbdown:


  • :popcorn: :pooryou:

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

  • :popcorn: :pooryou:


    Da e greu sa joci cu asa ceva...

    Dar nu e si cazul tau cand primesti totul pe tava .


    S-ar putea sa distrug si eu intamplator o planeta, intamplator cu toata flota si resursele pe ea...pot sa joc si pt alti jucatori care vor sa isi piarda timpul cu tine.

  • lol voi inca furati curent vad:))) dc as fi jucat eu le alt cont cand dupa tot ce s-a intamplat tot eram rank 1 si detasat la flota fata de restu? Daca vroiam sa mai joc o faceam pe contul meu nu pe a lui altul;) eu spre deosebire de multi de aicea nu preiau conturi asa ca.... spor la joaca in continuare si nu mai plangeti ca nu s-a incalcat absolut nici o regula inafara faptului ca eu trebuia sa fiu banat ltr una asa propriu-zis push de care nu am beneficiat cu nimica.Planetele sterse puteau fi atacate de oricine :stick: Daca tot va place sa plangeti pe aici cautati sa indreptati de unde pleaca problema ;)aia fiind regulamentul neschimbat de la inceputurile ogameului care a avut foarte multe modificari pe decursul anilor.

  • Da e greu sa joci cu asa ceva...

    Dar nu e si cazul tau cand primesti totul pe tava .


    S-ar putea sa distrug si eu intamplator o planeta, intamplator cu toata flota si resursele pe ea...pot sa joc si pt alti jucatori care vor sa isi piarda timpul cu tine.

    Sa va spargeti toti flotele si sa vina careva mai capabil sa ma caute :poke::blllll:

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

  • lol voi inca furati curent vad:))) dc as fi jucat eu le alt cont cand dupa tot ce s-a intamplat tot eram rank 1 si detasat la flota fata de restu? Daca vroiam sa mai joc o faceam pe contul meu nu pe a lui altul;) eu spre deosebire de multi de aicea nu preiau conturi asa ca.... spor la joaca in continuare si nu mai plangeti ca nu s-a incalcat absolut nici o regula inafara faptului ca eu trebuia sa fiu banat ltr una asa propriu-zis push de care nu am beneficiat cu nimica.Planetele sterse puteau fi atacate de oricine :stick: Daca tot va place sa plangeti pe aici cautati sa indreptati de unde pleaca problema ;)aia fiind regulamentul neschimbat de la inceputurile ogameului care a avut foarte multe modificari pe decursul anilor.


    Da .Vom sterge si noi planetele cu flotele, vedem cine vrea sa ia flota si resursele, ca facem legale.


    Mie unu mi-ar fi rusine sa mai scriu pe forum cand am primit juma de flota cadou, cu dedicatie, situatie care schimba total balanta universului.

    Nu e PUSH ce s-a intamplat - CORECT- e o NESIMTIRE- care v-a permis sa dati peste nas adminilor, ca nu au judecat corect -din punctul NOSKILL de vedere- pedeapsa primita in urma bugurilor.


    Acum ca fiecare isi stie locul pe FIDIS: enjoy !


    Forta ACID !


    :bye:

  • V-ati aprins mai tare pt ca Ruth si-a sters planetele decat pt ceea se s-a intamplat inainte....aparent va doare mai mult de ce ramane in urma pe univers decat de regulamentul invechit si oamenii care il sustin.

    Cei care raman isi cam merita soarta! Mult noroc pana la urmatorul bug!

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • V-ati aprins mai tare pt ca Ruth si-a sters planetele decat pt ceea se s-a intamplat inainte....aparent va doare mai mult de ce ramane in urma pe univers decat de regulamentul invechit si oamenii care il sustin.

    Cei care raman isi cam merita soarta! Mult noroc pana la urmatorul bug!

    Am vazut .

    E rau cand vezi atatia parsivi pe lumea asta care ar pupa in cea mai adanca gaura ca sa le fie bine.

    Rusine ca pute !

  • Pulsar : nu stiu de ce te bagi in seama, nu erai vizat in discutie, dar daca iti asumi, e alegerea ta.8)


    acid : nu stiu ce doare mai tare: faptul ca ai ars gazul si ripii dupa mine degeaba atata timp sau faptul ca nu vreau sa mai joc...

    Am plecat TOP3 la atacuri/Puncte de onoare fara sa investesc vreun banut si fara sa primesc pomeni/fara sa am conturi suport.

    Faceti un calcul, vedeti cine ce a facut si veti afla cine e pe primul loc.:coffee:


    onesaint :

    Am renuntat la cont. M-am plicitisit de acest FIDIS.

    Eu inca nu am aparut in dreapta Tatalui (sper ca ai gustat gluma).:D

    Va las sa va faceti de cap !


    Voi mai juca acolo unde gasesc oameni seriosi, m-am plictisit de marii smardoi ai OGAME-ului, din care, multi nu stiu sa scrie si sa vorbeasca corect.


    P.S. pentru cine vrea sa invete OGAME cu maximum de rezultate si zero investitii (exceptii: timp si placerea de a juca) poate sa imi lase un mesaj.


    V-am pupat si mai lasati rautatile, oricum sunt vremuri grele! :love:


    Enjoy!:thumbsup:


    :bye: