[TOT: 4.713.878.000] Sinnerman [Mayhem] vs. Evilman [CRS] (A: 24.142.000, D: 4.689.736.000)

  • Nimic special....Fostul cont Hyde , adaugat si asta in one-man army multi-account :raspa:....SIngurul rost al contului (ca si celelalte doua) , sa fabrice flota pt altcineva.....DUpa ce acu cateva zile am spart un alt cont de a lui , astazi a venit randul altui cont.....Navele erau pregatite pentru a fi pasate mai departe dar nu a mai fost sa fie..... Mai imi bag si eu coada din cand in cand :stick::) Baieti , sunteti trei oameni pe 7 conturi....trist:-@... Refacere usoara nu e cazul :stick:..... Sa fie pentru colegi , pt vYxx ... cred ca iti urmez si eu exemplu cat de curand :)


    Ironia sortii..... DUpa ce COnch a fost spart , a fost bagat in vmode....acu a intrat asta in vmode si a iesit COnch....coincidenta?:)



    La 03-09-2020 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Sinnerman [Mayhem]

    ________________________________________________


    Interceptor 200.000

    Proba de spionaj 2

    _________________________________________


    Aparator Evilman [CRS]

    ________________________________________________


    Transportor mic 30.267

    Transportor mare 29.166

    Vanator greu 19

    Crucisator 9

    Nava de razboi 54.165

    Nava de Colonizare 2

    Reciclator 7.906

    Proba de spionaj 255

    Interceptor 9.407

    Pathfinder 1

    Lansator de Rachete 13.028

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Sinnerman [Mayhem]

    ________________________________________________


    Interceptor 199.716 ( -284 )

    Proba de spionaj 0 ( -2 )

    _________________________________________


    Aparator Evilman [CRS]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    192.042.014 Metal, 14.764 Cristal si 77.559.822 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 24.142.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 4.689.736.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 2.130.146.900 metal si 1.038.472.400 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 269.616.600 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    2.130.146.900 Metal si 1.038.478.000 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 2.313.668.914

    Cristal: 1.027.130.764

    Deuteriu: 73.299.822

    Atacatorul a facut un profit de 3.414.099.500 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -3.252.645.014

    Cristal: -1.472.184.764

    Deuteriu: -234.522.822

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 4.959.352.600 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.1

  • Pacat ca e pentru feed si nu produce mare lucru

      Intradevar , contul tau era un cont bun pentru cineva care vroia sa il joace dar dupa ce ai renuntat la el , singura lui menire a fost vmode sau fabrica pentru alte conturi :nono::thumbdown:..... Pacat..... Dar banuiesc ca te asteptai la acest deznodamant al contului....:-@


    In alta ordine de idei , a trecut ceva timp :thumbup: ...... Chiar nu isi face nimeni timp sa il urce ? :coffee::nono:

  • bah siner dar ptr tine toti care joaca fac d suport,???intreb ptr cultura mea generală....ca vad ca acuzi mereu stanga si dreapta..nu de alta, dar prea toata lumea e aiurea ptr tine....aaaaa...si ptr vyxx

  • bah siner dar ptr tine toti care joaca fac d suport,???intreb ptr cultura mea generală

    "Bah" se zice pe maidan ... tu faci parte din categoria conturilor de te bagi in seama , fara sa ai habar ce vorbesti ? Intai cunoaste situatia si apoi vorbesti .... Stiu ca tu esti mare sustinator Brandon si compania....vorbesti doar sa te afli in treaba.... Contul cu pricina , tot ce a facut de cand a fost predat , a fost sa faca nave si sa le vanda mai departe ... Atat ! asa ca las-o mai moale ... Nu toata lumea e aiurea ci cei care merita , cu dovezi concrete !


    app...nu tu erai vocal odata la un ninja , ca abia astepti sa vezi cum dau 150% sa recuperez, iar apoi cand am recuperat si spart pe brandon, nu ai mai comentat? :) of , of , of..... rau e sa fi pionul cuiva....

  • bah siner dar ptr tine toti care joaca fac d suport,???intreb ptr cultura mea generală....ca vad ca acuzi mereu stanga si dreapta..nu de alta, dar prea toata lumea e aiurea ptr tine....aaaaa...si ptr vyxx

    Salut, Prâslea! N-am legatura cu hitul asta, dar multumesc ca te gandesti la mine. Pe tine in ce feluri dureroase te-am marcat?

  • Felicitari, presupun. Nu-mi aduc aminte, dar daca zici tu, probabil asa e.


    De fapt, stai putin... cine esti tu? ai userul creat in ianuarie 2019, mai exista Rigel pe-atunci? Pe Rigel imi aduc aminte ca am semnat top1 solo prin 2017, dar cam atat.


    E ok, suntem obisnuiti cu brandonieni care doar spun chestii fara legatura cu realitatea, de pe multitudinea de useri creati si meniti sa ascunda calitatile de caracter. Meh...

    pe tine te am lasat fara flota p rigel!!!!acolo mai marcat p viata!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:rotflrotflrotflrotfl

    Daca vrei sa te fãleşti cu chestii, ar ajuta destul de mult sa fie reale, zic...

  • Daca vrei sa te fãleşti cu chestii, ar ajuta destul de mult sa fie reale, zic...





    silent killer poate iti spune ceva!!si cu asta am spus tot c am avut!bafta all!!

  • silent killer poate iti spune ceva!!si cu asta am spus tot c am avut!bafta all!!

    sry, chiar nu-mi zice nimic. Silent imi spune ceva, Silent Hunter imi spune ceva dar Silent Killer nu.


    Acum.. ca sa sumarizam: tu ai ceva relevant de zis sub postarea lui Sinnerman (relevant la postarea lui Sinnerman)? Sau ai aparut, pur si simplu, sa evoci ca tu esti durul care l-a lasat pe vYxx fara flota?


    Te rog, trimite si mie un link cu spargerea lui vyxx de pe rigel, ca zau ca nu-mi aduc aminte sa ne fi intalnit.


    Ms,