[TOT: 6.049.777.000] Ruthl3ss Kill3r [NoSKiLL] vs. IRIS [ROSTARS] (A: 1.159.483.000, D: 4.890.294.000)

  • Nu stiu eu ce tickete ati deschis voi dar nici nu ma intereseaza si sigur nu au nici o legatura cu banul meu...banul mi-a fost dat ca as fi folosit autologin in joc care e penibil,asa ceva se poate verifica vazand momentul cand eu am fost dat afara din joc si relogat ca tot timpul aveam spionaje sau atacuri in desfasurare. Daca WildChild o sa aiba timp sa verifice toate astea o sa realizeze ca asta e alt ban dat pe ochi frumosi doar din cauza updateurilor/bugurilor sau programele ptr anticheat daca au implementat aia de la GF asa ceva ca altfel nu imi explic cum sa se dea un ban asa...daca s-ar fi verificat pe stilul vechi cu dat afara din joc de catre operator sa vada ce si cum te loghezi ar fi vazut ca e cineva pe cont care face miscare nu doar cineva care se logheaza imediat si nu face nimica. Si asta cu loghinul automat poate vedea orice jucator din univers daca eu aveam tot timpul activitate indiferent daca era zi sau noapte. Mai pe intelesul tuturor activitatea ar fi trebuit sa fie pe o planeta unde sa nu se faca iddle niciodata. Asa sa va rugati sa nu imi scoata banul sa mai puteti invata si voi cum se da un atac intre timp si nu doar sa aruncati acuzatii nefondate.

  • Trăim în România și totul este posibil!

    Prima data dai, după pui întrebări.

    Cineva v-a dat cândva o șapcă și acum va credeți căpitani.

    Felicitări Ruth pt toată activitatea pe joc!

    Ma întreb și eu acuma:

    Oare câți dintre restul folosiți autorefresh sau autologin?

    Pt ca de câte ori ma uit pe la voi pe la planete, aveți activitate (zi și noapte) fără nici o activitate pe cont, exploratori care dau în disperare expediții cât stați pe cont, la orice ora aveți activitate, dar expediții doar câteva ore pe zi.

    Normal, "hotul striga, hotul!"

    Pe voi ăștia nu-i mai verifica nimeni, sau ii verifica dar nu au cum sa demonstreze nimic.

    Ruth a luat ban pt infinitul număr de tikete deschis de unii care folosesc astfel de add-onuri/programele și știu care sunt beneficiile lor dacă le folosești, fiindu-le frica ca rămân fără jucării.(nici la el nu s-a demonstrat nimic, dar mna... banul a fost dat și trebuie lăsat)

    Moșulică, pe tine te vad pe aici pe forum doar comentând la unul și la altu, căutând defectele fiecaruia(îmi aduci aminte de xp_delete)

    Ru dreaqqula... Ups...IRIS...

  • Felicitari Ruth! Am citit comenturile...e de-a rasu-plansul! Hotul striga hotul. Ruth e un jucator care este top 1 pe mai multe Universuri , care joaca cinstit si munceste pt conturi, nu le cumpara si nu le imbunatateste cu boti de conturi suport , este banat "din greseala" pt ca unii nu au liniste si pt ca unii admini uita ca rolul lor este sa verifice plangerile nu sa isi ajute cu functia administrativa prietenii din joc. Din pacate domeniul RO din Ogame e la fel de corupt precum politica romaneasca. Dar iata ca exista si dreptate si banul a fost scos. Spor la reciclat flotele acuzatorilor Ruth!

  • Felicitari la ''Balaur'':monster: care a mancat toate flotele de pe univers si pentru ca sa dovedit curat in fata sistemului....daca o tii tot asa in curand vom ajunge toti sa iti vindem gaz;))....apropo cand te apuci sa trimiti flota in expeditii...poate dupa 10 gauri te prindem si noi la flota:lol:rotfl.Refacere usoara aparatorului !:bye:


        :evil:<Having to talk destroys the symphony of silence>:evil:

  • Va rog nu mai dati informatii gratis :stick:

    Daca ai in partea stanga AntiGamesReborn si nu-l folosesti la capacitatea lui este o problema !

    Asa am scapat eu de Ruth la 3 secrofl

    Bravo Ruth ca sti sa te folosesti de extensii legale:gamer:

    Frumoasa activitate vad ,spor!

    Ru aparator!

  • Felicitari Ruth! Am citit comenturile...e de-a rasu-plansul! Hotul striga hotul. Ruth e un jucator care este top 1 pe mai multe Universuri , care joaca cinstit si munceste pt conturi, nu le cumpara si nu le imbunatateste cu boti de conturi suport , este banat "din greseala" pt ca unii nu au liniste si pt ca unii admini uita ca rolul lor este sa verifice plangerile nu sa isi ajute cu functia administrativa prietenii din joc. Din pacate domeniul RO din Ogame e la fel de corupt precum politica romaneasca. Dar iata ca exista si dreptate si banul a fost scos. Spor la reciclat flotele acuzatorilor Ruth!


    Nu sunt niciun HOT!

    Joc corect, fara sa am nevoie de antigame, boti, conturi suport.

    Dovada cea mai buna este ca am contribuit la inchiderea a 2 universuri: yakini si deimois.

    Cativa dintre voi ati simtit-o pe pielea voastra: Aress, Onesaint...gama de lux NOSKILL.

    Faptul ca aratati cu degetul spre altii ca folosesc lucruri "ilegale" nu inseamna ca toti trebuie sa foloseasca acelasi lucru, din contra.

    Si am incheiat discutiile cu voi!


    :thumbsup:


    :bye:

  • Scos din top 10 !


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu