v-am pupat

  • a sosot si vremea sa renuntz la acest joc...nu shtiu pentru cat timp dar sunt sigur ca va fi o perioada lunga...Stiu ca am facut multe rele(ma refer la tradari) dar si destule bune.....cred ca am ajutat destui jucatori sa invete ogame....le multumesc celor care m-au ajutat o sa mai vorbim pe mess.....nu ma apuc sa dau toate numele pentru ca se stiu ei..si sunt multi


    P.S: shtiu ca multi vroiau conturile mele dar le-am lasat cui am crezut eu ca este mai bine.....o sa mai vizitez forumul din cand in cand......spor la farm si minerit...

  • mah , tu esti sigur? :)))


    multi au microbu , hiperactiv.....


    mult succes , la a incerca sa scapi.... poate iti iese tie :D



    succes in rl , sanatate si fericire , Bye



    BR

  • u sick bastard ai scapat de drog?! super tare, mai mult timp pt bere, sti ca n-o sa-ti zic "la revedere" ca nu va fi cazul :tongue:

  • WTF..Dece man ?? ahh se duce toata distractia de prin OGame..!! K..eu unul te ashtept sa revii..sper so faci kit mai repede..
    Ajjjjjjjjjj Prietene
    P.S Saluta toate gagicile care te ashteapta din partea mea :P

    The post was edited 1 time, last by L o U ().

  • Srry dude ca te lasi ... am dat atacuri bunicele impreuna si speram sa mai dam ...Esti un jucator valabil ;)


    Poate ne mai gasim .. ca universul e mare


    Succes in RL ... e mult mai omportanta

  • Pacat ca te lasi de joc ....... :( si eu cred ca o sa ma las cat de curand, este un joc care iti manca tot timpul liber ...... dar asta este
    Bafta in realitate :)

  • bafta in RL si chiar daca la un moment dat nu ne-am inteles bine ma bucur ca ai avut incredere in mine.

  • :(( tio... sa ai grija de tine .. sa fi cuminte :D :x ... imi pare rau de tot ca pleci... si sper sa mai vb pe mess...... :)) cand erai prin jackass .... numa bine , te tzuc :)))


    ps: sa nu uiti sa ma chemi la nunta.. sti .. :P


    chiar imi pare rau... da o sa fie bine ;)

  • ma faci ce vrei dar sigur o sa revii ca este un mare microb ogame asta:))) si imi pare rau ca stii ce ai fost in jackass....erai asa de satisfacatoare:))))))))))


    oricum fata mea o sa mai vb pe mes....


    bafta si te astept in uni6 ... Jackassul nu va lipsi nici de acolo si stii foarte bine ca ally asta are nevoie de cati mai multi nebuni ...ca u:*:*:*

  • pot sa jur pe ce vreti voi ca dracu asta se intoarce in maxim 2 luni :rolleyes:



    bafta in RL Andrei pt ca ai nevoie ;)

  • adios EMO guy!!! cya pe mess...sa te enervez din cand in cand;) stii ca te iubesc:P


    Quote


    There's a monkey in the jungle

    Watching a vapour trail
    Caught up in the conflict
    Between his brain and his tail


    The post was edited 1 time, last by Cisterna ().

  • am vazut eu ca te-ai cam plictisit de ogame..te plimbai prin aliante..la un moment dat tiai facut si flota ca sa dai atacuri :)) ....dar nu m-am gandit ca te vei lasa de joc :((
    bafta in RL si spor la baut si la :censored:;)

  • la revedere Drq o pierdere mare pt ogame ca te lasi numa bine in RL sanatate,multa bere si femei;)

    The post was edited 1 time, last by Sp3ct3r88 ().

  • mult succes in RL omule. mi-a parut bine de cunostinta... dar... stii ca o sa revii pana la urma;)

  • Eu zic ca vei reveni, dar asta este parera mea.
    Bafta in RL.

    "The price you pay for living a rebellious life is nothing compared to the price you pay for not rebelling"

  • Pune mana si apuca-te de invatzat ca Ogame o sa reprezinte foarte putzin intr-un viitor nu foarte indepartat....... cand o sa inceapa dracusorii sa ceara de mancare nu cred ca o sa le potzi spune : " stai tata ca bag doua farmuri si va aduce tata niste transportoare pline cu deuteriu "
    Bafta in viata reala ;) si mi-a facut placere ;)

    FUR DE LA SARACI SI DAU LA BOGATI !