Barfe despre BoneCrusher si drq

  • de drq stiu sigur ca e homo :D =)), iar bone tind sa cred ca e bisexual :D (mana dreapta e femeia, mana stanga e barbatu...da le face cu amandoua) =))))

    The post was edited 2 times, last by |Khan| ().

  • ce tare :tongue: :tongue: :tongue: nu mai pot de ras
    asta e tare

    Quote

    De mici, BoneCrusher ii face probleme lui drq. Inca din cele mai mici clase ia note mici din cauza reputatiei lui BoneCrusher si a faptului ca sunt prieteni.


    [SIZE=7]pune si link[/SIZE]

  • Quote

    In RL BoneCrusher are diverse porecle: nihaha, al mic, calu`, cretzu, etc..



    :))) OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! calu' ce faci fratica:)))



    Quote

    Sursele reconfirma ca drq ar fi homosexual, si emo.


    deci chiar asa frate?!?!?!



    adri, super fain:)) am ras mult si bine


    Quote


    There's a monkey in the jungle

    Watching a vapour trail
    Caught up in the conflict
    Between his brain and his tail


  • :headwall: super misto,bravo imi place ca te dedici filozofiei,se pare ca ti-a prins bine vacanta ! :glmpf: asta sa fie ultima gaselnita? :flamy: cred ca te-am pierdut si pe tine in contemporani.. :contract: ai nota 10 de la mine bv

  • mwahahaaaa
    ce reporteritza rupta :D (in sensul bun al cuvintului)


    mai scrie ;)


    +1

    The post was edited 1 time, last by Sith88 ().

  • :)))) saracu drq :X el e sigur gay ca toata ziua ma pupa si ma iubeste :)) si pe langa toate astea e praf si la CS .. dar eu tot il iubesc :D :D

  • sunt barfe.. poate multe dintre ele nu sunt adevarate...: ))


    btw..poate fac si partea a 2 a faca mai tariesc dupa ce vad si cei 2 =))

  • Quote

    Se intelege cu c0smin, lumea zice ca vorbesc mult..oare e ceva mai mult intre ei?



    Nup nu`i nimic mai mult :-"


    Felicitari Adriana , nice work. sper sa mai vad si alte "lucrari" d'ale tale xD



    drq : esti varza=))

  • Domnule DRQ si BONe-PLM-Chiar ca sunteti VARZa..Bwuhahahah..Am ris foarte muult..sweet Adry-bune birfe


    P.S Am ajutat si eu la aceste BIRFE ::))))

  • =)) clar :D de betiv il stiam pe bone da de gay nici atat ;)) huaaaaaaa ma :D ai pup yu =))
    my sweet ***** friend adry :P :X:X:X frumos :> ce sa mai :D

    The post was edited 1 time, last by TigerD ().


  • Hehe ba kiar mai mult tankere :))


    oitza...smeagol...poneiul...iapa...kal de rasa...nici astea nu ar trebui sa-i sune strain :))



    homosexual este numai cand este vb de al pipai pe draskalete...in rest...este f homo :))



    emo mai putin...knd se imbata tanjeste de a face rau celorlalti, nu lui insasi :))


    ultima data cand am fost in Ro si am tras una zdravana, mi-a lasat 2 semne ('tu-i mama lui...pe syblia...stie el kre...: ))) )


    o muscatura de mana si o vanataie la picior :)))))

  • OMFG , se pare ca avetzi o reputatie foarte buna :))))))) a-tzi ajuns petardele comunitatii romanesti de Ogame =)) =)) =)) tzine-tzi-o tot asha :))
    Doamne ce m-am amuzat cand am citit postul asta....... reporter da-i bice ;)

    FUR DE LA SARACI SI DAU LA BOGATI !

  • @All
    daca mai scrieti ca pe chat/mess
    veti lua avertismente cu toti


    un citat din regulamet

    Quote


    Limba folosita pe forum este Romana. Nici o alta limba nu poate fi utilizata nicaieri pe forum, e.x posturi,avatare etc (doar engleza este permisa in semnaturi). Mesajele bilingve nu sunt admise. Folosirea diacriticilor nu este obligatorie, de asemenea utilizarea de "sh","tz" etc. va putea fi folosita intr-un mod in care utilizatorul poate descifra cu usurinta ceea ce ai scris. Utilizarea excesiva si incorecta se va pedepsi cu un avertisment.



    Regulile Forumului

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • prea tare =)) ...


    felicitarile mele reporteritzei NO.1


    Vrem mai mult :D stim ca potzi :)

  • ei acuma ghost, rad si oamenii, crezi ca mai conteaza cum au scris.


    oricum, dmouse, esti cel mai tare nu are rost =)) nu pot sa cred ca ai mai scris atatea.. am ras de numa : ))


    daca supravietuiesc dupa ziua de azi, poate fac si partea a 2 a : ))


    oricum, multumesc celor care m`au ajutat..


    :*:* >: D<



    The post was edited 1 time, last by NoBoDy ().

  • pfff... ce linistit sunt :D inainte sa citesc acest post credeam ca eu sunt o rapandula si o panarama de om:)) dar se pare ca sunt mic copil....oricum...unul din cele mai amuzante posturi citite de mine in ogame;) felicitari adry, tot asa (dar mai rar daca se poate ca nu mai vb pe messenger)

  • Gg, ma bucur ca a mai aparut cineva care sa activeze in RSO.
    Imi pare bine si super tari barfele.
    Cu acest reply te felicit pentru "munca" depusa si ma bucur ca a inceput sa fie miscare in aceasta zona, face forumul mai "lejer"

    Spor in continuare ;)

  • Nu mai barfiti mai bagabontilor:))


    Cat despre poreclele mele....nu aveti voi fire de par cate porecle am eu:P


    Adriana...stii bine ca nu vei supravietui :evil: