Cum va afecteaza pandemia de covid-19??

  • """Halatul cat e halatul!!""

    Asta pentru BrandonHeat!

    Ne afecteaza suficient de mult cred pe fiecare!problema va costa daca va incepe sa dureze,economiile se termina tensiunea creste si toate lucrurile sunt in dinamica!

    N-am fost si nici nu suntem un popor civilizat! Vezi germania usor usor reduce dar pentru asta am avea nevoie de o societate "sănătoasă"

    Abia astept sa scap sa ma pot ocupa de ogame si de munca! :))

    Membri familiei pot fi chiar prietenoși:))

  • Legat de punctul 1 - Eu zic ca afecteaza circuitul :pleasantry:



    Legat de punctul 2 - Made my day :thumbsup:


    Ma sAcAie Covid-19 pentru ca statul merge pe #stamacasa, insa tot statul ma cheama la birou #fckinW4H :gamer:

  • [...]Sau, altfel spus, cand vezi cati oameni vaccinati sustin ca vaccinurile provoaca autism, ajungi sa crezi ca vaccinurile intr-adevar provoaca autism.

    Hotarat lucru, ordonantele, fie ele civile sau militare, nu afecteaza circuitul LSD-ului in natura.

    Mereu te citesc cu placere, ar trebui sa te exprimi mai des. Totusi, te contrazic! La unii problema e nativa, LSD-ul e doar fudulie, nu necesitate; pot abera sportiv si fara :).



    Si revenind la pandemie, eu unul caut sa vad partile bune: citesc mai mult, invat chestii, aprofundez chestii. Munca merge surprinzator de bine si de acasa - sunt chiar mai performant.


    Si de sezon: stie cineva sa gateasca pascã? Pm, thanks!


    Stay safe, stay sane!


    IMG-20200414-WA0000.jpg

    The post was edited 2 times, last by vYxx ().

  • Si de sezon: stie cineva sa gateasca pascã? Pm, thanks!

    Nevasta-mea, cere-i reteta pe wap!:thumbsup:rofl


    @ontopic: il citez pe Cioran: ''Anxiosul îşi construieşte spaimele, apoi se cuibăreşte în ele: un pensionar al vertijului.''

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Brandon, ai facut live pe Facebook ?

    Nu-s eu. Eu sunt mai tuciuriu si mai gras.
    Lasand gluma la o parte, pe mine nu ma afecteaza cu nimic deocamdata. Trebuie doar sa stii sa pacalesti sistemul. :vain:
    Presupun ca si vYxx se descurca ca doar e maestru la smecherii de genu. ;)
    Ati ajuns toti sa ma atacati pentru opinia mea. E greu cand singura sursa de informare este mass-media.
    E greu si sa trezesti lumea din transa. Voi nu vedeti ca toata treba este despre control si frica?

    TLjoOGa.jpg

    The post was edited 1 time, last by Gh[o]sT ().

  • :) nu te ataca nimeni pentru o opinie, te atacam pentru ca insisti obsesiv s-o expui, desi ti s-a explicat ferm ca nu-i locul potrivit. vYxx n-are nevoie sa pacaleasca sistemul, vYxx nu-i un inadaptat care sa aiba nevoie de asa ceva. vYxx cunoaste manevrele dar le detesta, si implicit - pe aceia care le folosesc.


    Iar despre frica, am incercat mai multi sa-ti spunem - mai pe fata, mai voalat - ca doza a' mai mare de frica zace-ntre urechile tale (de-aici si paranoile. nu te flata, crezand ca ele vin din prea multa desteptaciune). Iar tu tooooot insisti sa ne explici ca "inadaptat is the new pink"...


    Oh well, trebuiesc si derutatii ca tine inregimentati de niste unii, presupun.


    Bafta la fentat sistemul, iti doresc urmari pe masura faptelor!

  • Mass-media dezinformeaza maxim totul despre covid-19.

    Acest virus este creat in laborator si aruncat pe "piata " intentionat , iar carantina asta obsesiva are un alt scop decat protejarea de covid-19.

    Nu m-as mira ca acest covid-19 sa faca parte ca o "viza" pe pasaport in viitor.

    Pe mine personal situatia covid-19 nu ma prea afecteaza pe moment .

  • Mass-media dezinformeaza maxim totul despre covid-19.

    Acest virus este creat in laborator si aruncat pe "piata " intentionat , iar carantina asta obsesiva are un alt scop decat protejarea de covid-19.

    Nu m-as mira ca acest covid-19 sa faca parte ca o "viza" pe pasaport in viitor.

    Pe mine personal situatia covid-19 nu ma prea afecteaza pe moment .


    Ceva dovezi?


    Sau ai luat covid si te-ai trezit azi-dimineata ca le stii pe toate? :))


    Creat in laborator sau in liliac, virusul asta omoara. Si n-as avea o problema daca ati indemna selectia naturala sa-si faca treaba fiind voi înşivã, dar problema e ca puneti si pe altii in pericol daca va ingustati acum mintea chiar atat....

  • Mass-media dezinformeaza maxim totul despre covid-19.

    Acest virus este creat in laborator si aruncat pe "piata " intentionat , iar carantina asta obsesiva are un alt scop decat protejarea de covid-19.

    Nu m-as mira ca acest covid-19 sa faca parte ca o "viza" pe pasaport in viitor.

    Pe mine personal situatia covid-19 nu ma prea afecteaza pe moment .

    In acest moment as mai ruga inca o data unele persoane sa nu prezinte informatii despre COVID-19 ca fiind informatii certe.. Cel putin fara dovezi. Inainte sa postati asta fiti "altruisti egoisti", prin fake news faceti rau lumii, iar lumea se va recupera tot mai greu din cauza aceasta. E trist ca peste tot in jurul meu aud doar teorii ale conspiratiei si mai nimeni nu se informeaza din surse oficiale, in ciuda recomandarilor autoritatilor. Stiu ca increderea in autoritati in Romania e subreda, dar chiar asa?? Sa refuzam incercarea autoritatilor de a ne tine in siguranta?

    Creat in laborator sau in liliac, virusul asta omoara. Si n-as avea o problema daca ati indemna selectia naturala sa-si faca treaba fiind voi înşivã, dar problema e ca puneti si pe altii in pericol daca va ingustati acum mintea chiar atat....

    <3:thumbup:and now.. that's all

  • Pentru cat conteaza, cred ca increderea in autoritatile din Romania n-are nimic de-a face aici. Virusul are acoperire globala si, daca romanii nu au incredere in autoritatile din Romania, nu-i opreste nimic sa se uite ce fac autoritatile altor state afectate.


    Si cel mai amuzant e ca poate au dreptate. Nu am de unde sa stiu daca este sau nu un virus creat si liberat intentionat. Dar am de unde sa stiu ce efect are asupra plamanilor si am de unde sa stiu ca poate sa omoare (si nu - nu de la televizor. Chiar am in anturaj doctori, nu doar culturisti). Si din cauza acestor doctori experti in tocat seminte, care-si alimenteaza paranoile de pe site-uri obscure, pot sa moara oameni. Aici e problema...

  • Restrictii neconstitutionale...


    Multi zic ca intelept ar fi sa-ti iei sfaturi despre sanatate de la doctor, sfaturi legale de la avocat, informatii despre stiinta din lectura de profil, samd.


    Brandon zice ca e mai safe sa le iei de pe canale obscure de youtube - "flat earth society", "new world order paranoia" si altele asemenea.


    Voi ce credeti? Mao stiu ca a fost amuzant o vreme, dar deja indeamna la protetse saracul de mai sus si tot insista sa treaca granita dinspre imoral spre ilegal. Un punct de vedere?


    Ms,

  • Ceva dovezi?


    Sau ai luat covid si te-ai trezit azi-dimineata ca le stii pe toate? :))


    Creat in laborator sau in liliac, virusul asta omoara. Si n-as avea o problema daca ati indemna selectia naturala sa-si faca treaba fiind voi înşivã, dar problema e ca puneti si pe altii in pericol daca va ingustati acum mintea chiar atat....

    Vorbeste frumos nu fi nesimtit.

    Educate , nu vorbi din auzite.

    Acest virus a fost creat in institutul Pirbright din SUA si a fost inregistrat cu nr de brevet us10130701b2 ,creat de Erica Bickerton , Sarah Keep si Paul Britton .tv-manipulare.jpg


    - Warned by Mao

    Manipulare si propagare de informatii false

    The post was edited 1 time, last by Mao ().

  • Acest virus a fost creat in institutul Pirbright din SUA si a fost inregistrat cu nr de brevet us10130701b2 ,creat de Erica Bickerton , Sarah Keep si Paul Britton

    Ceea ce spui tu acolo este o manipulare. Familia coronavirusilor este cunoscuta si cercetata de zeci de ani.

    Sars-Cov2 este un coronavirus nou, care produce boala Covid-19 - cauza pandemiei actuale.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS