Univers nou Eridanus

  • Aici puteti discuta despre noul univers, Eridanus

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


    The post was edited 2 times, last by Tommy ().

  • Salut , mai bine dezactivati licitatiile decat comerciantul , la licitatii nu isi permite mai nimeni sa participe , decat jucatori din top 10 , unu mai amarat cu resursele isi ia gandu sa poata licita ceva , doar pierde resurse , scz daca este gresita locatia postari dar nustiu unde sa postez :)

  • problema cu licitațiile, a fost pe fiecare univers pe care a activat alianța Honor

    nu-ți convine, nu mai juca pe universul pe care joacă și Honor

    "Drumul spre fericire presupune trei secrete: hotărâre, efort și timp." -
    Dalai Lama

  • Piața funcționează doar în comunitățile unde sunt mulți jucători activi.

    Cum ați vrea să funcționeze aici pe ro când după 2-3 luni mai rămân 15,maxim 20 jucători activi, dintre care 5-6 cu flota se "cuibăresc" într-o alianta și se bucura ca "domina universul".

    Care univers? 3-4 persoane?

    Cam atât mai rămân pe dinafara activi după ce se grupează primele flote într-o alianta.

    Revenind la ideea noului univers, trebuie sa ne conformam cu noile implementări aduse de gameforge, sunt bune, dar nu pt o comunitate de 20 de jucători.

    Întrați pe servere din afara unde sunt peste 500-1000 jucători activi și o sa vedeți diferența.

  • acolo nu triseaza nimeni.....aici lumea este scarbita de furtisaguri de acea raman putini pe servar ro.vorba lui nemo cei care fac flota din a 2 zii a sv se aduna intr o alianta......le este frica sa se ciocneasca intre ei.......devina clasamentul......tre sa fie top 5....bafta.....


    scze nemo am vrut sa citez pe crys.....