[TOP 3][TOT:1.806.297.000] Mos Craciun [Honor] vs. bluefox [NoSkiLL] (A: 250.980.000, D: 1.555.317.000)

    • Cosmin(Mos Craciun) spune
    • Dupa ce m-am focusat pe Savi 3 saptamani, el a preferat sa vanda flota si sa se faca miner. Apoi Samuraiul a tras paiul scurt si i-am dat cateva md-uri. Norocul lui a fost ca nu i-a picat luna. Al 3lea NoSKILL - Bluefox, studiat si el cateva zile, i-am aplicat metoda a 3-a, m-am dus cu planeta langa el la fel cum a incercat sa il prinda pe Skillvendor. Sper sa iti continui treaba la fel de profi ca pana acum si sa nu te lasi de joc cum s-au lasat: BMW, Jonny, El Professor, ARES, SAMURAIUL.

    Balada lui Bluefox

    Şi-am zis verde sălcioară

    L-am pe fox la inimioara

    Flota lui e stationara

    Il iau cu flota usoara


    Flota sa fie de top mai

    Să nu mă omori de tot (măi)

    Flota sa fie usoara

    Sa nu-mi faci viata amara


    Că de trei zile spionez (mai)

    Şi nu pot s-te vizitez (mai)

    De trei zile urmaresc (mai)

    Şi acuma te mierlesc (mai)


    Flota acum eu ti-am luat-o

    si complet am reciclat-o (mai mai)

    Si ti-oi zice dumneata

    Mineria-i treaba ta (măi)


    Şi-am zis verde sălcioară

    L-am pe fox la inimioara

    Flota lui e stationara

    Il iau cu flota usoara


    Flota sa fie de top mai

    Să nu mă omori de tot (măi)

    Flota sa fie usoara

    Sa nu-mi faci viata amara





    La 14-03-2020 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Mos Craciun [Honor]

    ________________________________________________


    Nava de razboi 35.000

    Interceptor 29.430

    _________________________________________


    Aparator bluefox [NoSkiLL]

    ________________________________________________


    Transportor mic 13.466

    Transportor mare 2.598

    Vanator usor 30.327

    Vanator greu 6.828

    Crucisator 4.776

    Nava de razboi 5.081

    Nava de Colonizare 6

    Reciclator 8.154

    Proba de spionaj 18.689

    Bombardier 973

    Distrugator 456

    RIP 2

    Interceptor 3.000

    Reaper 1.127

    Pathfinder 2.314

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Mos Craciun [Honor]

    ________________________________________________


    Nava de razboi 32.347 ( -2.653 )

    Interceptor 28.350 ( -1.080 )

    _________________________________________


    Aparator bluefox [NoSkiLL]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    44.145.202 Metal, 44.145.202 Cristal si 30.340.696 Deuteriu

    16.194.843 Metal, 53.734.722 Cristal si 7.585.174 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 250.980.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.555.317.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 613.401.600 metal si 379.412.400 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 196.145.839 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    589.572.600 Metal si 379.427.400 Cristal

    23.829.000 Metal si 0 Cristal


    Camp de ramasite total reciclat de atacator(i):

    613.401.600 Metal si 379.427.400 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 521.956.645

    Cristal: 394.312.324

    Deuteriu: 21.725.870

    Atacatorul a facut un profit de 937.994.839 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -930.891.045

    Cristal: -647.238.924

    Deuteriu: -173.332.870

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 1.751.462.839 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.1

  • Bvvvvv Mos Craciun. Frumos si elegant: nota 10+ cu felicitari. Excelent profit.

    I ai dat o la fel cum lovea Raducioiu mingea de fotbal :))))

    Asteptam de ceva vreme hit ul si le asteptam cu nerabdare si pe urmatoarele :D


    @noskill sa mai coboare putin (putin mai mult) tonul :))))

  • Multumesc, Tulanu e de vina. Face niste balade incredibile.:closingdance:


    Dupa mult efort e meritat rezultatul.:bump:


    Problema e ca baietii din NoSkill se tot schimba, nici nu stiu cu cine mai joc acolo...X/



    R.U. Blue!:beer:

  • Felicitari Cosmine, mereu am zis ca esti cel mai cu capul pe umeri din alianta aia, cat despre Samurai inca joaca, si se creste cu conturile de suport, printre care si contul pe care l-a furat de la mine.


    RU ?

    Termina cu faze de gangsta pe insta, ca la prima palma
    te vad si fugind.

  • :)) bleah... te-ai focusat asa mult pe SAVI incat nici nu-l prindeai :)))) nici cu MD nici cu nimic, noroc cu alarmele alea --- nu-i asa TULANE ?


    ... avantajul tau este ca ai support mare - COSMIN ( MOS CRACIUN ).


    PS: asa mult te-ai concentrat pe SAVI incat ai cumparat flota toata la 3 oameni din ally. :)))) ...s-a vazut " frica " ca sa spun asa.... :)))


    RU aparator, totul se reface.


    Gj pentru Lovitura, jocul neatentia asteapta :)

  • :)) bleah... te-ai focusat asa mult pe SAVI incat nici nu-l prindeai :)))) nici cu MD nici cu nimic, noroc cu alarmele alea --- nu-i asa TULANE ?

    Savi a recunoscut chiar el ca joaca cu alarma da si asa urma sa il luam si de aia a pulverizat flota pe conturile suport si le-a bagat in vacanta; acum asteptam sa vedem la ce push-uri si ce idee o sa va mai vina ca sa va scapati flotele de macel...Aduceti-l pe Sinnerman aicea ca sa va invete `cum sa faceti cu mana la flote intre 2 luni ca tocmai a pierdut si ultima flota..

  • jocul greseala asteapta, asta e. Probabil e o perioada in care nimeni nu poate reprosa pierderea unei flote, fiecare cred ca are problele personale.


    Felicitari atacatori! Grija ca numaru cazurilor din Spania creste, e groasa mai ales pentru cei mai in varsta:p Noroc ca netu merge bine


    Ru bluefox

  • .Aduceti-l pe Sinnerman aicea

    Tulanke , nu vad motivul pentru care aduci numele meu intr-o discutie pe un univers unde nu am nici o treaba.... Vorbind despre yakini , banuiesc ca acolo faci referire , e istorie lovitura aceea, lovitura pentru care v-am felicitat la momentul respectiv ,avand in vedere diferenta uriasa de flote ce s-a produs la fuziune si aumite aspecte ,era o chestiune de timp.... Cat despre "ultima flota pierduta" , consider ca vorbesti in necunostiinta de cauza dar in fine..... As aprecia sa iti pastrezi comentariile stric pe lovitura ta,ma rog, lovitura lu Cosmin....Ca fapt divers, am urmarit activitatea lui Cosmin si il felicit pentru asta .



    Refacere usoara fox



  • Felicitari pentru hit Cosmin, perseverenta da roade mereu iar pentru asta ai respectul meu.


    Cat despre Skallagrim , cred ca l am spionat de 2 ori in ultimele 2 saptamani, am dus planeta acolo sa imi fac a 11a planeta dar am mutat o dupa ca sa nu creada ca am ceva cu el.


    Inapoi la minerit.


    Ps: Cat timp imi reciclai flota eu eram prins in mrejele artei culinare :))

  • Felicitari! La fiecare mare hit am vazut cel putin un comentariu din partea unor jucatori care sa nu le convina cate ceva :)). Asa e romanul, nu ai ce sa ii faci.

  • Tulanke , nu vad motivul pentru care aduci numele meu intr-o discutie pe un univers unde nu am nici o treaba....


    Nu am vrut sa sune ofensator si cer scuze daca asa se intelege; am vrut doar sa aduc aminte de o lovitura care a facut istorie in ogame-ul zilelor noastre in care spy & fly-ul e la putere..

  • Problema e ca baietii din NoSkill se tot schimba, nici nu stiu cu cine mai joc acolo...X/

    mare nedumerire as zice !! cum nici noi nu mai intelegem cine joaca pe cont : AUDI ..BMW.. COSMIN sau MOS CRACIUN

    sau va vine randu la schimb pe cont din 6 in 6 luni :))


    refacere usoara FOX shi mai lasa arta culinara :thumbsup::thumbsup::thumbsup:


    I'M NOT PERFECT but I'M LIMITED EDITION

  • Cat despre Skallagrim , cred ca l am spionat de 2 ori in ultimele 2 saptamani, am dus planeta acolo sa imi fac a 11a planeta dar am mutat o dupa ca sa nu creada ca am ceva cu el.

    Langa mine n-ai mutat nici o planeta man... :)))

  • Savi a recunoscut chiar el ca joaca cu alarma da si asa urma sa il luam si de aia a pulverizat flota pe conturile suport si le-a bagat in vacanta; acum asteptam sa vedem la ce push-uri si ce idee o sa va mai vina ca sa va scapati flotele de macel...Aduceti-l pe Sinnerman aicea ca sa va invete `cum sa faceti cu mana la flote intre 2 luni ca tocmai a pierdut si ultima flota..

    HAHAHAH =))))))))). Aide capul meu TULANE. :))))) ... no offence - degeaba ai anii pe care ii ai :))))))