Cumpar DEUT

  • Salutare, xalinth!


    Cumpar deuteriu, orice cantitate, 2.5/1.5/1!


    Pentru membrii Zion ofer pachere speciale:


    • Rate: 2.6/1.6/1;
    • Pentru fiecare 20kk deut vandut ofer 24h PNA (pact de neagresiune) cu respectivul jucator, din momentul in care ajunge gazul (pentru cantitati mai mari sau mai mici, intervalul de pna se modifica proportional).


    Multumesc,

  • Pot vorbi doar in nume propriu, colegii sunt cu agenda lor.


    Pe ce cont joci? Iti pot arata direct diferenta intre a avea pna cu mine si a nu avea :)

  • Pentru fiecare 20kk deut vandut ofer 24h PNA (pact de neagresiune) cu respectivul jucator, din momentul in care ajunge gazul (pentru cantitati mai mari sau mai mici, intervalul de pna se modifica proportional).

    Rofl... imi pare interesanta partea cum ca acum esti in echipa GO si cred ca este permis asa ceva acum...

    Pe vremea cand jucam si eu asa pe u6-u7 imi primeam avertismente sa nu mai joc la intimidare legat de tranzactii si licitatii.Funny world we live in...

    Iti pot arata direct diferenta intre a avea pna cu mine si a nu avea

    Rofl x2

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Salut, squaker!


    Postarea de mai sus nu are nicio legatura cu faptul ca sunt GO, evident ca pe xalinth nu sunt operator. Daca abordarea este una neconforma, cu siguranta colegii portocalii ma vor cenzura si voi schimba.


    Dar... te rog mult, zi-mi si mie in ce univers - faptul ca dau rate mai mari si garantez pna - se cheama intimidare?


    Mnah, inteleg cum un bijnitar se simte inimidat de ratele mari de trade, dar aici nu este cazul, iti promit. Iar ca sa te lamuresti daca este regulamentar sau nu, poti la fel de bine sa citesti regulamentul oficial al jocului, te indemn cu drag sa-ti faci un refresh la informatiile despre reguli.


    Râsul e bun, imi pare bine ca ti-am colorat ziua.

  • /up


    Nu e gluma, nu-i minciuna:


    Cumpar in continuare Deut, 2.5/1.5/1.


    Pentru confortul tuturor, veti regasi in market oferte de vanzare cristal/metal pe deut.


    Nu va sfiiți!


    Cheers!