Mayhem

  • Salutare, Xalinth!



    Anul nou aduce schimbari:


    Dupa un an minunat impreuna cu echipa AFGB - am decis, impreuna cu cativa colegi, sa punem bazele unei noi aliante. Mai rafinata, elitista si orientata spre corectitudine si spre un joc sportiv, vom continua sa promovam o conduita onorabila, mânați de prietenie si numeroase valori comune.


    Este placerea mea sa prezint alianta Mayhem!



    May you all be in our recs!

  • pai nu-ti ajunge o alianta cu 3 persoane??

    la ce-ti trb mai multi ,,Spioni''

    mai rafinata?? cat esti de egoist!! corectitudine?? prb doar din partea altora dar nu si a ta!! prietenie?? sti tu ce-i aia??

  • Daca se intreaba cineva de ce am dizolvat vechea alianta - el e motivul :)

  • Pana nu o sa vad lovituri postate pe forum cu batalii date intre membri actuali si cei vechi nu o sa cred in miscarea aceasta teatrala. Cel putin asa cred eu, imi permit sa fiu sceptic.
    Sinner de ce nu este si el in Mayhem?

  • guilty....

    pentru ca am fost lucrat pe la spate :((

    Nope. Cu totii jucam pentru echipa cealalta, nu te-ar "lucra" nimeni pe la spate, nimeni de la noi.


    Ma-ntristeaza putin ca dupa un an de colaborare, tot ce vezi e varianta ta. Intr-un an de parteneriat nu am vazut nici macar o initiativa spre fleetereala, de la tine. Nu spui nimic ca ai vrea sa participi la lovitura. Nu intrebi nimic, peste zi, daca mai avem vreo intentie, doar te oftici si visezi ca esti "lucrat" pe la spate si ne strici tuturor mahmureala traditionala de 1 ianuarie.


    Ia-l exemplu pe Galez, ca tot sunteti prieteni: a fost vocal si categoric, in repetate randuri: a zis - "vreau sa lovesc Brandon!" - si a fost imediat cooptat, cand s-a ivit ocazia de lovit Brandon.


    Dar e mai simplu sa ne dam cu fundu' pe rãzãtoare dupa, nu? Ei, uite de-asta nu mai suntem colegi. Te invit sa ramai cu lamentarile tale si, daca mai simti imboluri dubioase sa postezi pe aici, te rog sa ne spui si cu ce ai contribuit tu la bunastarea aliantei. Orice, de la sfaturi la chestii palabile.


    Si te astept sa scoti V. Mi-a placut mult alianta aia, o sa ridic la rang de Brandon daca scoti vreodata V.


    La multi ani!

    The post was edited 1 time, last by vYxx ().

  • guilty....

    pentru ca am fost lucrat pe la spate :((

    Hai ca am zis sa ma abtin dar deja nu mai suport sa vad atata drama si teatru de Miss Univers...Bufy, ai respectul meu datorita diferentei de varsta dar ceea ce faci tu acum e un treatru ieftin . Cu CE ai fost lucrat pe la spate??? Spune lucrurilor pe nume daca tot vociferezi aiurea.... o sa imi iau eu un warn, dar macar sa fie treaba treaba....Da, unde ai fost lucrat pe la spate? De ce s-a destramat alianta AFGB ? Motivul e simplu...DOmnul in cauza a fost foarte suparat din cauza faptului ca Vyxx l-a prins pe Brandon si a inceput cu ironii si scandaluri, insotite de acuzatii nefondate....In momentul cand i-am dat demonstrat ca nu are dreptate , a inceput cu alte acuzatii,planuri secrete,bullshit-uri de genu , a iesit din alianta , ca sterge contul,etc......Motivul , ca un coleg de alianta l-a prins pe Bradon....Cand a fost intrebat de ce nu a luat el initiative , sa il urmareasca pe Brandon, timp de retragere,etc...A ramas fara cuvinte,schimba subiectul .... Pai da, e usor sa arunci cu noroi cand altii fac munca ... Probabil ca daca faceam noi toata treaba , calculele si dadeam timpii pe tava, toata lumea era fericita ... Dar nu, hai frate sa acuzam acum colegii ...cum de si-au permis sa atace un jucator rival....Unu care e iubit de multa lume...Eu nu ti-am zis o secunda ieri dimineata ca e imposibil sa il prindem pe Brandon... Ti-am zis si arata prin mesaje ce am zis....Faptul ca tu apoi te-ai relaxat si te-a durut in Pluto de el, de desfasurarea lui , nu e pronblema mea...Aveai luna, aveai ajutorul Galezului...de ce nu ai rupt mouse-ul cu lanxul??Nu trebuia sa iti dam noi acordul ca nu sunt eu cu vyxx Dumnezeii aliantei...Aveai uneltele necesare, de ce nu ai facut ceva??De ce nu ai facut planul singur?? Pai sa ma scuzi...Dar nu accept sa vi tu si sa ne trantesti in noroi cu aberatiile tale fara sens si mincinoase!

  • Hai mai usurel, daca aveti diferende personale, rezolvati-le in particular cu barbatie si frranchete.

    Succes si La multi ani!

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • ok sinn...vYxx..ramaneti voi cei ,,Drepti si corecti'' ....eu nu am incercat de cat sa-i anunt si pe viitoarele victime,cam care este stilul vostru de jok. dupa cum am zis eu oricum nu mai jok pe .ro....am scos dim mod v si v-am lasat o colonie de prasila :)))

    succes in continuare

  • Sarbatori fericite, pacat ca s-a ajuns la asa situatie... Am avut o mare placere sa invat multe chestii de la voi. Cel mai mare respect il am fata de Paul... EL m-a invatat ce inseamna adevarata placere din miner.

    Multumiri si lui vYxx si lui sirdayel ca m-au acceptat dupa situatia care am avut-o in Empire.

    Merci mult pentru tot, va urez succes la cucerirea universului!

  • Salut,


    Sunt constient de toate diferentele care au dus la ruptura.

    De la conduita si onestitate pana la integritate si etica; puncte cheie pe care le impartasesc. ( Dovada ca eu am fost cel mai vocal, care semnalat necinstea si neregulile care au dus la ruptura in Empire si nu cei cu ani de ogame in spate. Cei care acum si-au dorit o alta alianta mai "eleganta" si "indreptata spre corectitudine" au fost extrem de tacuti cand un fost membru de alianta a fost data afara si atacat de catre Samurai la vremea respectiva ( era Empire ). Eu am fost primul cel care i-a cerut socoteala public.


    Insa in virtutea timpului petrecut in Empire & AFGB, m-as fi asteptat totusi la o alta abordare din partea voastra. Nu dezbat alegerea de a merge intr-un grup mai restrans, insa modul de prezentare a fost lipsit de orice fel amicitie si elganta. L-as numi chiar extrem de grosolan.


    Mult succes in tot ceea ce va propuneti.


    Mitzaxon

  • Salutare, Xalynth!


    O oarecare normalitate a fost adusa pe universul nostru drag, odata cu extirparea partiala din clasament a flotei oponente.


    Clasamentul arata iar cum ar trebui, haosul se transforma in ordine iar alianta [Mayhem] imbraca de azi un nou nume:


    Suntem [New World Order] - [nWo]! Aceiaşi oameni care livreaza acelasi joc frumos, cu rezultate palpabile si cu intentia declarata si demonstrata de-a domina!