[TOT: 183.847.000] Sinnerman [AFGB] vs. Esso [Zion] (A: 10.980.000, D: 172.867.000)

  •    Din categoria "niciodata sa nu spui niciodata..." ...... Dedicat aliantei :>

    On 07-10-2019 --:--:--, the following fleets met in battle:

    Attacker Sinnerman [AFGB]

    ________________________________________________
    Battleship 71.147

    _________________________________________
    Defender Esso [Zion]

    ________________________________________________
    Small Cargo 19.807

    Rocket Launcher 5.175

    Light Laser 967

    Heavy Laser 441

    Gauss Cannon 1.111

    Ion Cannon 525

    Plasma Turret 250

    Small Shield Dome 1

    _________________________________________

    After the battle ...
    Attacker Sinnerman [AFGB]

    ________________________________________________
    Battleship 70.964 ( -183 )

    _________________________________________
    Defender Esso [Zion]

    ________________________________________________
    Destroyed!

    _________________________________________

    The attacker has won the battle!
    The attacker captured:

    65.282.683 Metal, 7.304.844 Crystal and 27.318.000 Deuterium
    The attacker lost a total of 10.980.000 units.

    The defender lost a total of 172.867.000 units.

    At these space coordinates now float 33.494.300 metal and 29.651.300 crystal.

    The attacker captured a total of 99.905.527 units.
    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    The attacker(s) captured the debris.

    Summary of profit/losses:
    Summary attackers(s)

    Metal: 90.541.983

    Crystal: 34.211.144

    Deuterium: 27.318.000

    The attacker(s) made a profit of 152.071.127 units.
    Summary defender(s)

    Metal: -155.123.183

    Crystal: -80.609.344

    Deuterium: -37.040.000

    The defender(s) lost a total of 272.772.527 units.

    Powered by OGotcha CR Converter 4.2.2

  • O dar vai, sin atotstiutorul.. felicitari ca m-ai prins, bravo lauda-te cu transurile astea prinse, lasate pe planeta, ca de celelalte eh.. nu prea esti in stare.

    Dai citate cu subinteles sa te crezi interesant, sa imi fie cu iertare dar esti patetic. Bafta ;)

  • O dar vai, sin atotstiutorul.. felicitari ca m-ai prins, bravo lauda-te cu transurile astea prinse, lasate pe planeta, ca de celelalte eh.. nu prea esti in stare.

    Dai citate cu subinteles sa te crezi interesant, sa imi fie cu iertare dar esti patetic. Bafta

    Ok , cum nu ai vrut sa public schimbul de pm-uri de duminica , ca sa vezi singur cum te faci de ras, o sa scriu aici pentru ca , dupa cum ti-am zis , m-am saturat de voi din Zion care tot ce stiti e sa adresati injurii pentru ca sunteti voi neatenti ..... Discutia a fost asa ... Duminica te-ai umflat in pene si mi-ai zis sa nu mai pierd timpul cu lansarile pe tine , ca nu o sa te prind ( intradevar , am avut multe lansari pe tine , 80% din ele ai intrat la maxim 20secunde dupa lansare,dupa ce ai stat of peste 60min..coincidenta sau nu , nu conteaza..deuteriul consumat nu m-a bagat in groapa,ba chiar sunt pe plus daca transform profitul de pe tine in deuteriu ) ... Ti-am zis atunci exact asa " vom vedea "... Drept dovada , la nici 24h te la discutie, ti-am spart aceste transportoare cu 140kk resurse "uitate" pe "planeta" care de fapt a fost luna (daca tu uiti 20k sc cu 140kk resurse,e o problema).... Si care a fost primul lucru spus in pm , o injurie....Nu sunt atotstiutor sau alte aberatii...Ti-am dat dovada ca niciodata sa nu spui niciodata...Da, eu ma laud cu 150kk profit pe tine , voi a.ti facut sarbatoare nationala cand Brandon prindea niste vanatori de prin santiere ....Despre ce vorbim? Ma acuzi ca am zis altceva in pm si altceva pe forum....O minciuna ... ti-am zis ca vom vedea daca o sa te prind sau nu , te-am prins..ma rog, o parte din transportoare dar nu are relevanta. cantitatea...


    Asa ca mai usor cu aberatiile si injuriile te rog....Ai ceva de dovedit, te astept in joc....Ti-am dovedit ca daca zic un lucru , asa o sa fie...Ti-am mai promis ceva astazi, o sa ma tin de promisiune in viitorul apropiat. Succes