Ban jucator inainte de retur

  • Va rog nu mai inchideti , cred ca e important sa se discute genul asta de bug using.


    • Salutare,


      Pe Betel am dat niste MD-uri, luna picata, jucatorul respectiv m-a tot injurat sperand sa ia ban si sa scape de retur.


      In nici 4 ore de la MD , dupa ce a incercat sa-si refaca luna, jucatorul a fost banat.


      Avand in vedere ca 99 % din tichete se rezolva in minim 24 de ore, pot sa stiu si eu cine i-a dat ban-ul salvator?

      Eu am facut flota extra sa-l sparg, l-am rachetat toata ziua, si acum ce fac? Ma uit la el cum e banat

    Revin cu un update, care zice asa:

    Operatorul de joc Prince imi spune ca s-a aplicat regulamentul, si hotararea nu se poate schimba.


    Dar va mai spun eu asa:

    Acum 2 ani, cand a lansat XP pe mine, si spre rusinea mea am incercat sa fac acelasi lucru, nu mi-a dat nimeni ban, decat dupa ce am fost atacat.

    Atunci se putea lasa jucatorul, dar acum nu!


    In conditiile astea, oare se mai merita sa joci pe RO?

    The post was edited 2 times, last by liviu ().

  • Repet, astfel de probleme nu se dicuta pe forum.

    Daca ai ceva de contestat legat de decizia lui Prince, te rog sa iei legatura cu GA.


    Si tin sa te atentionez ca este impotriva regulamentului sa redeschizi un treath inchis !


    :lclosed:


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 2 times, last by zackey ().