Schimbari in echipa Ogame.ro

  • Mao wrote:

    iar Prince face un binemeritat pas inainte devenind Super GameOperator.

    Trist... binemeritat amuzant cand tu nu stii sa da-i un argument o explicatie ceva intr-un tiket calumea, doar ban si atat nu vad unde sunt meritele dar mnda



    zackey,gylda super de ei chiar ma bucur:)

  • Felicitari tuturor! Va doresc succes si rabdare penteu rolurile asumate!


    Cheers!

  • Sunteti liberi sa discutati.

    Interesanta alegere de cuvinte.



    Ciudata revenirea lui Terror tinand cont ca atunci cand a plecat a iesit pe usa din spate.Probabil are nevoie iar de bonuri de masa.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Micutul ia tickete pentru altcineva, nu ? Că nu e activ niciodata şi tot prin echipă. Gylda ? Cea care are probleme cu limba romană şi intră odată la 2, 3 săptămâni pe forum pentru a muta 2,3 hituri, SM ? Asta a fost cea mai amuzantă chestie.


    Tommy a meritat, că s-a implicat.


    Aţi spus că suntem liberi, am fost. Încă mi-am ţinut gura pentru anumite lucruri.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Micutul ia tickete pentru altcineva, nu ? Că nu e activ niciodata şi tot prin echipă. Gylda ? Cea care are probleme cu limba romană şi intră odată la 2, 3 săptămâni pe forum pentru a muta 2,3 hituri, SM ? Asta a fost cea mai amuzantă chestie.


    Tommy a meritat, că s-a implicat.


    Aţi spus că suntem liberi, am fost. Încă mi-am ţinut gura pentru anumite lucruri.


    Revin cu aceeasi placa uzata, zgariata...

    Decat sa-i blamam pe altii, nu mai bine ne implicam si noi putin??


    Felicitari tuturor celor care tin comunitatea "in picioare" :thumbsup:

  • nu mai bine ne implicam si noi putin??

    Dar Gusty s-a implicat!

    De aici si tranzitia de la etalon la... mascota.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Imi doresc ca acest topic sa ramana deschis. Prin urmare, am sa va rog sa evitam devierea de la subiect si insultele

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Hey, faptul ca adminii deranjeaza anumite vedete pana-n punctul in care isi fac conturi incognito ca sa injure inseamna un singur lucru - ca adminii isi fac treaba bine :)


    GG!

  • Oh, dar m-am implicat mult mai mult decât o fac alții ce au ajuns Sgo. Dar când am văzut cum merg lucrurile pe acolo, am ales să plec. Felicit implicarea lui Tommy și MotanuD :)

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Colegii mei sunt toti oameni ce isi fac excelent treaba, iar promovarea este o consecinta fireasca. Ca unora nu le place, meh...Nu poti multumii pe toata lumea.:)

    Cat despre mine, las bucuros locul altuia mai bun. :beer:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS