Hack? Bug? Ce e asta ?!

  • Am spionat tinta aceasta: sr-ro-129-159b9d368177c587803dc8ae21f989c2702e6933 (Atasament Untitled1.png)

    Apoi atac: primesc mesajul acela: untitled2.png

    Scanez din nou: untitled3.png (A se vedea ca nu este activ jucatorul si nu are alianta.), untitled4.png - raportul de spionaj.

    Adica "ba esti prost?" Sunt 102 de interceptoare aparute de nicaieri deodata !. ( Untitled5 ! )

    Cum adica?!

    In tot acest timp (Untitled 6 - timp final ) jucatorul a fost OFFLINE. In afara oricarei aliante si niciun alt jucator nu e in preajma sa. Nu sunt luni, nu e nimic !.


    Rog moderatorul sa imi raspunda si sa ma lamureasca. De asemeni imi vreau pierderile inapoi 1

  • Revin sa mentionez ca s-a repetat acelasi lucru cu 40 de crucisatoare. Deci efectiv jucatorul nu aparea ON sau cu activitate pe planete. In primul print (Untitled3) avea activitate pe planetele de la pozitia 6 si 7 pentru ca i le-am spionat eu. Dupa cum bine se poate vedea, pe cele de la pozitiiile: 8, 9 si respectiv din ultimul print screen (Untitled6) - nu avea activitate recenta in intervalul in care s-au intamplat cele mai sus mentionate. Rog Game Moderatorul / Adminul sau ce functie este in acest joc sa raspunda. Multumesc

  • Nu stiu ce hack ori bug crezi tu ca vezi acolo, dar ai luat un ninja ca la carte de la un alt jucator, activ.


    Pentru astfel de probleme ai la dispozitie sistemul de tichet.

    Urmeaza calea fireasca pentru a beneficia de suport.:closed:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS