[TOT: 46.725.000] Brandon Heat [Zion] vs. Sinnerman [AFGB] (A: 2.305.000, D: 44.420.000)


  • O alta piedere calculata.
    :censored:

    La 26-08-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Brandon Heat [Zion]

    ________________________________________________


    Transportor mare 700

    Crucisator 4.000

    Bombardier 710

    _________________________________________


    Aparator Sinnerman [AFGB]

    ________________________________________________


    Transportor mic 4.200

    Lansator de Rachete 6.000

    Laser Usor 3.000

    Laser Greu 600

    Tun Magnetic 600

    Scut Planetar Mic 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Brandon Heat [Zion]

    ________________________________________________


    Transportor mare 549 ( -151 )

    Crucisator 3.983 ( -17 )

    Bombardier 710 ( -0 )

    _________________________________________


    Aparator Sinnerman [AFGB]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    0 Metal, 43.933 Cristal si 26.756.986 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 2.305.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 44.420.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 6.752.200 metal si 6.597.500 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 26.800.919 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    6.752.200 Metal si 6.625.500 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 5.506.200

    Cristal: 5.644.433

    Deuteriu: 26.722.986

    Atacatorul a facut un profit de 37.873.619 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -29.710.000

    Cristal: -14.753.933

    Deuteriu: -26.756.986

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 71.220.919 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.2.2


    - Avertisment verbal

    Imagine cenzurata

    Mao

  • Doamne, când vă văd cu aberațiile astea, chiar că mi-e scârbă să mai joc. Tot ceea ce puteți voi să spargeți, sunt niște cargo lăsate pe planete pentru a aduna resursele. Cu asta vă lăudați voi, pentru că nu vă duce capul la calcule și tehnici mai complexe. Nah, e profit și ăsta. Dar aberațiile pe care le văd în comentariile voastre de a părea mari pro, când de fapt sunteți niște ferme banale, chiar provoacă repulsie. Sinner, să nu intri în v mode.


    - Avertisment verbal

    Atentie la limbaj

    Mao

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Chiar Sinner a folosit replica "pierdere calculata" asa ca o folosesc sarcastic pt ca de data asta a uitat navele pe luna.

    "chiar că mi-e scârbă să mai joc."
    "sunteți niște ferme banale"

    :censored:

    - Warned by Mao

    Imagine insultatoare/cenzurata

  • Da vai doamne gustere colegii tai cand dau la sateliti pentu 2kk profit cum e?

    Atata prefacatorie,doamne:))


    Si ce vrei sa miscam sau sa calculam Inca aveti cele mai mari flote din univers,si tot noi nu facem nimic?

    Stati cu flotelor alea degeaba mai ales sinerman 100 de spionaje pe zi si 4 lansari

    Cand farmam noi comentati cand farmati voi e tot ok

  • Vai , vai ,vai .... cat tam-tam pentru ceva transportoare uitate pe luna :) Asta e, my bad .... :) Nu te mai umfla in pene atat ca altceva inafara de atacuri pe timp de noapte si fs la greu , nu stii/ poti :) o sa vina si randul tau , cu toate "ajutoarele" tale ;)


    Draga Pitbul ... Cand o sa faci si tu ceva in joc , atunci poti sa te ridici cu pretentii da?:) Pana atunci , stai linistit si fa sitting acolo sau se face automat?:)


    Da gusty, chiar ma gandema sa bag vmode =)) Ca asa am auzit data trecuta, ca am bagat vmode de frica lu brandon.....:))))

  • Chiar nu inteleg ce e cu aberatiile astea serios, nu inteleg ce vreti cand sunteti INCA cele mai mari flote depe univers macar ne miscam si facem ceva dar nu sunteti capabili nici macar micile noastre miscari sa le rumegati.


    Nu mai zic nimic sunteti prea absurzi jur deasta raman pe org



    0....0....0

  • Oameni buni, jocul asta se joaca cu flote nu cu ironii.


    Am incercat sa impun un ritm sanatos pe universul asta, fara gainarii lipsite de sens ...si-mi pare rau ca lucrurile au degenerat asa. (*Ma rog, am dat si eu la sateliti unui nab cu multe conturi - din care am inteles ca i-au fost banate deja 3).


    ...revenind: ce nu inteleg este de ce aceia complet inuili dpdv al miscarilor de flote sunt atat de guralivi si de opulenti.


    Devil   Pitbul - n-ar fi, oare, mai potrivit sa bifati intai ceva realizari in ale strategiei si apoi sa va umflati? Zic si eu...



    Cred c-o sa revin pe server, daca o tineti tot asa.


    Spor! Si jucati ogame, nu ...ce-ofi asta.

  • vYxx... imi explici si mie de ce's amenintarile astea? Tu crezi ca eu fac sarcasm si misto de x sau de y pt ca am realizari? Fac misto de ceea ce zic, fac misto pt ca si-o merita si pt ca nu stiu sa vorbeasca, fac misto de aroganta lor pt ca sunt aroganti la un joc... (fiti aroganti cand o sa aveti realizari in alte parti, nu intr-un joc amarat). Nu am nevoie de realizari ca sa dau o duma. Ca sa faci o gluma ai nevoie de creier si pe tine nu stiu unde sa te incadrez fiindca nu esti in stare sa recunosti o gluma si un sarcasm amarat in schimb atunci cand esti slab (si nu ma refer la cat de puternic esti pe server) incepi si faci amenintari... si... chiar te invit sa vii pe server... ce o sa se intample? In cel mai rau caz bag vacanta sau ma las de joc. Tu crezi ca mie imi pasa ca vi tu pe server?! Tu crezi ca mie imi pasa de jocul asta? Atata minte ai?! Am lucruri mai importante de facut in viata (cum ar fi munca, casa, familie, etc) decat jocul asta amarat pe care il joc de plictiseala si caruia nu ii dau atentie sporita asa cum faceti voi. Ai grija ce vorbesti te rog si termina cu amenintarile!

  • ok, accept provocarea :).


    Momentan nu mai joc pe server. Cat timp am jucat, te-am cam evitat (si-l las pe Brandon sa-ti explice de ce) dar vad ca am gresit.


    Referitor la arogante - ideea e sa te lauzi cu ce ai, nu cu ce-ti imaginezi. Discutiile despre viata, familie si extra-realizari nu au ce cauta aici, nu zici?


    Game on!



    #ps: chiar te vei lasa de serverul asta.

  • Am sa fac un lucru destept si am sa ma calmez... m-am enervat degea pe ceva ce nu merita atentia mea. Poti face ce vrei omule, daca ai inteles ce am zis bine, daca nu iarasi bine...

  • Ti-ar fi servit mai bine sa fii destept de la inceput si sa nu te aprinzi, din capul locului.


    Mai bine mai tarziu decat niciodata, presupun.


    Ne vedem in joc.


    Spor!

  • Fac misto de ceea ce zic, fac misto pt ca si-o merita si pt ca nu stiu sa vorbeasca, fac misto de aroganta lor pt ca sunt aroganti la un joc... (fiti aroganti cand o sa aveti realizari in alte parti, nu intr-un joc amara

    Se putea sa nu etalezi tu inca o data lipsa de caracter si limbaj ?:) Te lauzi atat de parca nici macar Bill Gates nu te-ar putea sterge la nas cand iti curge mucul....Tu crezi ca numai tu esti reusit in viata? Si totul s-a oprit la tine nu?:))) Buricul pamantului....Daca tot te bati cu pumnu in piept ca nu te intereseaza , ce vi si latri aici dupa atentie , facand gargara pe spatele altora?:) Te tragi atat ca nu meritam atentia , bun..nici nu avem nevoie de atentia unuia ca tine. Asa ca hai...nu mai face gargara degeaba pe aici ... Vorbim cand o sa faci ceva pe spatele tau , pana atunci , ramai la acelasi limbaj si importanta pe care ti-o acorzi singur.


    - Trolling

    Warned by Mao