Intalnire .ro // Event

  • Te rog frumos sa ma respecti si sa nu imi mai vorbesti asa de rautacios ca eu iti vorbesc frumos si te respect ca ADMIN.

    Aici trebuie sa intervina MAO sau HALFOP pentru ca deja se simte un abuz de putere din partea ta.

    M-ai jignit zicand ca angajezi paza .



    Cu respect ,

    Bogdan

  • ok, discutia asta nu e despre dramele tale. Rog un mod sa stearga postarile astea. Pe acest thread ne organizam pentru ieseala.

  • Tin sa mentionez ca acuzele despre abuzurile de putere se pedepsesc cu warn.


    Asta este un treath deschis cu scopul organizarii unei intalniri, nu loc de spam pentru complexe personale.

    Daca exista reprosuri sau probleme personale, acestea se pot rezolva in privat.


    ACUZELE LEGATE DE ABUZUL DE PUTERE, TREBUIE FORMULATE PRIN TICKET !!!

    Consider ca suntem oameni si traim in secolul 21,, chiar trebuie sa repet acest lucru mereu ? Sau ar trebuii sa facem sa apara langa logoul oficial chestia asta ??


    Incercati sa mentineti o conduita adecvata.


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Va invit cu respect sa va purtati cuvincios, cine are rafuieli personale sa le continuue in particular, sau deloc, sau la o bere.

    Nimeni nu este exclus, dar se poate autoexclude prin conduita, asadar fiti atenti!


    Criteriul principal de admitere va fi numarul de locuri, rapiditatea inscriierilor si plata efectiva a sejurului. Dupa principiul primul venit, primul seervit.


    Altfel, cine mai acuza si discuta tot felul de aberatii in afara topicului, va fi avertizat fara preaviz, asa cum zackey v-a atras deja atentia.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Multumim, Mao   zackey


    Revin ca sa subliniez rugamintea de-a adresa un mail spre meeting2020@ogame.ro - care ar trebui sa contina:


    • Nume, Prenume
    • Nick-name in joc (insotit de universul pe care jucati sau ati jucat)
    • Nick-name pe Forum
    • Daca veniti solo sau insotiti


    Deasemenea - v-as ruga mult sa va grabiti putin, asa incat sa putem demara formalitatile. Asa cum a precizat Mao, exista posibilitatea sa nu putem onora toate solicitarile - fiind destul de multe, deci promptitudinea este importanta.


    BrandonHeat   Pitbul   Mitzaxon   cucusor   Sharky   katz   axE   Mr. Hyde   Gusty   Woq   adanos4   Maxfire   Skallagrim   Mark Nemo   incepatoru   Ares   Ruthl3ss Kill3r   galle   Spartacus   Moonspell   Alkolic /// iar daca am uitat pe cineva - spread the word!

    The post was edited 1 time, last by vYxx ().

  • Salut,


    Mail-ul a fost transmis cu datele solicitate :thumbsup:

  • Gata, am trimis si eu! Sa ne vedem cu bine! Is nerabdator ;))

  • Daca i-am trimis lu' vyxx detaliile, nu se poate sa faca el un redirect catre noua adresa?

    Intreb si eu... am incredere :D

    Emailurile deja trimise sunt valabile.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Pastrati datele personale pentru emailul oficial de inscriere.

    Va reamintesc ca se accepta ca fiind eligibile emailurile trimise pana in data de 29 februarie, inclusiv.


    Inscrieri:

    meeting2020@ogame.ro

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • can't make it anymore. proiectul super-secret la care lucrez trebuie impins

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Ultimul reminder!


    Sambata, 29.02, se incheie perioada de inscrieri pentru intalnire.


    :)