Intalnire .ro // Event

  • Up!


    Va invit sa va exprimati preferintele in POLL-ul dedicat si va rog frumos sa dati mai departe spre colegi!


    Odata ce vom avea destule voturi cat sa creionam niste concluzii, ma pot apuca de strans confirmari, cautat cazare, samd.


    PS: primele 4 sticle de whiskey le dau eu :)

  • Il imbat pe Gusty si il las cu iubitele mele sa se desfete :)

    Stânga și dreapta, fiind conturile alea de push. Am înțeles.

    Ei bine, dacă tu ai fi prezent, mie mi-ar fi scârbă să fiu acolo. Valabil și pentru Ghost, sau Pitbull.


    Cei trei îmi dădeau mesaje în joc, legate de familia mea. Eu mă retrag de la acest meeting. Have fun.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 2 times, last by Tommy ().

  • Va rog nu deviati de la subiect.

    Gusty, iti jur ca nu vei mai vedea forum daca mai scrii zilnic cate ceva despre cum fac altii push.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Guys,


    Va rog frumos sa lasam deoparte rivalitatile din joc, cand e vorba de bere :).


    Era candva o traditie - O data la doua saptamani, vinerea, ne vedeam la Pui de urs, in Bucuresti. Evident ca la acele intalniri se vedeau, ocazional, rivali din joc, insa mereu era voie buna si armonie. Se povesteau hituri, se puneau pe masa idei dintre cele mai crețe despre strateii, se faceau planuri si cateodata se legau prietenii ...improbabile, judecand dupa interactiunea din joc. Cateodata se termina cu betii glorioase (*pentru fanii genului) :). Credeti-ma, se poate! Ideea e ca trollu' din joc ramane in joc.


    Cu putina flexibilitate si deschidere, chiar ati putea sa descoperiti ca oamenii cu care va-njurati in joc sunt niste adulti responsabili si prietenosi, cand tin o halba in mana. Cu care va puteti imprieteni odata ce vedeti ca au maini, picioare, un cap pe umeri si glume bune, nu doar crucisatori si distrugatoare.


    Va rog - sa revenim la un ritm constructiv!

  • Cata rautate aicearotfl Eu unul si cu Unbreak as bea o bere daca ar fi sa ne gasim pe acolo :)) invatati sa faceti diferenta dintre VL si RL oameni buni. O sa fac tot posibilul sa ajung si eu sa imi cunosc toti "prietenii" din joc:lol:.

    PS: Gustere daca nu vii te las pe mana lui Debilutz sa te ungarofl

  • Bai, deci e clar, o sa iasa paranghelie la cata activitate este in thread-ul asta (nu cunosc restul forumului, urmaresc doar universul pe care joc - Antares - si atat..)

    Se lasa cu ceva "comeseni" :beer:

  • adulti responsabili si prietenosi

    In OGame? In OGame?!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Salut. Zi mai bine ca nu ai bani de avion si de hotel :)))

    Daca totusi iti da careva, promit sa dau o bere si sa te invat sa faci flota si apoi FS la ea!!

    Vine si Ruth, asa ca poti invata sa si ataci :))


    AresS



    -Avertisment verbal !

    Fara instigari ca sa nu luati concediu pe froum !

    Asta nu e post de facut caterinca.


    -zackey

    The post was edited 3 times, last by Mao ().

  • Guys, va mai rog o data: haideti sa pastram discutia libera de "înțepãturi".


    Este vineri seara, ti-ai propus sa mergi la un eveniment care promite distractie. Ce faci, te uiti pe fb cine a mai dat "attend" si intrebi strainii daca au bani de bilet si daca vor sa-i inveti cum se bea berea, sau iti suni prietenii si-i inviti si pe ei la eveniment?


    Astept cu drag sa vina Ruthl3ss Kill3r , stiu ca acum cativa ani facea sapaturi sa afle cine-i Jagermeister, si n-am apucat sa ne vedem la mare, sa-i raspund.


    Gusty - nu trebuie sa-ti placa toti participantii ca sa ai garantia distractiei, e suficient sa ai cativa prieteni cu care sa stii sigur ca te poti distra. Si ai. Plz, depaseste ramchiuna cu ares si hai la intalnire.


    Cheers!

  • :) Am vb cu Claudiu imediat dupa, am stiut ca ti-a spus. Vii, da? Mai adu oameni!

  • 59-a35cba1dbc086ab0be8398f2add690d1456eb141.jpg
    Ruthl3ss Kill3r
    Intermediate

    Likes Received6Posts332

    Cata rautate aicearotfl Eu unul si cu Unbreak as bea o bere daca ar fi sa ne gasim pe acolo :)) invatati sa faceti diferenta dintre VL si RL oameni buni. O sa fac tot posibilul sa ajung si eu sa imi cunosc toti "prietenii" din joc:lol:.

    PS: Gustere daca nu vii te las pe mana lui Debilutz sa te ungarofl

    ar trebui tu sa dai berea dupa profitul ala enorm!!bafta all!!

  • la cati prieteni am eu in joc cred ca se umple o camera cu 3 paturi :))) pana atunci mai e mult si nu pot promite nimica dar o sa incerc ca si ultima oara am vrut sa vin la Bv dar a intervenit ceva si nu am mai putut :(