Intalnire .ro // Event

  • Salutare, tuturor!


    A trecut atata amar de timp de cand n-am mai avut o intalnire mare, la nivel national, in comunitatea .ro...


    As vrea sa va lovesc cu o provocare: haideti sa discutam si sa organizam un wend frumos! Nu de azi pe maine ci peste luni bune!


    Nu o ieseala la bere ci un wend intreg (de sambata dimineata pana duminica seara).


    Nu o simpla betivaneala, ci o intalnire eveniment, cu eventuale concursuri si activitati.


    Nu in Bucuresti ci undeva la munte, unde sa ne putem desfasura in voie.



    Va astept la discuitii aici! Punem la punct strategia!

  • Im in, Brasovul e locatia potrivita, ca si in 2011 si 2012 cand am mai avut astfel de intalniri.

    Daca lumea e interesata, putem misca lucrurile in sensul organizarii unui meeting national.

    Astept si eu cu interes feedbackul comunitati.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Sunt de parere ca trebuie o astfel de intalnire. N'a mai avut loc de ani buni asa ceva :)

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • hotarati-va rapidos si poate-mi trantesc un concediu acasa.

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Pentru octombrie anul acesta, nu am vreo șansă. Aprilie, anul viitor. Poate reușesc să-mi rup un concediu scurt.!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Votat. Din păcate nu aș putea să vin singur. Dar prefer să vin cu ea, să vadă o mulțime de ogameri, să o exasperez când ne contrazicem în legătură cu asta, hahaha.


    P.S. Să nu vă pună naiba să o învățați cum se șterge un cont, planetă, etc rofl

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Imi place ideea. Pot doar dupa 20 mai. La inceputul lunii mai sunt zilele ambilor juniori plus alte zile festive. Si pot veni doar dupa Paste pt ca inainte am treaba la fabrica..

  • votat...... doar sa vedem exact data sa i-mi pot rezerva zborul

    cine nu stie si stie ca nu stie, e nestiutor... invatal ; cine stie si stie ca stie , e intelept... ascultal ; cine nu stie si crede ca stie tot , e prost ... ocolestel

  • Votat. Din păcate nu aș putea să vin singur. Dar prefer să vin cu ea, să vadă o mulțime de ogameri, să o exasperez când ne contrazicem în legătură cu asta, hahaha.


    P.S. Să nu vă pună naiba să o învățați cum se șterge un cont, planetă, etc rofl


    Si eu s-ar putea sa fiu +1, dar vedem la momentul oportun. Mai e destul pana atunci...


    Pana una alta am votat :thumbsup:

  • votat si eu.....de ani de zile vroiam o intalnire intre jucatori vechi din ogame, dar nu numai...... de vreo doua ori am fost la un pas sa ajung la intalnirea propusa de vyxx..dar serviciul mi-a dat peste cap programul....la anul se schimba datele si am mai multe sanse....poate vin si cu consoarta...mai vedem pana atunci.....dar e bine ca se incearca organizarea unui party intre ogameri...succes in continuare pentru a ne intalni..