[TOT: 1.042.955.000] galezu [AFGB] vs. Devil [Zion] (A: 847.750.000, D: 168.205.000)

  • La 14-08-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:


    "Mare fleeter, dar cand ti-am spart jumate din distrugatori cu apararea cea mai slaba ai intrat in vacanta repede de frica,

    Data viitoare, ataca si tu unde nu am deja luna"


    in urma atacului cu distrugatori apararea s-a refacut atata -> Aparare refacuta

    Val 1 cu RIPI -> Aparare refacuta

    Val 2 cu RIPI -> Aparare refacuta


    daca era si treaz si apuca sa recicleze era superb heh n-a fost sa fie ^^


    Atacator galezu [AFGB]

    ________________________________________________


    Distrugator 13.420

    _________________________________________


    Aparator Devil [Zion]

    ________________________________________________


    Transportor mare 432

    Reciclator 35

    Proba de spionaj 10

    Lansator de Rachete 112.084

    Laser Usor 4.073

    Laser Greu 3.714

    Tun Gauss 722

    Tun Magnetic 1.801

    Turela cu Plasma 1.286

    Scut Planetar Mic 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator galezu [AFGB]

    ________________________________________________


    Distrugator 6.638 ( -6.782 )

    _________________________________________


    Aparator Devil [Zion]

    ________________________________________________


    Transportor mare 203 ( -229 )

    Reciclator 17 ( -18 )

    Proba de spionaj 4 ( -6 )

    Lansator de Rachete 54.120 ( -57.964 )

    Laser Usor 1.967 ( -2.106 )

    Laser Greu 1.735 ( -1.979 )

    Tun Gauss 477 ( -245 )

    Tun Magnetic 866 ( -935 )

    Turela cu Plasma 1.189 ( -97 )

    Scut Planetar Mic 1 ( -0 )

    _________________________________________



    Lupta se incheie cu o remiza.


    Atacatorul a capturat:

    0 Metal, 0 Cristal si 0 Deuteriu

    0 Metal, 0 Cristal si 0 Deuteriu

    0 Metal, 0 Cristal si 0 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 847.750.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 168.205.000 unitati.

    Daunele totale ale apărătorului incluzând urmările : 0nităţi.


    La aceste coordonate in spatiu plutesc 285.931.800 metal si 238.411.600 cristal.

    Debris suplimeentar cauzat de raidurile repetate: etal si 9.646.000 cristal.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: -110.883.000

    Cristal: -91.042.400

    Deuteriu: -101.730.000

    Atacatorul(ii) au pierdut un total de 303.655.400 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -621.922.000

    Cristal: -159.893.000

    Deuteriu: -56.128.000

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 837.943.000 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.2.2

  • "Mare fleeter, dar cand ti-am spart jumate din distrugatori cu apararea cea mai slaba ai intrat in vacanta repede de frica,

    Data viitoare, ataca si tu unde nu am deja luna"



    Eu încă stau și mă gândesc: A intrat în vacanță, de frică ? A CUI FRICĂ ? Voi toți dacă puneți flotele, nu îi spargeți ripii. Fiind într-o vacanță genială, grăbit fiind, a lansat din greșeală niște distrugători. Și voi postați de parcă aveți vreo realizare. Pfiu, ce scârbă îmi provocați.


    Pierderea nici nu o simte.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • ai intrat in vacanta repede de frica,

    Data viitoare, ataca si tu unde nu am deja luna"

    Aici m-ai pierdut cu logica ta.

    E greu de inteles ca oamenii mai au si alte treburi in afara de joc. Ori asta...ori mai trebuie sa cresti si tu un pic.

    Si stai linistit, ca nu e ca si cum ai dat vreun ninja, deci nu inteleg care e schema cu luna. Tu dormeai linistit.


    In fine...GG. Avand in vedere ca nu ai profit, nu e mare chestie, i-ai spart ceva nave care deja sunt probabil refacute.

    Gale, mai multa atentie pe viitor :)

  • Eu cred ca de rusine a bagat V-mod, nu e prima oara cand gafeaza...
    O sa ii spun Gafezul de acum incolo. :D

    Fix de rusine a intrat....exact.....:lol: Exista anumite perioade in an in care oamenii isi iau ceva numit Concediu, perioada in care parca nu iti arde sa mai aloci timp foarte mult jocului .... A facut o greseala , asta e viata...nu e ca si cum a-ti fi reusit voi ceva :) Inafara de o gura bogata si alte lucruri "curate" am vazut cu totii ca nu sunteti in stare :) Hai sa facem o comparatie cati din Zion au fugit in v-mode dupa ce au fost sparti si cati din alianta noastra..... Devil, te stiu din putinele zile petrecute in Bastards , cand tipai ca un copil caruia i s-a furat acadeaua cand te farma Midfilder si ne acuzai pe noi (alianta ) ca nu te ajutam ( mai direct , noi eram vinovati ca tu nu erai in stare sa faci un fs, serverul fiind non-acs)...Asa ca nu ma mira prea mult atitudinea ta...Bravo, ai profitat de neatentia lui galez si cam atat. Restul , intai sa faceti si voi ceva demn pe munca voastra si apoi sa deschideti gura . Galez , asta e ... ai fost neatent , ai gresit , se reface si apoi revansa :)

  • Inca o dovada a ceea ce stiam deja ... Vocabularul tau este limitat , iar cand esti in lipsa de cuvinte si posibilitate de exprimare , arunci cu jigniri ca na..atata poti :)


      Sa lamurim lucrurile ,chiar daca stiu ca o sa imi iau un warn, asta ca sa iti dovedesc ca aberatiile pe care le spui datorita faptului ca exista in interiorul tau o mica doza de neputinta .... Gusty poate sa confirme ca ceea ce spui tu sunt doar niste aberatii deoarece el te-a dat afara pentru limbajul pe care l-ai avut la adresa lu Midfilder , un limbaj de un copil frustrat , adresand injurii la adresa lui legate de familie,stramosi s.a.m.d....Asta ca uitasei tu sa faci fs (nu am zis ca nu stii sa faci fs sau sa joci , ci doar ca ai gresit atunci si ai fost prins pe greseala ta) .... Cat depsre prietenia cu midfilder , o prostie mai mare decat asta nu puteai sa spui ... Omu ne vana pe noi si noi eram" prieteni", sa ii dam gaz? nu stiu care din noi e mai sanatos la cap , tu clar dai dovada de o frustrare daca ai inceput sa inventezi povesti :) Mai bine sa intrebi in alianta voastra de ferme cati il alimenta cu deuteriu . Da, pana sa fie acs , nu a putut fi spart datorita raportului de forte , doar nu vroiai sa ne distrugem singuri nu? Dupa ce a fost acs, a fost spart ca s-a putut echilibra raportul de forte . Faptul ca el a renuntat , e decizia lui . ... Asa ca prietene , mai usor cu aberatiile si lasa comentariile ca tot ce faci este sa iti dovedesti caracterul ce lasa de dorit ......

  • Bine Sinner, cum zici tu. Nu stiu ce problema ai tu cu caracterul meu... fiecare e cum vrea el... nu stiu cine ti-a permis sa ma judeci, dar hai sa nu mai spunem ca x si y e "copil frustrat" mai ales cand nu ai nici o idee ce varsta are omul respectiv. Va tratez asa cum ma tratati si voi. Faptul ca voi sunt mai frustrati decat mine, dar pe forum totul e curcubee si floricele asta e alta problema. Nu m-a deranjat niciodata un aspect al jocului gen FS sau atacuri sau mai stiu eu ce face parte din joc si strategia acestui ci m-a deranjat ce oameni erau in el... si daca voi imi spuneti ca OldShadow nu dadea deut lui Mid o sa ma tavalesc o zi intreaga pe parchet de ras. De Old stiu sigur si sunt convins ca mai sunt si altii care nu spun ca sa nu cada prost in toata faza asta. Deci, inca odata, nu e problema ta cum vorbesc eu, nu e problema ta ce varsta am eu, e doar un joc unde nu conteaza cat de smecher esti daca in viata reala esti 0 (nu zic ca esti tu sau mai stiu eu cine)... daca aveti timp mai mult si va intereseaza jocul asta mai mult decat alti, bravo voua. Nu va convine cine sunt eu, putin imi pasa, dar nu mai incepeti voi cu scarbe si copii frustrati inainte sa zic eu ceva pt ca nu am inceput sa vorbesc asa degeaba. Stiu ca ma repet... dar poate asa intelegeti si voi ce am vrut sa zic

  • sefu , eu cu Mid sunt prieten vechi ....avem planetele aproape ...

    asa ca poti sa te tavalesti pe jos ca purcelul in cotet ...nu intereseaza pe nimeni asta

    pricepusi , mai nenea cu caracter ?


    - Avertisment verbal

    Mao