Ce muzica asculti in momentul asta?

  • Limp Bizkit & DMX - Rollin Remix :D

    The post was edited 1 time, last by XtremE ().

  • Dj Crus4d3r - House Mix ;) :) :) :D ;) :P


    PS: Alai Xtreme esti genul meu ;) rock frate asha mai mere

  • Marcel Woods - A State of Trance 300 Hour 4


    P.S.: Damien Rice rulezz =)

  • Fedde le grande ft Camille Jones - The creeps
    Urmeaza
    Benny Benassi ft Alizee - J'ai Pas 20 Vingt Ans (Rmx)
    Urmeaza
    Alex Gaudino - Destination Calabria

  • Sepultura - Cut Throat


    hai cu maneauaaaaaaaaaaaaa =)

    The post was edited 1 time, last by bushwacker ().

  • "Rockul alta chestie ciudata unde niste persoane uscate pletoase si... eventual fara doua coaste oracaie niste 'versuri' pe un sunet de chitara electrica menita sa te zgarie pe sistemul nervos. (citez pe Draqusoru)"


    Interesanta definitie Draqusorule. Nu toti rockerii sunt persoane uscate, pletoase care "oracaie" niste versuri. A se lua drept exemplu o binecunoscuta formatie romaneasca "Cargo".


    Si bineinteles ca acum ascult rock: Cargo - Calare pe motoare

    The post was edited 1 time, last by invizible ().

  • Quote

    Originally posted by invizible
    "Rockul alta chestie ciudata unde niste persoane uscate pletoase si... eventual fara doua coaste oracaie niste 'versuri' pe un sunet de chitara electrica menita sa te zgarie pe sistemul nervos. (citez pe Draqusoru)"


    Interesanta definitie Draqusorule. Nu toti rockerii sunt persoane uscate, pletoase care "oracaie" niste versuri. A se lua drept exemplu o binecunoscuta formatie romaneasca "Cargo".


    Si bineinteles ca acum ascult rock: Cargo - Calare pe motoare



    Ma uit mai sus si nu imi vine sa cred ca sunt o persoana uscata pletoasa si... eventual fara doua coaste oracaie niste 'versuri' pe un sunet de chitara electrica menita sa te zgarie pe sistemul nervos ....


    Nene ..daca eu am zis asa ceva te las sa ma bati ...... ascult rock ..si am prieteni "pletosi" ... .. ia zi-mi de unde ai luat citatul ?


    Saliva - Ladies And Gentlemen ... btw